Survival-Mastery

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
tritonas
Posts: 30
Joined: 23 Jan 2013, 12:19

Survival-Mastery

Postby tritonas » 27 Jun 2013, 17:32

Funguje u survival huntra mastery ? Lebo sem sa dopočul ,že ne ale mne sa nezdá že by nefungovalo lepší dps mam s Mastery než s Haste tak mňa zaujíma názor ostatných jaky mate pohľad na to vy ? :) Díky za normalne nazory :)

Kragmos
Posts: 239
Joined: 04 Nov 2012, 11:05

Re: Survival-Mastery

Postby Kragmos » 28 Jun 2013, 11:21

Najlepšie by bolo keby si si to otestoval....Choď k dumke,resetni talenty,nahoď na dumku serpent (bacha na procy čo zvyšujú AP /agilitu).Daj si survival talenty (najlepšie len 1 bod,napriklad v Pathing) nahoď na dumku serpent a uvidíš či máš zvýšený damage.Potom prepočítaj,či ten zvýšený damage je o presne toľko percent,koľko ti ukazuje mastery a zistíš aj či funguje úplne,alebo len čiastočne...A názory ostatných,čo hľadajú chybu v počítači a nie v sebe ti môžu byť u prdele :D

tritonas
Posts: 30
Joined: 23 Jan 2013, 12:19

Re: Survival-Mastery

Postby tritonas » 28 Jun 2013, 12:54

Ja sem to skúšal tak sa mi nezdá že by nefungoval ale len tak od oka :D nebylo to úplne na taký spúsob prepočítaná to sa mi nechcelo len sem porovnával ked sem si poreforgoval veci na haste a potom si ich dal na mastery a s mastery prave že sem mnel aj lepší dps ... jj jasné často býva chyba ne ve fungovani ale chyba teho co za tým počítačem sedí :D.. v každem prípade díky za radu ked sa mi raz bude chcet tak to spravím tebou popísaným spúsobem :D


Return to “Hunter”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest