Vanish - test

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
pasler
Posts: 251
Joined: 21 May 2011, 15:35
Location: Ostrava

Vanish - test

Postby pasler » 15 Sep 2011, 11:50

Tak jsem otestoval nedávnou opravu Vanishe - Vanish (rogue) by již měl být DoTkami po první 3 sekundy neprorazitelný (potřebuje hlubší test)
Full dotky od affli warlocka a nic, stále stejné jako předtím. To samé při bull nableedování rogunou (garrote, hemorrhage a rupture).
V podstatě, když se použije vanish, dostaneš 3 sekundový "buff", který má zamezit zrušení stealthu jakýmkoliv DMGem nebo shoutem (war). Problém vidím v tom, když použiju vanish jen tak, tak onen buff mám, když ho použije nadotkovaný/nableedovaný tak ho ani nedostanu, popřípadě mi ho zruší první tik bleedu/dotky.
Vanish taktéž neEVADUJE "letící" spelly. Taky důležitá věc.

Somber
Posts: 1610
Joined: 12 Sep 2009, 19:23
Location: iCe DB
Contact:

Re: Vanish - test

Postby Somber » 15 Sep 2011, 12:08

V podstatě, když se použije vanish, dostaneš 3 sekundový "buff", který má zamezit zrušení stealthu jakýmkoliv DMGem nebo shoutem (war)..
Jen dodam ze shout a jine blbosti co nedaji dmg od 4.0.6 uz nemaj schazovat stealth.

Brawe
Posts: 243
Joined: 20 Sep 2009, 00:24

Re: Vanish - test

Postby Brawe » 15 Sep 2011, 12:36

Už v úterý to bylo nahlášeno na trackeru, stačí se tam občas podívat.

Corrupter
Posts: 358
Joined: 24 Apr 2011, 19:40
Contact:

Re: Vanish - test

Postby Corrupter » 15 Sep 2011, 15:11

Trocha to opravim.

Somber ma pravdu toto uz nema rusit stealth pokial viem ale rusi. Dalej od cataclysm vanish nema evadovat letiace spelly pokial viem. A zmena po oprave je taka, ze predtym si nedostal vanish buff teraz ho dostanes ale stale sa rusi stealth. Posledna vec je, ze topic je na bugtrackeri Bug #2683.

pasler
Posts: 251
Joined: 21 May 2011, 15:35
Location: Ostrava

Re: Vanish - test

Postby pasler » 15 Sep 2011, 18:07

No nevím, kde si viděl, že neevaduje spelly .... link : http://www.youtube.com/watch?v=aU8pOwuqt3k" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; čas : 1:35 ... nevím, jestli vidím dobře - DMG od coilu nedostal a "neafearnulo" ho to... Takže podle mě evaduje... nevím, možná se pletu..?
EDIT: nebo ho to fearnulo, dalo DMG ale neodhalilo? Nevím no, podle mě by to byl zbytečný CD... ještě pohledám nějaké komentáře na wowhead...

Corrupter
Posts: 358
Joined: 24 Apr 2011, 19:40
Contact:

Re: Vanish - test

Postby Corrupter » 15 Sep 2011, 19:13

Garantovany opener pocas 3 sekund je zbytocny cd? Alebo moznost byt 3 sekundy mimo tlak ked je najhorsie a zachranit si tak zivot? Mne sa to teda zda ako hodne dobry cd. Pokial ma pamat neklame tak tato zmena aby neevadoval je od zaciatku cataclysm ale kludne pohladaj mozno sa mylim nemozem mat v hlave kazdy patch a kazdu classu.

A co sa tyka toho coilu to bol coil od dk nie locka potom bol gripntuy a potom bol "life gripnuty" (Leap of Faith). Vanish mal davno v cd ked sa toto stalo. Vlastne tam nepouzil ziadny cd az na konci cloak.

EDIT: Ako mne by sa tiez pacilo keby to stale evadovalo bola to super vec ale bolo by to uz moc.

pasler
Posts: 251
Joined: 21 May 2011, 15:35
Location: Ostrava

Re: Vanish - test

Postby pasler » 16 Sep 2011, 08:19


A co sa tyka toho coilu to bol coil od dk nie locka potom bol gripntuy a potom bol "life gripnuty" (Leap of Faith). Vanish mal davno v cd ked sa toto stalo. Vlastne tam nepouzil ziadny cd az na konci cloak.
Bavíš se o tom samém jako já? :D Pochybuju že má DK Teleport a Felhuntera :D Podívej se na ten link (1:35 - 1:40) ještě jednou. Ty ses asi bavil o tom fragu před tím, co myslím já :)
EDIT: ted sem viděl, že do vanishe dostal normalně DMG od Ice Lance, problém je v tom jestli máš dostat z coilu ten fear a warlock heal.... jinak by to byl zbytečný CD podle mě.

Corrupter
Posts: 358
Joined: 24 Apr 2011, 19:40
Contact:

Re: Vanish - test

Postby Corrupter » 16 Sep 2011, 09:18

Tak napisem rovno, ze tuto cast nemam cas pozerat si cele video a co sa tyka toho tak sa tam lock portol on sa nanho shadowstepol lock "medzitym" zapol soulburn a kemen potom hodil coil na rogunu kde roguna pouzila vanish pretoze sa proste lock snazil prezit. Roguna bola hitnuta coilom co len poukazuje na to, ze dany spell neevadol (na wotlk by ho ten coil netrafil ale napisal evade).

Ako som uz ale pisal pokial ma chces presvedcit, ze to evaduje tak pohladaj na nete a zmenim nazor. Ako som uz pisal nemozem mat v halve vsetko co sa tej hry tyka na kazdy patch takze sa mozem mylit ale som si na 90% isty, ze je to tak ako pisem od cataclysm.

EDIT:
Toto som nasiel narychlo na wowheade ked mam teraz trocha casu.

Code: Select all

The purpose of Vanish in Cataclysm is to get back into stealth. If you want to avoid harmful effects, use Cloak of Shadows. This means, with the new Vanish, moves can land, and if a DoT is still on you beyond the first 3 seconds of immunity, it'll break Vanish.
Mne by sa to tiez viac pacilo keby to evadovalo pretoze to tu abilitu (a aj dalsie podobne v hre) robilo "skilful" ale podla toho co viem to tak byt nema.

Wynny
Posts: 11
Joined: 17 Apr 2011, 22:11
Location: Slovak

Re: Vanish - test

Postby Wynny » 16 Sep 2011, 11:51

Chybu sem hlasil asi pred tydnem na bug track pak rikal ze se na to gregory behem tydne pozre a udelal to ale spatne tak sem tam napsal zas dufam ze si to pozre este raz , a ktomy shoutum od wara +mass dispel taky neodhaluje ze stealthu to uz nwm ci ma na cata ale kdyz uz ten shout tak nemnelo bi it ani mass protoze mass ani nevyhadzuje ze stealthu tady na ice...

pasler
Posts: 251
Joined: 21 May 2011, 15:35
Location: Ostrava

Re: Vanish - test

Postby pasler » 16 Sep 2011, 12:06

Takže s tím evade máš asi pravdu coru, problém teda je, jen s vyhazováním ze stealthu a tím, že Coil by neměl healnou, pokud sem se dobře díval ;)ještě Testnu na offi u kamaráda.


Return to “Rogue”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests