Retribution paladin

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Slider
Posts: 3
Joined: 20 Sep 2009, 10:37

Re: Retribution paladin

Postby Slider » 22 Apr 2010, 00:38

Hele nic osobniho, ale napadlo vas ze na to nema tolik casu a proste kdyz se na to dostane tak se to pri BG uci jako kazdej tady z vas a proste mu t dyl trva no... Chtel bych vas videt kdyz jste zacinali, to jste museli byt lamy jaxvina. A ty Greeku nemas co mluvit, ty jsi porad lama i kdyz ne uz takova to je fakt a Songoku jeste vetsi :D... Ale ted zase k veci jak rika Radar... Delate si tady prdelky z lidi to je hezky, kdyz si tim chcete neco dokazat, prosim, jako taky jsem se chvilkama zasmal, kdyz jsem to cetl, ale nemyslite, ze to uz prehanite.? Booze tak je nekdo lama ale jako verejne ho ponizovat? To jste jeste vetsi lamy nez on v tom pripade... Nezapomen te me hned ukamenovat....

Dandy
Posts: 117
Joined: 20 Sep 2009, 14:37
Location: Semily
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby Dandy » 22 Apr 2010, 16:34

Hele nic osobniho, ale napadlo vas ze na to nema tolik casu a proste kdyz se na to dostane tak se to pri BG uci jako kazdej tady z vas a proste mu t dyl trva no... Chtel bych vas videt kdyz jste zacinali, to jste museli byt lamy jaxvina. A ty Greeku nemas co mluvit, ty jsi porad lama i kdyz ne uz takova to je fakt a Songoku jeste vetsi :D... Ale ted zase k veci jak rika Radar... Delate si tady prdelky z lidi to je hezky, kdyz si tim chcete neco dokazat, prosim, jako taky jsem se chvilkama zasmal, kdyz jsem to cetl, ale nemyslite, ze to uz prehanite.? Booze tak je nekdo lama ale jako verejne ho ponizovat? To jste jeste vetsi lamy nez on v tom pripade... Nezapomen te me hned ukamenovat....
souhlasim, chtěl bych videt jak by greek a podobni co se tu vyjadřovali skillovali v 10ti letech

Radar
Posts: 82
Joined: 21 Sep 2009, 09:26

Re: Retribution paladin

Postby Radar » 22 Apr 2010, 17:09

Podle me tu je vetsine lidi skill u pr..., ale to jak zakerne hraje si zaslouzi aspon slovni odplatu :D

dejf.dave
Posts: 315
Joined: 20 Sep 2009, 09:15
Location: Jičín

Re: Retribution paladin

Postby dejf.dave » 22 Apr 2010, 17:22

xDDDDDDD

G.r.e.e.k
Posts: 182
Joined: 20 Sep 2009, 19:46
Location: Olomouc

Re: Retribution paladin

Postby G.r.e.e.k » 23 Apr 2010, 07:59

Hele nic osobniho, ale napadlo vas ze na to nema tolik casu a proste kdyz se na to dostane tak se to pri BG uci jako kazdej tady z vas a proste mu t dyl trva no... Chtel bych vas videt kdyz jste zacinali, to jste museli byt lamy jaxvina. A ty Greeku nemas co mluvit, ty jsi porad lama i kdyz ne uz takova to je fakt a Songoku jeste vetsi :D... Ale ted zase k veci jak rika Radar... Delate si tady prdelky z lidi to je hezky, kdyz si tim chcete neco dokazat, prosim, jako taky jsem se chvilkama zasmal, kdyz jsem to cetl, ale nemyslite, ze to uz prehanite.? Booze tak je nekdo lama ale jako verejne ho ponizovat? To jste jeste vetsi lamy nez on v tom pripade... Nezapomen te me hned ukamenovat....
Sám ted napadaš ostatní lidi že jsou lamy takže se podívej na sebe.
Za druhý je pravda každý neumí hned ze začatku hrat ale opravdu jsme nedělal to že si vemu v buble mounta a běhám dokolečka.
Za třetí když mu je 10 tak nemá co WOW hrat :D
Last edited by G.r.e.e.k on 23 Apr 2010, 14:06, edited 1 time in total.

dejf.dave
Posts: 315
Joined: 20 Sep 2009, 09:15
Location: Jičín

Re: Retribution paladin

Postby dejf.dave » 23 Apr 2010, 13:54

ono by nemelo jit v buble dat mounta kdyz do buble mlatite tak by mu to melo nechat combat xD

Slider
Posts: 3
Joined: 20 Sep 2009, 10:37

Re: Retribution paladin

Postby Slider » 23 Apr 2010, 16:10

Sám ted napadaš ostatní lidi že jsou lamy takže se podívej na sebe.
Za druhý je pravda každý neumí hned ze začatku hrat ale opravdu jsme nedělal to že si vemu v buble mounta a běhám dokolečka.
Za třetí když mu je 10 tak nemá co WOW hrat :D[/quote]



Hele ty to asi moc nepobiras vid? to mela byt prdel s tema lamama vis.... :) myslel jsem si ze se nekdo chyti a ze napise to co ty ale dobry aspon si me pobavil :) nic osobniho jo.

enes
Posts: 164
Joined: 20 Sep 2009, 00:29
Location: Revuca ajajaj
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby enes » 23 Apr 2010, 22:11

palach je taka pi..vina ze zanho nemusis vediet hrat a aj tak narobis v pvp bordel samozrejme so skillom ten bordel narasta

Beebee
Posts: 320
Joined: 20 Sep 2009, 11:51

Re: Retribution paladin

Postby Beebee » 24 Apr 2010, 02:32

- Tato sekce neslouží k flame o jednotlivých class . Takze bych poprosil vsechny low spamery aby si resily urazky proti paladinum v offtopicku a tento topick byl zamknut promazan ci uplne smazan ... ( vim ze se asi strhne jen dalsi flame na moji osobu, ale to jen vypovi
o vysce vaseho IQ )

TulashW
Posts: 575
Joined: 20 Sep 2009, 17:24
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby TulashW » 25 Apr 2010, 14:00

- Tato sekce neslouží k flame o jednotlivých class . Takze bych poprosil vsechny low spamery aby si resily urazky proti paladinum v offtopicku a tento topick byl zamknut promazan ci uplne smazan ... ( vim ze se asi strhne jen dalsi flame na moji osobu, ale to jen vypovi
o vysce vaseho IQ )
Umři Beebee :D


Return to “Paladin”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests