Retribution paladin

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
sahin
Posts: 49
Joined: 20 Sep 2009, 19:52

Re: Retribution paladin

Postby sahin » 01 Jun 2010, 00:48

btw řekl bych že wowko je o zábavě a né o skillu, ikdyž chápu, že některé lidi to baví s přímou úměrou ke skillu, jinak mám poznámku ke greekovi, že to je zatím jediný retri na lvl 78, se kterým jsem sehrál aspoň trochu vyrovnaný duel, ikdyž ani to mu nepomohlo :D

TulashW
Posts: 575
Joined: 20 Sep 2009, 17:24
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby TulashW » 01 Jun 2010, 02:55

btw řekl bych že wowko je o zábavě a né o skillu, ikdyž chápu, že některé lidi to baví s přímou úměrou ke skillu, jinak mám poznámku ke greekovi, že to je zatím jediný retri na lvl 78, se kterým jsem sehrál aspoň trochu vyrovnaný duel, ikdyž ani to mu nepomohlo :D
Spíš je jediný kdo není úplně low a má odvahu si dát duel 1v1 ne 10v1 a podobný ganking z řad aliance :P

G.r.e.e.k
Posts: 182
Joined: 20 Sep 2009, 19:46
Location: Olomouc

Re: Retribution paladin

Postby G.r.e.e.k » 02 Jun 2010, 09:07

btw řekl bych že wowko je o zábavě a né o skillu, ikdyž chápu, že některé lidi to baví s přímou úměrou ke skillu, jinak mám poznámku ke greekovi, že to je zatím jediný retri na lvl 78, se kterým jsem sehrál aspoň trochu vyrovnaný duel, ikdyž ani to mu nepomohlo :D
Boužel DK si posledni dobou už nedavam maju tolko healu že je nemůžu udmgovat a mně zachvíli dojde mana .
Bude to horší jak se zprovozní unholy tak budu stat a čučet jak pero z gauče. :D
A ono je někdo na woltk skill?:D

TulashW
Posts: 575
Joined: 20 Sep 2009, 17:24
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby TulashW » 02 Jun 2010, 19:13

Boužel DK si posledni dobou už nedavam maju tolko healu že je nemůžu udmgovat a mně zachvíli dojde mana .
Bude to horší jak se zprovozní unholy tak budu stat a čučet jak pero z gauče. :D
A ono je někdo na woltk skill?:D
Tobě jako retri dojde mana??? Tak to je tady něco hodně moc moc moc moc moc špatně :) na wotlk retri paladinovi prostě mana nedojde

Dandy
Posts: 117
Joined: 20 Sep 2009, 14:37
Location: Semily
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby Dandy » 02 Jun 2010, 20:45

Tobě jako retri dojde mana??? Tak to je tady něco hodně moc moc moc moc moc špatně :) na wotlk retri paladinovi prostě mana nedojde
pokud nespamuješ judg of wisdom,tak ti mana prostě dojde :D

G.r.e.e.k
Posts: 182
Joined: 20 Sep 2009, 19:46
Location: Olomouc

Re: Retribution paladin

Postby G.r.e.e.k » 02 Jun 2010, 20:58

Boužel tady mi missuje každý 2 judgement.

Cukricek
Posts: 67
Joined: 20 Sep 2009, 16:45

Re: Retribution paladin

Postby Cukricek » 03 Jun 2010, 00:34

pokud nespamuješ judg of wisdom,tak ti mana prostě dojde :D
nedojde... retrimu 1v1 mana dojit nemuze a kdyz jo tak je bud lama, nebo neco nefuguje.


Jinak DK ma kolik healu? Presense - zanedbatelne, death strike - sundavej si disease, pakmu zbyva akorat runetap a obetovani, to neni tak moc, v porovnani s paladinem, co m skoro porad instant flasku nebo storm

G.r.e.e.k
Posts: 182
Joined: 20 Sep 2009, 19:46
Location: Olomouc

Re: Retribution paladin

Postby G.r.e.e.k » 03 Jun 2010, 09:39


nedojde... retrimu 1v1 mana dojit nemuze a kdyz jo tak je bud lama, nebo neco nefuguje.


Jinak DK ma kolik healu? Presense - zanedbatelne, death strike - sundavej si disease, pakmu zbyva akorat runetap a obetovani, to neni tak moc, v porovnani s paladinem, co m skoro porad instant flasku nebo storm
Ještě marku ale tu mu cleans.
No již jsem říkal misuje tu každý 2 judgement.
A boužel nějak to dk neudmguju healuju se v buble a najednou vydím jak z 30% hp uděla za full.
Každým odstavením sap/stun jsem daval holy light .
Nevdržím kyž dk do mně dava dmg jak já mu s křídlama i možno viac spiš viac .
A davat divinite plea je silně na ...... to mně rozdrtí za tych 12 sec než mi dojde mana helovat se stím neda a sundavat to po 5 sec nemá smysl.
Jako nestava se mi to ze všemi většinou ,dk padne když mám křídla vetšina znich má + - stejný dmg a healnese max 30% ale je tu par, jedicncu co mně utahaj na manu díky tomu že maju skoro 2x takovou dmg jak ja a musím se heal.

Lionslayer
Posts: 167
Joined: 20 Sep 2009, 19:17
Location: Dlouhá Loučka ... S Morava

Re: Retribution paladin

Postby Lionslayer » 03 Jun 2010, 12:06

A boužel nějak to dk neudmguju healuju se v buble a najednou vydím jak z 30% hp uděla za full.
Deja vu? :D tohle vidim u paladinu taky :)

G.r.e.e.k
Posts: 182
Joined: 20 Sep 2009, 19:46
Location: Olomouc

Re: Retribution paladin

Postby G.r.e.e.k » 03 Jun 2010, 18:43

Deja vu? :D tohle vidim u paladinu taky :)
Ale mi mame loh a cd na to 20 minut :D


Return to “Paladin”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests