Feign Death

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Alette
Posts: 262
Joined: 09 Feb 2013, 03:33

Feign Death

Postby Alette » 08 Sep 2013, 17:38

stává se to jen mě nebo někdy když dám v combatu feign death tak postava zůstane stát jakobych nic neudělal? upozorňuji že jen někdy, ale bohužel nevim za jakých okolností...

swaggot36
Posts: 673
Joined: 14 May 2013, 12:29

Re: Feign Death

Postby swaggot36 » 08 Sep 2013, 17:45

a ještě dodám, že když dá hunter feign death, tak má ubývat takovy "bar" jako když něco channelujete to znamená, že tady feign death je nekonečná, ale na retailu člověk mohl být "ve " feign death jen určitou dobu

Alette
Posts: 262
Joined: 09 Feb 2013, 03:33

Re: Feign Death

Postby Alette » 09 Sep 2013, 02:34

a ještě to občas sebere všechen focus když se zvednete, ale někdy zase ne.. nevim co je správný...

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Feign Death

Postby Scanties » 26 Oct 2013, 22:54

Shrnutí: Dej to na Bugtracker!

mischo5500
Core Developer
Posts: 1412
Joined: 05 Oct 2011, 21:06
Location: Žilina-SK
Contact:

Re: Feign Death

Postby mischo5500 » 26 Oct 2013, 23:13

a ještě dodám, že když dá hunter feign death, tak má ubývat takovy "bar" jako když něco channelujete to znamená, že tady feign death je nekonečná, ale na retailu člověk mohl být "ve " feign death jen určitou dobu
Neni nekonecna. Sice neni vidiet channel bar, ale mas 6 min buff, ktory ked uplinie, sa ti FD zrusi.

Feren
Posts: 301
Joined: 03 May 2010, 09:18

Re: Feign Death

Postby Feren » 27 Oct 2013, 08:31

Padá i combat, na wotkl na ofiku, když jsem měl možnost hrát za huntera combat nepadal. // nevím zda se něco měnilo, ale pochybuji.
Hunter + Mage = easy eating:)

teddys
Posts: 109
Joined: 15 Jan 2014, 21:53

Re: Feign Death

Postby teddys » 29 Jan 2014, 22:59

Padá i combat, na wotkl na ofiku, když jsem měl možnost hrát za huntera combat nepadal
aha, takze mobove na tebe utocili i ve feign death, kdyz combat nedropoval? ty inteligente? :roll: :roll:

Feren
Posts: 301
Joined: 03 May 2010, 09:18

Re: Feign Death

Postby Feren » 30 Jan 2014, 09:50

aha, takze mobove na tebe utocili i ve feign death, kdyz combat nedropoval? ty inteligente? :roll: :roll:
Pane nový, pane chytrý, poradím Vám nyní. Pokud máte combat nemůžete jíst. V případě dalších dotazů milerád poradím. I nejlepší hráč občas potřebuje poradit.

Jelikož můj předchozí příspěvek nebyl zcela vysvětlen, ale byl tam ponechán prostor domyslet si souvislosti, či se dovtípit podstaty, je pravděpodobné, že souvislosti pro některé jedince mohou být natolik složité, že jim zůstane zmíněná podstata ukryta. A jelikož jsem člověk dobrosrdečný a rád pomáhám lidem, poradím Vám milý pane.
Pokud máte peta milý pane a ten Vám útočí (obvykle to dělá), samotný feign death shodí combat, což by podlé mé zkušenosti popsané výše neměl. Přeji hezký den.

Ve zkratce ice feign death = instantní zrušení combatu.

fristensky
Posts: 71
Joined: 27 Aug 2012, 13:33

Re: Feign Death

Postby fristensky » 30 Jan 2014, 11:23

Problematika "padání combatu" tu má svoje místo ;) Celkově to tu funguje přinejlepším zajímavě.. Jste od npc 400y a stále máte combat, spadne vám až po portnutí(např. HS) jinam. V pvp za rogue s využítím gouge padá combat taky jak se mu chce a není pravidlem že stihnete restealthnout(nejspíše vliv dot z poison), atd. Tedy těch věcí tu je mraky, proto si nemyslím že řešit to jen u huntera má smysl a celý systém se bude muset někdy předělat.. ale to nechám na posouzení našimi vrchními vedoucími, kteří ví vše lépe.. minimálně než já ;o)
PS: Feign by combat zrušit tedy vůbec neměl? Doufal jsem, že jakmile začneš jíst a např. pet stále útočí, měl by naskočit a vše se přerušit... Pokud tedy combat skutečně shazovat nemá a má jen jaksi "odstranit sebe všem z targetu" což sice v některých situacích bude znamenat spadnutí, ale jindy vůbec(raid,..), tak je to např. pro konzumenty potionů velká výhoda:)

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Feign Death

Postby Scanties » 30 Jan 2014, 12:41

Problematika "padání combatu" tu má svoje místo ;) Celkově to tu funguje přinejlepším zajímavě.. Jste od npc 400y a stále máte combat, spadne vám až po portnutí(např. HS) jinam. V pvp za rogue s využítím gouge padá combat taky jak se mu chce a není pravidlem že stihnete restealthnout(nejspíše vliv dot z poison), atd. Tedy těch věcí tu je mraky, proto si nemyslím že řešit to jen u huntera má smysl a celý systém se bude muset někdy předělat.. ale to nechám na posouzení našimi vrchními vedoucími, kteří ví vše lépe.. minimálně než já ;o)
PS: Feign by combat zrušit tedy vůbec neměl? Doufal jsem, že jakmile začneš jíst a např. pet stále útočí, měl by naskočit a vše se přerušit... Pokud tedy combat skutečně shazovat nemá a má jen jaksi "odstranit sebe všem z targetu" což sice v některých situacích bude znamenat spadnutí, ale jindy vůbec(raid,..), tak je to např. pro konzumenty potionů velká výhoda:)
Hraji pro zábavu Combat Rogue a vím, že při 6s Gouge stihnu v pohodě restealthnout ;).


Return to “Hunter”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests