Caps

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
J0hny
Posts: 55
Joined: 20 Sep 2009, 19:46

Re: Caps

Postby J0hny » 16 Feb 2012, 12:23

Teu dle me plati to co si psal pouze pro PvP, viz treba aby se nedal opakovat fear tim ze to opakovanim castu pokazde zkracuje dobu fearu az nefearuje vubec...

co sem se doctl, plati to co jsem psal ja viz :

NOTE - at ~10% Dodge or Parry, 1% = 197 Rating
at ~15% Dodge or Parry, 1% = 208 rating
- This is what Diminishing Returns (DR) does

http://www.wowhead.com/forums&topic=180533" onclick="window.open(this.href);return false;

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Caps

Postby Teu » 20 Feb 2012, 11:20

Je fakt, že ať jsem hledal jak jsem hledal, tak DR v PvE sice existuje, ale mechanika už nijak závratně popsána není (myslím oficiálně od blizzardu nebo převzatá na nějakých webech typu wowwiki.com, wowpedia.com apod.), zvláště pak u tanků a jejich avoidance statů...

Resto
Posts: 169
Joined: 24 Apr 2011, 13:49

Re: Caps

Postby Resto » 20 Feb 2012, 18:35

Dám ti Ice-wow radu, pokud nechces vypadat jako neznalec tankadina nebo jako blbec, tak val jak ti ostatni rekli do mastery(block). Pokud ale chces byt efektivni tank, tak se mastery kvuli, kdyz to tak nazvu tvrde, nefunkcnimu block vyhybej obloukem;)


Return to “Paladin”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests