4.3 Unholy Deathknight (PVE)

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Semis
Posts: 151
Joined: 13 Aug 2013, 19:40

4.3 Unholy Deathknight (PVE)

Postby Semis » 02 Nov 2013, 00:09

4.3 Unholy Deathknight

Milý čtenáři, představ si sám sebe, hráče sedícího za monitorem a rozmýšlející se nad výrazem Unholy Deathknight, většině lajků se prve vybaví ovládající se pet a aoe damage.

Můj topic se bude snažit Vás informovat a také přesvědčit Vaše myšlenky, že Unholy deatknight není jen pet a aoe damage, ale i velice schopné single target meleečko. Snad se na konci tohoto topicu shodneme, že Frost spec nemusí být vždy tou nejlepší volbou pro fantastické dpsko.

Nejprve provedení základními body

1. Výběr ideální rasy
2. Výběr talentů & Glyphů
3. Nutné statistiky pro vývoj vašeho damage + Reforging
4. Výběr Equipu
5. Zvolení enchantů
6. Základní rotace


1 Výběr ideální rasy

• Nejprve bych Vás rád upozornil, že World of Warcraft není přehlídkové molo, proto se budeme držet při výběru nutných statistik.

Horda

Fanouškům Hordy bych doporučil tyto 2 nejschopnější rasy: Orka, Trola
ORC (Blood Fury – navýšení 1000 attack power při 85 levelu – po dobu 15 vteřin, permanentní navýšení 5% damage vašich petů (Ghoul, Army of Death, Gargoyla), při použití sekery navýšení Vašeho Expertize o 5 bodů
Troll (navýšení 20%haste po dobu 10vteřin, rychlejší regenerace života)

Alliance

Fanouškům Alliance bych doporučil tyto 3 nejschopnější rasy: Trpaslíka, Člověka, Vlkodlaka
Bohužel Alliance není obdařena tak kvalitní racionálkou, ale vězte, že i s touto nekvalitou se dá kvalitně hrát.

Trpaslík (nejvyšší navýšení počtu Strength + bonusový expertize)
Člověk (základní atributy, navýšení expertize, bonusová insignie)
Vlkodlak (permanentní navýšení 1% critu, zvýšený speed run zhruba na pár vteřin)

Výběr Talentů a Glyphů

Pro 4.3 cata doporučuji tyto zvolené talenty:
http://freecode.hu/wowtal/eng/?DK#20321 ... 1,-1,-1,-1

Kombinace všech tři stromů je nejvíce efektivní pro účel vaši rotace.

Prime Glyphy: Glyph of Death Coil, Glyph of Reise Death, Glyph of Scourge Strike
Major Glyphy: Glyph of Pestilence, Glyph of Anti-Magic Shell, Glyph of Death Grip
Minor Glyphy: Glyph of Horn of Winter, Glyph of Blood Tap, Glyph of Death Gate

Nutné statistiky pro vývoj vašeho Damage

Melee HIT Cap 8.00% = Spell hit cap 17.00% (Diseasy + Death Coil) > Haste > Crit > Mastery > Expertize

Haste capy s unholy presenci, podle IL (359 – 30%, 370 – 45%, 397 – 54-57%) haste lze vyvést do výše 66. 84%.
Crit Chance, aneb kolik mít bez hornu při dosažení IL (359 – 13%, 370 – 15,27, 397 – 19,82)

Reforging

Je více nežli nutné držet váš haste na stejné uzdě s Critem, reforgujte výhradně z vašeho Mastery nebo Expertize, tyto 2 atributy jsou pro vás méně podstatné

Výběr Equipu

Doporučuji Vám hledět na výhody, nežli na IL Vámi zvoleného equipu. Nejvíce užitečný equip je stále Tier 11, i když už dávno hrajeme v T12 sezóně. Tier 11 nám dává tuto výhodu, při využití death run nám navýší 3% našeho attack power, při burstnutí všech trinketů, enchantů se 3% mohou i ukázat jakož to 2 000 nebo i víc, permanentní Attack power burst.

Co se týče doplňků (trinketů) prvé vás zajímá počet Strength

Výběr Enchantů

Head = 60 Strength 35 mastery
Shoulders = 50 Strength 25 haste
Cloak = 50 Critical Strike Rating (Pokud nevlastníte záplatu z tailru)
Chest = 20 all stats
Wristy = 50 Strength
Weapona = Rune of Fallen Crusader
Ruce = 50 strength (Pokud nevlastníte engineering)
Nohy = 190 Attack Power & 55 Critical Strike Rating
Boty = 50 haste
Prsteny = 2X 40 Strength (pokud vlastníte Enchant)

Základní Rotace

Slovník

SS - Scourge Strike | DC - Death Coil | FS - Festering Strike | OB - OutBreak | Pes - Pestilence | BT - Blood Tap | D&D - Dead and Decay | UF - Unholy Frenzy | DT - Dark transformation | ERW - Emproved Rune Weapon |

Single target = OB - 2X FS (zmena run na Death runy) - 2X SS -- Burst Fáze -- Gargoyla , Trinkety, potka, 1x FS, 2X SS, ERW - 1x FS , 4X SS - DC jen při RP vyším jak 70, při sudded doom dle libosti

Aoe Target = Stejná startovací rotace + Burst - dále pak místo 1x Ss doplňujeme Death and Decay na CD

V rotaci je nejduležitejší uržet na targetu oba dva Diseasy, k tomu nám dopomáhá FS, při každém nahození obnovi diseasy o 6 vteřin. Při obnoveni CD na OB - 1 minuta necháváme diseasy dotikat a venujeme čistě SS + DC. Při nastakování 5x DC na bosse/peta zapínáme Dark Transformation, pokud nemáte runu na zapnutí využijte Blood tap

Vážení čtenáři, jsem poctěn, že jste si našli čas a věnovali jste se těmto pár řádkům.

Quink
Posts: 35
Joined: 27 Sep 2012, 18:38

Re: 4.3 Unholy Deathknight (PVE)

Postby Quink » 02 Nov 2013, 10:48

Na co máš v talentech Nerves of Cold Steel, to same Scent of blood. To ty 2 talenty radeji dej bud do Runic Power Mastery, nebo Magic Suppresion.

Semis
Posts: 151
Joined: 13 Aug 2013, 19:40

Re: 4.3 Unholy Deathknight (PVE)

Postby Semis » 04 Nov 2013, 22:42

Na co máš v talentech Nerves of Cold Steel, to same Scent of blood. To ty 2 talenty radeji dej bud do Runic Power Mastery, nebo Magic Suppresion.
Nerves of Cold steel je bugly talent, lze vyuzitelny i na 2 ručky hit rating se hodi , Scent of blood neni tankovaci talent jak si vetsina hracu mysli , sice se tam pise when dodge or parry OR TAKE A DIRECT DAMAGE - jako dpsko dostavas v raidu neustaly damage od neceho

icedinner
Posts: 76
Joined: 07 Jan 2014, 12:25

Re: 4.3 Unholy Deathknight (PVE)

Postby icedinner » 18 Jan 2014, 03:21

mohol by si doplniť aj nejaké používané makrá, minimálne by sa mohlo hodiť /petattack ku každému spellu v hlavnej rotáci. možno aj nejaké itemy, ktoré sú super špeciálne na uh dk a na ktoré si treba pofarmiť trochu. to by sa napr. mne hodilo :D

Gabriel
Posts: 99
Joined: 04 Dec 2011, 17:08
Location: Cz

Re: 4.3 Unholy Deathknight (PVE)

Postby Gabriel » 21 Jan 2014, 21:57

macra staci ke kazdymu utoku #showtooltip
#show
/cast Festering Strike
/cast [pet attack] Claw ostatní spelli od peta sou v pve stejne k nicemu kick nefunguje skoro nanic a stu uz vubec

Parm1
Posts: 33
Joined: 05 Oct 2013, 14:56

Re: 4.3 Unholy Deathknight (PVE)

Postby Parm1 » 26 Jan 2014, 14:08

Funguje talent [Sudden Doom] ? Vždycky mi to procne a když to chci hodit Death Coil, tak mi to píše, že nemám runic power.
Last edited by Parm1 on 26 Jan 2014, 14:11, edited 1 time in total.

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: 4.3 Unholy Deathknight (PVE)

Postby Scanties » 26 Jan 2014, 14:11

Funguje talent [Sudden Doom] ? Vždycky mi to procne a když to chci použít, tak mi to píše, že nemám runic power.
Občas se bugne a musíš mít 34 RP na použití.

Parm1
Posts: 33
Joined: 05 Oct 2013, 14:56

Re: 4.3 Unholy Deathknight (PVE)

Postby Parm1 » 26 Jan 2014, 14:12

Občas? Znamená, že někdy funguje a někdy ne? Jde mi o to, jestli se mi vyplatí ty body do toho talentu dávat.

icedinner
Posts: 76
Joined: 07 Jan 2014, 12:25

Re: 4.3 Unholy Deathknight (PVE)

Postby icedinner » 08 Feb 2014, 11:30

ahoj, mám otázku, je http://www.wowhead.com/item=70164 lepšia ako tátohttp://www.wowhead.com/item=70231/ruthl ... greatsword ? Pretože hoci má ruth meč lepší dmg , ale stráca na haste/mastery. poprípade aká weaponka je lepšia? Sulfuras tam písať netreba :)

Hellworms
Posts: 169
Joined: 31 May 2013, 17:41

Re: 4.3 Unholy Deathknight (PVE)

Postby Hellworms » 08 Feb 2014, 13:58

není lepší...
Weapon DMG> all
Lepší jsou axa ze shannoxe a sword z Share Boss Lootu (Firelands).


Return to “Death Knight”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests