Stiznost na posledni opravu

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby Gregory » 26 Apr 2013, 16:26

nez snad mozna nekdy nekdo opravi peta
I o tomhle mluvim.

Jen tak mimo: psal někdo někde někdy někam nějaký staty, jaký má ten pet mít? Popřípadě HP a tak? Samozřejmě včetně zdrojů.

fixerr
Posts: 267
Joined: 20 Sep 2009, 16:15
Location: Frýdek-Místek

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby fixerr » 26 Apr 2013, 16:33

Hledal jsem to hodně dlouho a několikrát. Moc se toho najít nedá, maximálně tak na WotLK.

viewtopic.php?f=181&t=9698&start=20#p110615

Je to trochu na delší čtení a moc se z toho člověk nedozví. Ještě pod tímto přispěvkem je další, třeba taky k něčemu.

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby hlavmen » 26 Apr 2013, 16:36

Problém je v tom, že to nikde nejde sehnat a když jo, tak z wotlku, ale pokusim se něco ověřeného najít. A k té nové opravě teď - předtim jsem pokazde smrti ghoula vysummonnil jineho ghoula (jinej nazev ghoula, měl všechno resetnute a vlastne tovarni nastaveni :D), teď sumonnim jen ghoula se jmenem Rotkeeper a má uložené všechno co jsem tam hodil, dokonce i abilit tak, jak jsem je nahazel do petbaru, ale CD se porad resumonem resetuje, jo a ve spellbooku mam nejakejch par abilit od nakeho voidwalkera nebo co a stoji to manu, ale to bude asi neco jako s tim waterboltem u impa

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby hlavmen » 26 Apr 2013, 16:42

Ghoul Specific Mechanics


With your Ghoul being one of your highest sources of damage, and the primary tool which sets an Unholy DK apart from other DKs, there are some basic numbers to know about it.
Due to lackluster AI, even with Claw on auto-cast, you Ghoul won't use it as often as it can. To maximize its dps, it's best to macro Claw into your Scourge Strike ability.
Ghouls work like most permanent pets, receiving a portion of your stats and benefitting from any buffs on you – although they, themselves, cannot be individually buffed so as to prevent double dipping.
Ghouls receive 100% of your strength, stamina, haste rating, crit rating, and hit rating. Glyph of Raise Dead causes your ghoul to receive 140% of your strength and stamina.
Ghoul hit rating rounds down. So if you have 7.99% hit rating, the ghoul will have 7% hit rating.
Ghouls gain expertise based on your hit rating. If you are half-way to the hit cap, then your pet will be half-way to the expertise cap. The Draenei hit aura does not give expertise to the pet.
Ghouls benefit from the 15% haste of Unholy Presence and the 10% damage of Frost presence.
Ghouls have a 90% passive AoE damage reduction buff which does not show up in the spellbook.

Zdroj: http://elitistjerks.com/f72/t105521-unh ... _Mechanics

fixerr
Posts: 267
Joined: 20 Sep 2009, 16:15
Location: Frýdek-Místek

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby fixerr » 26 Apr 2013, 18:09

Pěkné, konečně něco na cata. Teď jen zjistit base hp na levelu 85, teď má ghoul asi nějakých 800. :D

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby hlavmen » 26 Apr 2013, 18:28

Třeba nemá base HP, protože když jsem se podíval, tak mám 5300 stamina a to yvzšuje HP o nějakých 75k a když má ghoul dostávat 100% stamky tak potom má mít takovej HP (pak ještě víc HP s glyphem), ale to všechno jen když 1 stamina je pevná X hodnota a né určité procento z base HP. A s tim gargoylem jsem nenašel nic jiného jak 120+(0,4*AP), ale tam mě zaráží těch 120 což je base dmg, když toto je cata

jared356
Posts: 131
Joined: 26 Jan 2012, 20:04

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby jared356 » 26 Apr 2013, 18:31

Přečet sis vůbec, co sem psal? Lidi si stěžovali, že jim DKčka dávaj perma stun petem. Světe div se, byly to unholy DK co zneužívali toho, že Raise Dead nemá cooldown, a taky toho, že cooldowny se timhle daly bugovat.

btw. to nebyl provizorní fix, ale omyl. Předtím mělo Raise Dead jako abilita jinou kategorii cooldownů, a tedy ji souhrnnej reset cooldownů skrytejch spellů neresetnul. To se změnilo, a Raise Dead jako abilita má úplně stejnou kategorii, proto tenhle bug vzniknul.
Nj ludia si stazuju na stuny ale o tomto kazdy mlči :D http://bugtracker.ice-wow.eu/index.php? ... &pagenum=3 co podla mna je viac OP xD hlavne do PVE, sry za odbocenie od temy.

tomovka
Posts: 54
Joined: 21 Mar 2013, 16:53

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby tomovka » 29 Apr 2013, 11:08

Ghoul Specific Mechanics
Ghouls receive 100% of your strength, stamina, haste rating, crit rating, and hit rating. Glyph of Raise Dead causes your ghoul to receive 140% of your strength and stamina..
Zdroj: http://elitistjerks.com/f72/t105521-unh ... _Mechanics
Takze ghoul bez glyphu by logicky mel mi base hp jako ten kdo ho vyvolal, ne? A s glyphem k 100% base hp by podle toho mel dostat 140% stamky z gearu. Takze ve vysledku by mel goul bez glyphu mit hp jako ten kdo ho vyvolal a s glyphem i vetsi hp. To by zpusobilo ze v arenkach se zameri vic na hrace a v PvE budou mit healeri min prace s udrzovanim nazivu ghoula.

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby hlavmen » 29 Apr 2013, 14:23

To jsem si myslel taky, ale stamina není health points. Kdyz si dáš ve WoWku character info a ukážeš kurzorem na staminu, tak ti to napíše o kolik to zvedá HP a to číslo, ktere tam je, urcite neni stejne jako je tvuj HP, takze podle me, by mel mit ghoul o neco mene HP jak ten, co ho vyvola. A s tou staminou to je tak, ze - Stamina provides 1 health per stamina for the first 20 points of stamina, and 14 health per point of stamina thereafter. Podle mě, prostě ghoul nemá base HP a žije jen ze staminy :D tzn 20stamina je 20hp + (vsechna ostatni stamina *14) + (0,4*moje stamina) - pokud to beru i s glyphem. Pak by měl ghoul správný HP, ale fakt si nejsem jistej, jestli má base HP nebo ne :D

Jogurt
Posts: 1220
Joined: 13 Sep 2009, 09:17
Location: Místo píva, mlíko.

Re: Stiznost na posledni opravu

Postby Jogurt » 29 Apr 2013, 16:07

Nebojte se, neni to jenom ghoul. Nevim, zda jsou dobre base stats, ale scalovani statu od hrace petovi nefunguje spravne pro zadneho peta. Takze nejste v tom sami, lockove, hunteri taky trpi.


Return to “Death Knight”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests