Retribution Paladin Test, Bugs, a Rady jak na něj

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Syselmaster
Posts: 184
Joined: 25 Nov 2011, 12:41

Re: Retribution Paladin Test, Bugs, a Rady jak na něj

Postby Syselmaster » 09 May 2012, 10:55

Bugeeer! Upálit!!!! :D

Shavik
Posts: 1081
Joined: 19 Oct 2011, 14:32
Contact:

Re: Retribution Paladin Test, Bugs, a Rady jak na něj

Postby Shavik » 09 May 2012, 12:38

To: Shavik

OK prohlédl jsem si screeny a souhlasím. Toto je opravdu veliký HoL oproti spellu ze kterého vzniknul. Zkoušel jsem to taktéž testovat, tentokrát se zapnutými křídly i se zapnutou Inquisition. A vždycky mě HoL vyšlel maximálně do 55 procent CS nebo TV. Nabízí se tedy otázka co nebo který spell zvyšuje HoL do takových obludných rozměrů. Těžko však říct, jak by toto GMka řešili.
Ja som to so svojim retri palachom tiez skusal, no nepodarilo sa mi dat taky dmg. Zatial som teda nezistil, ako to xoor bugoval...

Chipmanek
Posts: 39
Joined: 11 Oct 2009, 10:13

Re: Retribution Paladin Test, Bugs, a Rady jak na něj

Postby Chipmanek » 09 May 2012, 17:08

Ja som to so svojim retri palachom tiez skusal, no nepodarilo sa mi dat taky dmg. Zatial som teda nezistil, ako to xoor bugoval...

Me jen ted napadlo, resilka redukuje nakym procentem dmg, takze do x resilky dostanes ranu o XY% mensi, ale HoL se muze pocitat z puvodni hodnoty, nezredukovane treba ani armorem ci resilkou, pak by v jistem pripade mohlo byt HoL vetsi nez samotne CS nebo TV, ale pokud si to budes zkouset na dummy bez armoru resilky, tak ti vychazi stale krasnejch cca 50%. Je to jen domnenka, kde by se mohl teoreticky schovavat zakopanej hafan. Nevim, jak je to nascriptovane, tak me prosim hned nekamenujte.

Chamiel
Posts: 1594
Joined: 20 Sep 2009, 17:32

Re: Retribution Paladin Test, Bugs, a Rady jak na něj

Postby Chamiel » 09 May 2012, 18:01

Ja som to so svojim retri palachom tiez skusal, no nepodarilo sa mi dat taky dmg. Zatial som teda nezistil, ako to xoor bugoval...

Tak nic proti Shavo, ale pochybuju(při množství tvejch postav), že tvuj paladin má EQ jako Xoor, co ho totiž vidívám tak chodí full PvE, takže pecky má sice slušný, ale výdrž nic moc.

Jinak to co píše Chipmanek, mě taky napadlo, ale to opravdu zálží na tom jak je napsanej kod, takže to musí zodpovědět někdo kdo do něj vidí :D

Shavik
Posts: 1081
Joined: 19 Oct 2011, 14:32
Contact:

Re: Retribution Paladin Test, Bugs, a Rady jak na něj

Postby Shavik » 09 May 2012, 18:12

Mam full vici paladina, okrem backu, ktory som zabudol kupit. A xoor vtedy nemal full PVE EQ, je pravda ze mal nejake PVE casti, ale aj tak nemoze mat taku mastery, aby daval taketo rany HoL.

Ondra737
Posts: 240
Joined: 18 Dec 2011, 22:16
Location: Peklo na nebi

Re: Retribution Paladin Test, Bugs, a Rady jak na něj

Postby Ondra737 » 09 May 2012, 19:23

Jednou ve 2v2 sem porkal Palu(retri) a shamana)resto) Pala dal Templarem za 30K a HoL za 20K :DD mohlo by se to orpavit, ja dam s full vici tak max 8-10K

Pazi11111
Posts: 72
Joined: 10 Jan 2012, 12:39

Re: Retribution Paladin Test, Bugs, a Rady jak na něj

Postby Pazi11111 » 24 May 2012, 13:29

Mel bych další teorii, proč Xoor daval takovy pecky. Možná že to není ani tak o retrim jako spíš jeho parťákem do arény. Chodí totiž se shamanem který má nějakou tu auru nebo buf (nevím to přesně), který zvyšuje dmg o 20 procent nebo tak nějak. Tak když si představím, že má retri zaplé všechny burstovní věci a šaman ty svoje věci taky nahodí může to s HoL udělat všechno možný :) Každopádně toto by testoval jen šílenec, takže se to v podstatě řešit nedá :)

Humunug
Posts: 92
Joined: 29 Feb 2012, 00:08

Re: Retribution Paladin Test, Bugs, a Rady jak na něj

Postby Humunug » 24 May 2012, 20:51

totem ma na 540 silu a agil a pasiv auru na 10%dmg

Trymore
Posts: 449
Joined: 19 Dec 2011, 00:39

Re: Retribution Paladin Test, Bugs, a Rady jak na něj

Postby Trymore » 24 May 2012, 21:56

Je pravda že s tou dmg (prípadne mastery) nebude niečo ok. Ešte nedávno keď sme boli spolu v bot na halfusovi, tak ja som vytočil 38k dps, on 70k dps (samozrejme, že sme útočili 200% dmg vďaka debuffu). Za normálnych podmienok máme veľakrát podobné dps (máme pve gear na podobnej úrovni). Obaja sme dávali 200% dmg, ale on spravil skoro 2x také dps, čím to bude? V rogune veľmi chyba nebude, tá funguje už celkom pekne.

edit: v tom čase ešte fungoval rogune nesprávne talent Bandits Guile, ktorý nezvyšoval dmg o 30% len mne, ale vraj aj celému raidu. Možno práve tento 30% buff mu pomohol k takému dps.

Humunug
Posts: 92
Joined: 29 Feb 2012, 00:08

Re: Retribution Paladin Test, Bugs, a Rady jak na něj

Postby Humunug » 24 May 2012, 22:15

Je pravda že s tou dmg (prípadne mastery) nebude niečo ok. Ešte nedávno keď sme boli spolu v bot na halfusovi, tak ja som vytočil 38k dps, on 70k dps (samozrejme, že sme útočili 200% dmg vďaka debuffu). Za normálnych podmienok máme veľakrát podobné dps (máme pve gear na podobnej úrovni). Obaja sme dávali 200% dmg, ale on spravil skoro 2x také dps, čím to bude? V rogune veľmi chyba nebude, tá funguje už celkom pekne.

edit: v tom čase ešte fungoval rogune nesprávne talent Bandits Guile, ktorý nezvyšoval dmg o 30% len mne, ale vraj aj celému raidu. Možno práve tento 30% buff mu pomohol k takému dps.
+ nezapominej ze nefunguje evis jak ma :)


Return to “Paladin”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests