Assa vz combat PVE

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Formaggi
Posts: 8
Joined: 20 Aug 2013, 10:11

Assa vz combat PVE

Postby Formaggi » 13 Sep 2013, 11:28

Mozno blba otazka bohuzial nemam na svojej rogune este taky equip aby som si dokazal objektivne sam odskusat ale zaujima ma porovnanie DMG v PVE assa roguny vz. combat roguny. Cital som par clankov na nete tak to +- vychadza ze combat by mala vytocit viac halvne na bosoch kde sa casto beha a nestoji na mieste. No vzhladom na iste "specifikacie" ice serveru ma zaujima ci to niekto skusal porovnavat a ako dopadol tu na servery. Ze ktory strom ma vatsi dmg potencial :)

Neuroxiss
Posts: 540
Joined: 06 Dec 2012, 13:47
Location: Prague

Re: Assa vz combat PVE

Postby Neuroxiss » 13 Sep 2013, 11:35

Za mě je to rozhodně Combat na PvE .

Guide : http://www.youtube.com/watch?v=dJEFuiKhAME

Formaggi
Posts: 8
Joined: 20 Aug 2013, 10:11

Re: Assa vz combat PVE

Postby Formaggi » 13 Sep 2013, 12:27

hmm kukam to v praci bez zvuku takze neviem co tam keca ale ked kukam na equip pozeram ze hadze reforge na haste a expertize .. to je zaujimave .. ze na mastery kasle .. ale ten enegry regen ma fakt brutalny

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: Assa vz combat PVE

Postby plmnko » 13 Sep 2013, 15:23

Oba speci vytocia dost slusne ale stale vyhrava ten combat len z toho dôvodu ze je flexibilnejsi do toho pve ma perma plosny dmg, striedanie targetov ho nestoji velke dps a hned ako das 17% spell hitu tak vlastne ides full haste, zato assasin je trozku useless lebo na striedanie targetov da male dps a nema ziadny poriadny plosny dmg. Ked som porovnal dps tak kazdopadne vyhral ten combat.

SwaCZa
Posts: 1086
Joined: 01 Jul 2012, 15:03

Re: Assa vz combat PVE

Postby SwaCZa » 13 Sep 2013, 15:31

Jedu Assu, 4/5 EQ jsou PvP ale přesto mě v raidech přetočilo jen pár combat rogun, navíc většinou s lepším EQ.
Co se týče zábavnosti, tak Backstab finish fáze kdy vám DPS vyskočí nahoru mi přijde hodně motivující :-)
A k AoE:
Na velké množství targetů (např trash v BH) je spam FoK s Insta poisonem vcelku účinný ;)
A to že se blizz v Catě snaží udělat z Roguny AoE Class díky BF je pěkné, ale nikdy to nebude AoE classa jako War, DK, Lock, Mage...

Yahiko
Posts: 247
Joined: 02 Nov 2012, 09:04

Re: Assa vz combat PVE

Postby Yahiko » 13 Sep 2013, 16:02

Na FoK je lepší Deadly.

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: Assa vz combat PVE

Postby plmnko » 13 Sep 2013, 16:34

Jedu Assu, 4/5 EQ jsou PvP ale přesto mě v raidech přetočilo jen pár combat rogun, navíc většinou s lepším EQ.
Co se týče zábavnosti, tak Backstab finish fáze kdy vám DPS vyskočí nahoru mi přijde hodně motivující :-)
A k AoE:
Na velké množství targetů (např trash v BH) je spam FoK s Insta poisonem vcelku účinný ;)
A to že se blizz v Catě snaží udělat z Roguny AoE Class díky BF je pěkné, ale nikdy to nebude AoE classa jako War, DK, Lock, Mage...
Najprv by ale musel fungovat Vile Poisons aby ten plosny dmg FoK nejak vyzeral aj tak pochybujem ze by si ho zaradil do rotacie napr na chogalovy :D

SwaCZa
Posts: 1086
Joined: 01 Jul 2012, 15:03

Re: Assa vz combat PVE

Postby SwaCZa » 13 Sep 2013, 17:00

na trash co musí padnou rychle ti je DoT (DP) k ničemu, navíc Assa má zvýšenou šanci na proc IP.
a na Chogalovi: 100-75% HP fáze není potřeba FoK, a pod 25% kdy už Backstabuju bose to opravdu není v zájmu raidu. A neříkej mi, že Combat tam se zapnutým BF vytočí víc do Choga+1 Add, než já spamem BS čistě do bose (který čím dřív padne tím lépe), ale neříkám že nemáte pravdu, jen bych to srovnání opravdu rád viděl na vlastní oči, akorát že v 10m se mockrát 2x roguna nesejde a 25ky s krčmou nechodím.

Podotýkám, rogunu mám jako relax alta, takže věřím že Yahiko, nebo Purkinator to maj zmáknuté víc, ale mluvím o své zkušenosti z raidu co jsem byl a tam mě (nooba) přetočily zatím jen 3 roguny. Jedna Assa v pve ilvl 370, assa ve full ruth EQ :D, a minulé ID jedna combat ilvl cca 366 s tím, že bez hera jsem dával 1K víc jak on, (26vs25k) ale s Herem mu asi vyšly CD a přetočil mě (27vs26).

Yahiko
Posts: 247
Joined: 02 Nov 2012, 09:04

Re: Assa vz combat PVE

Postby Yahiko » 01 Oct 2013, 23:48

Combat je fajn... víc než fajn... daj se s tim přetočit i mágové... :D

jenom tady na serveru se nevyplatí dávat Killing Spree, protože na většině bosu tě to hodí někam dop....ryč

tomovka
Posts: 54
Joined: 21 Mar 2013, 16:53

Re: Assa vz combat PVE

Postby tomovka » 12 Mar 2014, 17:13

takovej dotaz - jak je to aktuálně? jedu takového všeuměla - pvp+pve - rogunu, ale assasination mi moc netoči, i když mám low pvp/pve eq. bude pro mne lepší combat rogue? / nikdy jsem ho nehrál/


Return to “Rogue”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests