,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Kragmos
Posts: 239
Joined: 04 Nov 2012, 11:05

,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby Kragmos » 18 Apr 2014, 16:24

Je to skôr topic na diskusiu,chcem si byť istý tým,ako to má fungovať/resp. či s tým má problém aj niekto iný okrem mňa, predtým ako to nahádžem na bugtracker a zároveň veci ktoré som na google nenašiel (nehľadal som ich dlho,ale nechcem pritom porodiť.)
1. V arénach niekedy blbne flare a hádzanie trapiek k textúram,keď chcem vycastiť trapu,alebo flaru k textúre kde steathtla roguna/feral,etc, ukáže sa mi zelené koliesko,no keď ho namierim blízko k textúre zmizne.Niekedy to spraví 3-4x za sebou a niekedy to nejde použiť vôbec.
2.Takto mi niekedy blbne Flare aj keď ho chcem hodiť do smoke bomby (má to fungovať).Či majú ísť hádzať trapy do smoke bomby som nikde nenašiel.
3.Hunter dá disengage a tesne potom dostane stun/fear etc.Tu na ice to huntra zastaví na mieste.Nemal by zo stunom/fearom doletieť a zastaviť na mieste,kde mal dopadnúť?
4.Môže druid v trape/pocas diserientu etc meniť formu? Druidi radi takto unikajú pred Scare Beastom z trapiek,čo si nemyslím že by malo fungovať,keďže má cc,tým pádom nemôže používať žiadne spelly. Takisto nefunguje zmena do formy keď má druid polymorph,nevidím dôvod prečo by potom blizzard dovolil opak.
5. Na wotlku keď hunter položil trapu pod hráča z cyclonom,trapa sa odpálila až keď hráčovi skončil cyclone,tu sa odpáli hneď a dá imunne.Menilo sa v tom od wotlku niečo?
Last edited by Kragmos on 19 Apr 2014, 15:06, edited 1 time in total.

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby majko » 18 Apr 2014, 16:50

Když dáš flare na most, funguje i pod mostem, stejně tak další AoE. Nehorázná hovadina.

To rušení forem je normální, není to žádný spell, jen si prostě přes /cancelaura zrušíš buff, v tomto případě formu.

Combat má být 5 vteřin, ne míň.

Smiledew
Posts: 251
Joined: 07 Feb 2014, 19:00

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby Smiledew » 22 Apr 2014, 07:38

Největší problém je u huntera asi Deterrence, kdyby sa funkčnost dala ohodnotit, tak max. 40%. Part 1 jde z poloviny, part 2 vůbec.

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby Scanties » 22 Apr 2014, 07:53

Ke 4. Už se to tady před více než půl rokem řešilo, a druid může v trapce měnit formu na humanoida.

swaggot36
Posts: 673
Joined: 14 May 2013, 12:29

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby swaggot36 » 22 Apr 2014, 11:56

3. bod - tak to fungovalo na wotlku, od cata to má zastavit, můžeš se klidně podívat na nějaké videa z offi
4. bod - měnit formu nemůže, může pouze tu formu zrušit jednoduchym zrušením buffu jak už tu někdo psal
5. bod - tu trapku musíš dávat třeba po 2s než cyclone skončí, aktivovat se má, stačí se podívat na nějaké video :)

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby RagnarokCzD » 22 Apr 2014, 12:17

Mě se líbí, jak tu všichni opakujete, že druid si může sundat formu jednoduchým odkliknutím buffu ... ale už se nikdo neobtěžuje vyjádřit k tomu, jesli by mu s formou měl spadnout i ten fear, pokud už ho má.

swaggot36
Posts: 673
Joined: 14 May 2013, 12:29

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby swaggot36 » 22 Apr 2014, 12:24

takže podle tebe, když dostane scare beast od hunta, tak když si odklikne formu, tak mu má spadnout i fear? aha, ok.

Temu
Posts: 603
Joined: 22 Dec 2012, 01:07

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby Temu » 22 Apr 2014, 12:47

nema, to je blbost. Ma to byt tak, ze formu si zrusit muze ve stunu, fearu atd, aby nedostal prave scare beast, ale ten control, pod kterym prave je to zrusit v zadnem pripade nema, to by pak pro nej nemusela byt insignie/medailon..

Kragmos
Posts: 239
Joined: 04 Nov 2012, 11:05

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby Kragmos » 22 Apr 2014, 20:18

No ja viem že tu trapu musím dávať pred koncom,ale ako som vravel,keď ju hodíš skôr,trapa sa aktivuje a hráčovi v cyclone to dá imunne.Na wotlku to bolo tak že si ju mohol hodiť aj skôr,trapa ostala a odpálila sa až keď dotyčnému skončil cyclone.Preto sa pýtam či sa niečo z príchodom cata menilo,alebo je to bug.

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby RagnarokCzD » 22 Apr 2014, 20:31

Kdepak swagote ... já se jen obtěžuju s tím, že čtu to, na co se chystám odpovědět. ;)
4.Môže druid v trape/pocas diserientu etc meniť formu? Druidi radi takto unikajú pred Scare Beastom z trapiek,čo si nemyslím že by malo fungovať,keďže má cc...


Return to “Hunter”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests