Paladin - problémy po přechodu na 4.3.4

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Pazi11111
Posts: 72
Joined: 10 Jan 2012, 12:39

Paladin - problémy po přechodu na 4.3.4

Postby Pazi11111 » 26 Feb 2013, 23:25

Krátce jsem zkoumal funkčnost paladina, protože jako u jediné classy se tu neobjevil přehled funkčnosti. No ale zdá se, že až na drobnější chybky na které jsem přišel funguje až prapodivně dobře :) Časem možná přijdu na další nedostatky, a dopíšu je.

bugy:
- při aktivovaném talentu Seal of Command dává Crusader Strike paladinovi malé zpětné poškození, bez ohledu na aktivovaný seal (dává vždy i bez aktivovaného sealu). V Recountu se toto sebepoškození zobrazuje ve Frindly fire jako Seal of Command. Toto sebepoškozování má hodnotu kolem 500 - 700 (myslím, že se nějak počítá z toho Seal of Command a tedy záleží na hodnotě úderu Crusader Strike). Žádný jiný spell než Crusader Strike toto sebepoškozování nezpůsobuje. (negativní bug)

- spell Exorcism se chová jako s aktivovaným glyphem Glyph of Exorcism i když glyph aktivovaný není. Tzn. efekt glyphu 6 sekund následného poškození po exorcismu funguje i bez glyphu. (pozitivní bug)

(vím že sem bugy nepatří, ale tady si jich zainteresovaní všimnou nejlépe, navíc v ostatních sekcích jsou přehledy funkčnosti také. Pokud se nějaký bug oraví, tak to zde v prvním příspěvku editnu.)
Last edited by Pazi11111 on 27 Feb 2013, 18:45, edited 1 time in total.

Lucry
Posts: 17
Joined: 22 Dec 2011, 20:42

Re: Paladin - problémy po přechodu na 4.3.4

Postby Lucry » 27 Feb 2013, 06:00

edit: ----
Last edited by Lucry on 27 Feb 2013, 15:13, edited 1 time in total.

markyzek
Posts: 53
Joined: 09 Sep 2011, 16:55
Location: Ostrava
Contact:

Re: Paladin - problémy po přechodu na 4.3.4

Postby markyzek » 27 Feb 2013, 08:13

U protection paladina dost podstatný negativní bug:
Při naučeném talentu Grand Crusader (http://www.wowhead.com/spell=85043/grand-crusader), který by měl v šanci 20-ti % refreshovat CD Avengers Shield (http://www.wowhead.com/spell=31935/avengers-shield) tak ho nerefreshne úplně, respektive pouze AS začne svítit jakoby se talent aktivoval a že spell můžu použít, ale CD se neresetne a tím pádem ho použít prakticky nemůžu..

Bez tohodle je to aggro udržet ještě horší, protože přecejen občas se CD refreshnul a mohl jsem AS vypálit na nějakou mobku, kterou někdro přeaggroval, takhle to je v háji i co se týče dmg.. Na jiné chyby jsem zatím u protection paladina nepřišel..

Co se týče loot rollování, atp. tak chybu vám už asi někdo psal, ale pro jistotu:
V group lootu / greed or need když kdokoli klikne na cokoli jiného než need (disenchant, pass, greed), tak se v chatu ukáže že kliknul stejně na need, ale poté co dokliká celá skupina tak se v chatu objeví věc typu: Everyone passed [item] - takže všichni ho passnou, v chatu se u každého objeví že ji neednul, ale v konečném everyone se správně ukáže pass..

Rivera
Posts: 92
Joined: 20 Sep 2009, 11:48
Contact:

Re: Paladin - problémy po přechodu na 4.3.4

Postby Rivera » 27 Feb 2013, 10:06

K těm bugům:
- u Seal of Command se sice v recountu ukazují hodnoty ve Friendly Fire, ale žádné hodnoty na HP jsem nezaznamenal, zkusím testnout u kolegů.

Exorcism, Tower of Radiance, Speed of Light, Mastery, Grand Crusader i group loot jsou nahlášeny v Bugtrackeru, takže tu pouze dubluješ informace.

markyzek
Posts: 53
Joined: 09 Sep 2011, 16:55
Location: Ostrava
Contact:

Re: Paladin - problémy po přechodu na 4.3.4

Postby markyzek » 27 Feb 2013, 15:54

Grand Crusader jsem tam nahlásil já..


Return to “Paladin”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests