Stiznost na posledni opravu

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby Gregory » 26 Apr 2013, 11:40

Nepřekrucuj to. Cooldown jsem přidal na popud několika reportů na držení stunem kvůli bugování cooldownů pet abilit. Když holt máte mezi sebou hovada, co sou tohle schopný dělat, nezbejvá než na to reagovat.

"Vyjádření" - tohle slovo mi už poslední dobou leze krkem, protože každej chce od každýho k něčemu "vyjádření".

ad mizení petů: je to problém souhrnný, mizí i ostatním classám, děje se to, pokoušeli jsme se s tim něco udělat, ale nebyl dostatek času na dotažení. Po maturitě se na to kouknu. Možná. Pokud přehodnotíte i vy svuj přístup.

ad staty ghoula: ono se to v záplavě spamu a whine snadno ztratí. Klasika. Je to na pořadníku.

Jinak naposledy v tomto threadu žádám o to, abyste se SAKRA zklidnili a doopravdy přehodnotili svůj tón. Nejsme otroci, nejsme vaši sluhové. Oprava cooldownu byla reakce na dobytčí chování, který, minimálně já osobně, nejsem ochotnej tolerovat. Na hrubej pytel patří bohužel hrubá záplata.

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby hlavmen » 26 Apr 2013, 15:10

no to by mě teda zajímalo, jak to někdo mohl bugovat, kdyz pokazdy jak jsem vysummonnil noveho peta tak jsem mel CD na stun z minuleho peta. A to, ze neni hrozne, ze nefunguje 1 spec ze 3 je pripade treba locka, kterej ma vsechny 3 dmg a vsecko jde vlastne tahat do PvP, ale jedinej UH ze vsech specu by se měl chovat jako hero class* (nehlede na to, ze kdyz nekoho nebavi uz mackat 2 tlacitka ve frostu nebo jen jedno v bloodu tak je to jedine vychodisko, ktere je vsak momentalne mimo hru co se tyce PvP).
*v PvP myslim

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby Gregory » 26 Apr 2013, 15:16

Šlo to, interně v serveru ten cooldown zavedenej nebyl. Pak stačilo použít makro a šlo to bez toho, aniž by to kontroloval klient.

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby hlavmen » 26 Apr 2013, 15:21

a co zkrátit ten cooldown aspoň na jednu minutu tak, jak má ten stun, protože to by potom přece nešlo bugovat ne?

mischo5500
Core Developer
Posts: 1412
Joined: 05 Oct 2011, 21:06
Location: Žilina-SK
Contact:

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby mischo5500 » 26 Apr 2013, 15:36

Kedy konecne pochopite ze tu sa proste neopravuju veci ako na serveroch typu Dragondrzka ze sa balancuju veci tym ze docasne upravis abilitu pripadnu ju hacknes v kode aby mala vacsi dmg?"-.-

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby hlavmen » 26 Apr 2013, 15:39

Se vsi uctou, ale porovnavat snizeni CD u polomrtveho peta s opravama na serveru kde hraje dohromady 5 a pul lidi je totalne na hlavu. Nechtej, abych znova opakoval to s tim mlikem - proste takhle nic neudelam kdyz kazdej kkt tedkom v arene prvne targetuje peta abych si celou arenu ani neskrtnul. Jedina chyba ktera nekomu vadila na 0s CD u ressu ghoula byla ta, ze nejakej inteligent to bugoval (to jsem se dozvedel teda az ted no..), ale kdyz by tam byla 1 minuta CD tak co by se stalo? akorat bych mel vetsi sanci neco v te arene udelat ne?

Pablo
Posts: 418
Joined: 25 Feb 2011, 20:10

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby Pablo » 26 Apr 2013, 16:01

už mi z toho jde hlava kolem...
Když si vzpomenu jak tu skoro celý patch 4.0.6 byl lock úplně na dvě věci a skoro nikdo ho nehrál a nevzpomínám si na žádný podobný "hrubý" topic založený ze strany nějakého locka. Dále třeba samanuv fulmination, co nešel téměř do žádného bosse - ta oprava trvala přes rok. A rozčiloval se tu nějaký šaman jako ty? Vždy jen oznámení, byť v několika topicích, ale nic víc.

Osobně já být developer, tak díky tomuto topicu "jednoho" člověka se na měsíc vyseru na opravu unholy DK, ať se de bodnout. Jak už upozorňoval Gragy, měl by jsi zvážit tón svých reakcí v tomto topicu.
Když to vemu kolem a kolem, každá classa si tu musela počkat dost dlouho na jakoukoliv opravu, některé věci se opravovaly na několikrát, a každý to hold musel vydržet.


Buď si počkaj na opravu, až bude, nebo si dej pauzu od wow. Venku je nádherně.
Ve hře ti nic neuteče, ale venku ano. Pokud je to u tebe naopak, tak je mi tě upřímně líto.

nirdana
Posts: 379
Joined: 24 Jun 2011, 17:15

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby nirdana » 26 Apr 2013, 16:06

Tak proč si furt stěžuješ na arény? Můžeš hrát v klidu frosta který jede dost zdařile.
Já bych taky rád hrál demo locka nebo arcane mága, ale nebudu tu nadávat lidem aby je zprovoznili.

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby Gregory » 26 Apr 2013, 16:08

Hlavmene, a nejen ty: váš přístup mě nepřesvědčil, že by někdo z dev týmu měl něco takovýho dělat. Mimo to - už nebudeme zpátky zavádět nějakou kompenzaci. Pokud se to má někdy opravit, dočasný kompenzace tomu nepomůžou, jen oddálí vyřešení.

Navíc.. dneska proběhnul pokus o opravu toho mizení s mountem, vyzkoušejte to.

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby hlavmen » 26 Apr 2013, 16:17

Fix funguje perfektně, zatim jsem to nevyzkousel v BG, ale snad to pujde i tam a co se tyce tech "docasnych kompenzaci", tak aspon by uklidnilo par lidi, do te doby, nez snad mozna nekdy nekdo opravi peta. A jeste bych chtel na zaver dodat pro Robbiese a ostatní lidi, co mají nutkání se hádat v kazdem topicu - nezakládám topicy, abych se v nich hádal, tak prosímvás přestaňte psát do každého topicu provokativní příspěvky, které navíc nejsou k hlavnímu tématu.


Return to “Death Knight”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests