,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby majko » 22 Apr 2014, 20:37

achjo... hlavně, že tam máš zas ty tři tečky špatně

proč mám vždycky pocit, že vůbec nevíš, o čem se v těch pvp vláknech mluví, ragnarokCZD :(
Last edited by majko on 22 Apr 2014, 20:40, edited 1 time in total.

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby Amaunet » 22 Apr 2014, 20:40

Kdepak swagote ... já se jen obtěžuju s tím, že čtu to, na co se chystám odpovědět. ;)
Ono ale ta mechanika funguje tak, ze autor tim "unikaji pred scare beastem" myslel to, ze target hodis do trapy a pak mu hodis Scare Beast (fear), jenze tim ze oni si zrusi formu (coz muzou behem doby v trape), tak se zmeni na humanoida a Scare Beast na ne tudiz nefugnuje, ne ze by to myslel stylem, ze si zrusi formu a to jim zrusi trapku a pak utecou nekam pryc, aby nemohli dostat Scare Beast.

Jinak k tomu predeslemu postu co jsi psal, pokud uz Scare Beast dostal pred zrusenim formy, tak by mu mel zustat samozrejme, zda to tak funguje nvm nezkousel jsem to. Alespon teda myslim ze to tak je ^^
Last edited by Amaunet on 22 Apr 2014, 20:41, edited 1 time in total.

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby majko » 22 Apr 2014, 20:40

jo, funguje

Smiledew
Posts: 251
Joined: 07 Feb 2014, 19:00

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby Smiledew » 22 Apr 2014, 21:29

proč mám vždycky pocit, že vůbec nevíš, o čem se v těch pvp vláknech mluví, ragnarokCZD :(
Taky mám ten pocit, ale je to věc názoru.

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby RagnarokCzD » 22 Apr 2014, 22:37

Ono ale ta mechanika funguje tak, ze autor tim "unikaji pred scare beastem" myslel to, ze target hodis do trapy a pak mu hodis Scare Beast (fear), jenze tim ze oni si zrusi formu (coz muzou behem doby v trape), tak se zmeni na humanoida a Scare Beast na ne tudiz nefugnuje, ne ze by to myslel stylem, ze si zrusi formu a to jim zrusi trapku a pak utecou nekam pryc, aby nemohli dostat Scare Beast.

Jinak k tomu predeslemu postu co jsi psal, pokud uz Scare Beast dostal pred zrusenim formy, tak by mu mel zustat samozrejme, zda to tak funguje nvm nezkousel jsem to. Alespon teda myslim ze to tak je ^^
Chapu ... byt mi to puvodne vyznelo jinak.

BTW majko ... já mám tu výhodu že i když se narozdíl od jiných snažím chápat o co v kterym topicu jde, jako jedinej to prakticky nepotřebuju protože bez ohledu na to jak, kde nebo na co reaguju ... se téma vždycky potom co se v něm ukážu mění na "hunt the Ragnarok". ;)

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby majko » 22 Apr 2014, 22:45

Kdepak swagote ... já se jen obtěžuju s tím, že čtu to, na co se chystám odpovědět. ;)

Kostka
Posts: 504
Joined: 10 Nov 2012, 20:43
Location: Pardubice

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby Kostka » 24 Apr 2014, 15:32

Proč mě příjde ,že se chlapec sere uplně do každého topicu ať je to RP,PVP,PVE, ...

Ještě by nebyl snad pvp topic kde bych ho neviděl... RagnarokCzD ... Jakej ten chlapec má nick ve hře ať se mrknu co je to za skill... příjde mi ,že tento člověk bojuje pusou a jeho multi quote!!!!!

Alpac
Posts: 340
Joined: 14 Sep 2013, 12:37
Location: Ostrava
Contact:

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby Alpac » 24 Apr 2014, 15:39

Proč mě příjde ,že se chlapec sere uplně do každého topicu ať je to RP,PVP,PVE, ...

Ještě by nebyl snad pvp topic kde bych ho neviděl... RagnarokCzD ... Jakej ten chlapec má nick ve hře ať se mrknu co je to za skill... příjde mi ,že tento člověk bojuje pusou a jeho multi quote!!!!!

Jsem si 100% jistý, že je to trpaslík

swaggot36
Posts: 673
Joined: 14 May 2013, 12:29

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby swaggot36 » 24 Apr 2014, 16:01

Alpac proč 90% tvych příspěvku jsou "Je to trpaslik" ?

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: ,,Bugy'' u Huntra (a nielen u huntra)

Postby RagnarokCzD » 24 Apr 2014, 16:13

Proč mě příjde ,že se chlapec sere uplně do každého topicu ať je to RP,PVP,PVE, ...
Nejspíš ze stejnýho důvodu, jako přijde mě, že nemáš v "uplně každym topicu" nic lepšího napráci, než debatovat o tom, proč sem do něj něco napsal ... otázkou je: Jak to souvisí s tématem?


Return to “Hunter”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests