Zaměření targetu

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Viollet
Posts: 34
Joined: 26 Jan 2013, 00:50

Zaměření targetu

Postby Viollet » 28 Feb 2013, 21:12

Krásný den přeji,mám problém a zjišťuji,že nejsem jediná kdo ho má.Když jsem na někoho střílela a zabila ho,tak mi vždy automaticky naskočil nejbližši target na zabiti bez zaměřeni na další cíl.A teď musim po zabiti vždy zase nakliknout dalšího moba abych ho měla v targetu. Když hopsám po targetech tabulátorem a nebo ať už naklikávám ručně,ztrácím tím spoustu času,protože se střelbu snažím sesynchronizovat s útokem peta.V nastavení interface se zdá, že je vše v pořádku. :(

Noxim
Posts: 171
Joined: 20 Jan 2013, 23:41
Location: Gruul's Lair Entrance - Outland/Guardian Of The Hell Gate

Re: Zaměření targetu

Postby Noxim » 01 Mar 2013, 05:11

Tuším že tohle bude ono :)
Hunters will no longer automatically acquire a new target if the current target dies in the middle of a cast.

Viollet
Posts: 34
Joined: 26 Jan 2013, 00:50

Re: Zaměření targetu

Postby Viollet » 01 Mar 2013, 07:58

Tuším že tohle bude ono :)
Hunters will no longer automatically acquire a new target if the current target dies in the middle of a cast.
A teď poprosím česky, překladač mi z toho udělal hatmatilku. :D Díky

zmetekk
Posts: 482
Joined: 22 Jan 2013, 15:37

Re: Zaměření targetu

Postby zmetekk » 01 Mar 2013, 09:20

hunterovi nenaskoci automaticky novej target pokud puvodni target umre behem castu

Viollet
Posts: 34
Joined: 26 Jan 2013, 00:50

Re: Zaměření targetu

Postby Viollet » 01 Mar 2013, 09:45

diky za překlad, ale tím to stopro nebude. To mám odskoušený :(

Kleopatria
Posts: 84
Joined: 09 Nov 2011, 08:44

Re: Zaměření targetu

Postby Kleopatria » 01 Mar 2013, 16:25

může s tím někdo něco udělat? To se fakt těžko hraje :(

rumek12345
Posts: 2
Joined: 19 Jan 2013, 21:31

Re: Zaměření targetu

Postby rumek12345 » 07 Mar 2013, 18:43

ja sem to vyřešil macrem na autoshot a hunters marks, oznacim z dalky targeta a zaroven na nej hodim mark je to dobra kombinace ;)

Kleopatria
Posts: 84
Joined: 09 Nov 2011, 08:44

Re: Zaměření targetu

Postby Kleopatria » 08 Mar 2013, 08:58

ja sem to vyřešil macrem na autoshot a hunters marks, oznacim z dalky targeta a zaroven na nej hodim mark je to dobra kombinace ;)

Oznacis? Ale o to jde. Jestli te chapu dobre, tak oznacis rucne ne? Ale já to beru tak, ze automaticky ti nenaskocí target na toho moba do kterýho jede tvuj pet a naopak . Si to predstav, ze se vyrojí xxxx mobu. To znacit vsechny targety postupne je na pytel. Tady vubec ted nejde o makro a hunt znacku. Nemyslís? :shock:
Jinak kupodivu nemam problemy s pety jako ostatni. Doufam ze to tak zustane :)

Xcage
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 19:31

Re: Zaměření targetu

Postby Xcage » 08 Mar 2013, 09:34

ja to robim tak ze ked padne mob kliknem na tanka ci na neake dps a oznacim si moba toho ktoreho ma aj on oznaceneho je to rychlejsie no

Kleopatria
Posts: 84
Joined: 09 Nov 2011, 08:44

Re: Zaměření targetu

Postby Kleopatria » 08 Mar 2013, 10:25

to nemyslís vazne ze ne? Kdyz jsi treba v BH a mas houf hracu na sobe tak jak v rychlosti najdeš tanka? Jedine kdyz ho mas ve focusu. Ale to je zase ono... musis rucne nebo tab klikat. Proste bez toho automatickyho naskoceni targetu moba je to pro hunta dost casove narocny vse sesynchronizovat a uhlidat peta a jeste uhlidat to abys neprebral agro tanku?. To vime vsichni. A prestalo to fungovat nahozenim patche. Takže musime vydrzet az se k tomu GM dostanou a pomuzou nám.

Edit: a nemluve o tom, ze v raidech mas vetsinou více tanku. A prepinat focus pri strelbe... zrovna na tanka co do moba mlati. Nevím teda. To ani kolikrat nevidis, který tank je zrovna v akci. :?


Return to “Hunter”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests