Feign Death

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
fristensky
Posts: 71
Joined: 27 Aug 2012, 13:33

Re: Feign Death

Postby fristensky » 30 Jan 2014, 12:57

Hraji pro zábavu Combat Rogue a vím, že při 6s Gouge stihnu v pohodě restealthnout ;).
Tak psal jsem doslova: s využítím gouge padá combat taky jak se mu chce a není pravidlem
Neříkám, že to je vždycky a že se to netváří jak má, ale stávalo se mi to i s prodloužením z talentu často. Cca 1/10 případů - pro někoho zanedbatelné.. ale jako výplata by měla chodit každý měsíc tak i tohle by tak mohlo fungovat a ne z 90%:)

teddys
Posts: 109
Joined: 15 Jan 2014, 21:53

Re: Feign Death

Postby teddys » 31 Jan 2014, 02:07

Pane nový, pane chytrý, poradím Vám nyní. Pokud máte combat nemůžete jíst. V případě dalších dotazů milerád poradím. I nejlepší hráč občas potřebuje poradit.

Jelikož můj předchozí příspěvek nebyl zcela vysvětlen, ale byl tam ponechán prostor domyslet si souvislosti, či se dovtípit podstaty, je pravděpodobné, že souvislosti pro některé jedince mohou být natolik složité, že jim zůstane zmíněná podstata ukryta. A jelikož jsem člověk dobrosrdečný a rád pomáhám lidem, poradím Vám milý pane.
Pokud máte peta milý pane a ten Vám útočí (obvykle to dělá), samotný feign death shodí combat, což by podlé mé zkušenosti popsané výše neměl. Přeji hezký den.

Ve zkratce ice feign death = instantní zrušení combatu.
pane stotisíc omáčky, ale k tématu hovno - ve vanille šly trapy dávat jen mimo combat --> hunteři proto museli vždycky, když chtěli hodit trapu, použít feign death, který jím combat shotil a trapa tak šla použít
:roll:

Feren
Posts: 301
Joined: 03 May 2010, 09:18

Re: Feign Death

Postby Feren » 31 Jan 2014, 09:02

Dobrý no, ty mluvíš o vanile, ja vztáhl své zkušenosti z ofiku z wotkl, je více než jasné, že se nedomluvíš s více lidmi než jen se mnou, protože tvé ego by mohlo bourát i raid nepřítele.

teddys
Posts: 109
Joined: 15 Jan 2014, 21:53

Re: Feign Death

Postby teddys » 06 Feb 2014, 23:36

tvoje zkušenosti z ofi jsou nesmysl, protože fd combat shazovalo vždycky nehledě na moje ego 8-)

renekq
Posts: 284
Joined: 07 Apr 2013, 10:19

Re: Feign Death

Postby renekq » 07 Feb 2014, 09:21

Muism se pridat k nazoru zruseni combatu. Vzdy pro me bylo zabavou sapovat huntery, kteri meli v umyslu urcite neco po certech zajimaveho, avsak jakmile dali feign death, dostali sap :)

Feren
Posts: 301
Joined: 03 May 2010, 09:18

Re: Feign Death

Postby Feren » 07 Feb 2014, 10:24

Muism se pridat k nazoru zruseni combatu. Vzdy pro me bylo zabavou sapovat huntery, kteri meli v umyslu urcite neco po certech zajimaveho, avsak jakmile dali feign death, dostali sap :)
Ono to tak je, jen jsem si myslel, že to tak být nemá, mé vzpomínky mohly být mylné. Po tom, co si pročítám o tom více z oficiálních zdrojů, se musím omluvit za mystifikaci. Teddys, kdybys mi předložil důkaz, uveřil bych ti už dávno :)

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Feign Death

Postby majko » 07 Feb 2014, 11:40

Teddys je důkaz.

swaggot36
Posts: 673
Joined: 14 May 2013, 12:29

Re: Feign Death

Postby swaggot36 » 07 Feb 2014, 18:07

Zdravím všechny živočišný druhy, k tomuto topicu se velice rád přidám, nevím Ferena na jakým offíku jsi hrál, ale od jakživa FD sundaval instantně combat, tady sundavá hodně pofidérně spíš ne než ano

tritonas
Posts: 30
Joined: 23 Jan 2013, 12:19

Re: Feign Death

Postby tritonas » 23 Feb 2014, 12:06

FD ma sundavat kombat :) aj v nekerych ofi guide je použité k rotácií kedže ked zhodi FD je možne znova po uplinuti CD na potion je ho znova možne použit a tym si burstnut ešte dmg a aj další dukaz podla mna relevantny je wowwiki "Using feign death exits the hunter from combat, allowing for such things as eating, mounting, or other activities not possible while in combat. This can also be helpful if needing to afk for a short duration, due to the fact that passing mobs will act as if the hunter is dead." A možno co myslí feren, že nezhodilo combat co bylo fixle , že ked dal hunter FD v Encounteri s bosem tak mu ho to zhodilo a aj potom jak FD zrušil bylo možné sa najest a etc ale včil ked si zruši FD tak combat automaticky skočí ale ten čas kedy byl ve FD byl mimo combatu :)


Return to “Hunter”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests