Hunting party

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
brojin
Posts: 9
Joined: 19 Mar 2014, 18:07

Hunting party

Postby brojin » 16 Sep 2014, 16:34

Dle hunter summary je vypsáno, že hunting party není testováno. Jakou máte ostatní hráči s tímto talentem zkušenost, nějak mi na postavě neodpovídá haste rating zkutečnému haste, který by jsem měl mít a dle guidů co jsem našel tak na surv-huntera by měl stačit 757 haste rating na soft cap haste 20%. Mé staty jsou však 2129 haste rating a 20.12% haste. Podezření mám právě na talent Hunting party. BTW už jsem přidal report na bugzillu http://icewow.pilsfree.net/bugzilla/show_bug.cgi?id=359. Jen tímto topicem dávám osatním info co na bugzillu nechodí a doufám k otestování osatními huntery.

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: Hunting party

Postby plmnko » 16 Sep 2014, 20:47

Arti ziadal o otestovanie opravenych spellov, report dostal a aj opravil(uvidis po restarte), oprava holt nieco stoji bud sa podari alebo nie, arti tiez nieje vsevedko, to ze 1-2dni budes tocit menej ta nezabije.
/e + ten talent na haste ked sa to opravi tak je jasne ze dostanes o 1200 critu viac co je tiez pekny boost tak sa to pomali bude kompenzovat nie ?

Avalith
Posts: 1
Joined: 18 Mar 2014, 16:53

Re: Hunting party

Postby Avalith » 16 Sep 2014, 20:52

Arti ziadal o otestovanie opravenych spellov, report dostal a aj opravil(uvidis po restarte), oprava holt nieco stoji bud sa podari alebo nie, arti tiez nieje vsevedko, to ze 1-2dni budes tocit menej ta nezabije.
/e + ten talent na haste ked sa to opravi tak je jasne ze dostanes o 1200 critu viac co je tiez pekny boost tak sa to pomali bude kompenzovat nie ?
Se ta diskuze otaci jinym smerem nez bylo. Explozivka by spise chtela vlastni tema.

No samozrejme ze by se to kompenzovat melo. Ono se tu bohuzel strhl flame jinym smerem nez byl topic zakladatele.
Jinak ten talent na haste je ten samy co z totemu a od frost DK, coz by dokonce snad melo pridat % do haste vsem classam co fungujou na AP.

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Hunting party

Postby Scanties » 16 Sep 2014, 21:08


SWiTCH
GameMaster
Posts: 5026
Joined: 20 Sep 2009, 14:48
Contact:

Re: Hunting party

Postby SWiTCH » 16 Sep 2014, 23:27

Promazano, hadejte se v offtopicu, nebo lebe soukrome.


Return to “Hunter”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests