PvE Combat rogue

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
petjablek
Posts: 379
Joined: 11 Mar 2012, 15:49

PvE Combat rogue

Postby petjablek » 15 May 2012, 17:36

Zdravím,
měl bych prosbu na nějakého zkušenějšího rouge. Právě finishuji s expením rouge a měl bych pár otázek, jelikož jsem tu nenašel žádný ucelenější topic, obracím se sem. Sice jsem pročetl pár forek(elitistjerks,noxxic etc), ale všechny jsou koncipovány na patche 4.3.3, tak nevím zda se něco změnilo či ne a hlavně zda to tak funguje i zde :-)

Abych se dostal k otázkám..

Jaké talenty a ability tu nefungují, či fungují tak jak nemají?(sice jsem pročetl topic zde i bugtracker, ale nějak jsem se v tom ztratil)

Jaký talent built byste doporučili?

Jaké staty preferovat před kterými?

Máte nějakou ozkoušenou rotaci abilit?

Kde sehnat nejrychleji eq, myslím tím především, zda se něco užitečného najde za blizzcony?

Za případné odpovědi, tipy etc budu velmi vděčný ;)
Děkuji Vám

Trymore
Posts: 449
Joined: 19 Dec 2011, 00:39

Re: PvE Combat rogue

Postby Trymore » 15 May 2012, 17:54

Last edited by Trymore on 18 May 2012, 10:12, edited 2 times in total.

petjablek
Posts: 379
Joined: 11 Mar 2012, 15:49

Re: PvE Combat rogue

Postby petjablek » 15 May 2012, 18:07

Tohle sem teda nečekal :o
To je pecka...děkuji ti mnohokrát Trymore ;)

mischo5500
Core Developer
Posts: 1412
Joined: 05 Oct 2011, 21:06
Location: Žilina-SK
Contact:

Re: PvE Combat rogue

Postby mischo5500 » 15 May 2012, 19:52

Ono v pve je to eiscerate znevyhodnene kvoli tomu ze dava maly dmg ale v pvp je to brutal, lebo napriklad zabijes v poho shadow priesta v disperzii pripadne hocikoho co si zapne burst na znizenie dmg=D


Return to “Rogue”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests