Retribution paladin

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby Teu » 14 Apr 2010, 11:22

http://www.wowarmory.com/character-shee ... cn=Shadowf

No ono s 900 resilky do něj asi moc critů neprojde a umlať si necrit útokama 28k hp, zvlášť když to je paladin, který si, když mu "teče do bot", dá LoH nebo bubble?

A promačkat tam dva tři spelly zas takové umění není... ne když jdeš proti lidem s resilience = 0

TulashW
Posts: 575
Joined: 20 Sep 2009, 17:24
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby TulashW » 14 Apr 2010, 11:26

To ale nevíš jestli ti co proti němu byli mají resilenci 0 :) já v bg potkám z 15 lidí jednoho co nemá pvp eq..

SlasH
Posts: 114
Joined: 20 Sep 2009, 17:05

Re: Retribution paladin

Postby SlasH » 14 Apr 2010, 14:31

http://www.wowarmory.com/character-shee ... cn=Shadowf

No ono s 900 resilky do něj asi moc critů neprojde a umlať si necrit útokama 28k hp, zvlášť když to je paladin, který si, když mu "teče do bot", dá LoH nebo bubble?

A promačkat tam dva tři spelly zas takové umění není... ne když jdeš proti lidem s resilience = 0
hral si nekdy paladina?

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby Teu » 14 Apr 2010, 15:09

Nepotřebuju hrát paladina abych viděl, že používá, dobře ne tři, ale čtyři, nabindované ability a makra... Taktéž mi stačí kouknout na WoL (ano, PvE záznam nemusí odpovídat tomu PvP, ale určitou představu to také vyvolá)

A abych odpověděl na tvou otázku, ano, paladina jsem hrál

SlasH
Posts: 114
Joined: 20 Sep 2009, 17:05

Re: Retribution paladin

Postby SlasH » 14 Apr 2010, 15:34

Nepotřebuju hrát paladina abych viděl, že používá, dobře ne tři, ale čtyři, nabindované ability a makra... Taktéž mi stačí kouknout na WoL (ano, PvE záznam nemusí odpovídat tomu PvP, ale určitou představu to také vyvolá)

A abych odpověděl na tvou otázku, ano, paladina jsem hrál
to si pak musel pekne lamit kdyz si pouzival 2 tlacitka :), noa a napadlo nekoho ze to treba neni skill video ale crit video??

Cukricek
Posts: 67
Joined: 20 Sep 2009, 16:45

Re: Retribution paladin

Postby Cukricek » 14 Apr 2010, 15:56

u paladina asi skill video neexistuje, leda tak holy z aren, retr urcite ne, potom co se preslo na WotLK a paladin mohl radit pomoci jedineho macra... na TBC jo, tak ji za palata vedet musel, ted je to na hrani nejjednodussi class

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby Teu » 14 Apr 2010, 17:38

No na crit mi to fakt nepřijde, já na lvl78 dávám větší crity než on... Na druhou stranu beru, že srovávat ele shamana s retri paladinem asi moc dobře nejde... Proto jsem to uznal už v některém z předešlých příspěvků, když jsem říkal, že srovnat jeho crity třeba se spaerovým by nejspíš bylo optimálnější...

dejf.dave
Posts: 315
Joined: 20 Sep 2009, 09:15
Location: Jičín

Re: Retribution paladin

Postby dejf.dave » 14 Apr 2010, 18:19

Paladin na WOTLKu:

"Když tě nefacerollne, tak ti ujede.."

/signed

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby Amaunet » 14 Apr 2010, 20:07

Paladin na WOTLKu:

"Když tě nefacerollne, tak ti ujede.."

/signed
Tohle když jsem u tebe viděl v podpise tak jsem málem spad smíchy ze židle :lol: prostě Epic!!!

TulashW
Posts: 575
Joined: 20 Sep 2009, 17:24
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby TulashW » 14 Apr 2010, 20:59

No na crit mi to fakt nepřijde, já na lvl78 dávám větší crity než on... Na druhou stranu beru, že srovávat ele shamana s retri paladinem asi moc dobře nejde... Proto jsem to uznal už v některém z předešlých příspěvků, když jsem říkal, že srovnat jeho crity třeba se spaerovým by nejspíš bylo optimálnější...
To že mu to moc necrituje je důkaz že mlátí lidi s resilkou ;)


Return to “Paladin”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests