Retribution paladin

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Dandy
Posts: 117
Joined: 20 Sep 2009, 14:37
Location: Semily
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby Dandy » 03 Jun 2010, 20:08


nedojde... retrimu 1v1 mana dojit nemuze a kdyz jo tak je bud lama, nebo neco nefuguje.


Jinak DK ma kolik healu? Presense - zanedbatelne, death strike - sundavej si disease, pakmu zbyva akorat runetap a obetovani, to neni tak moc, v porovnani s paladinem, co m skoro porad instant flasku nebo storm
popisuješ situaci na offu

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby Teu » 07 Jun 2010, 09:56

Boužel tady mi missuje každý 2 judgement.
Dotaz: kolik máš v retri hitu? Protože pokud se nepletu a judgementy nejsou nějakou specialitou (což silně pochybuji), tak pokud máš málo hitu, tak se ani nedivím, že ti missne každý druhý judgement... stejně jako se mi holy priest stěžoval, že mu s hitem 50 missuje mass dispel

na WotLK se melee/ranged a spell hit i crit spojili do jednoho ratingu, takže už nevidíte melee hit ale jen hit, stejně jako crit...
Although a Judgement cannot be dodged, parried, blocked, or "deflected", it has the same chance to miss its target as a melee attack. It may be resolved internally as a ranged attack, which also shares a melee attack's base miss chance. Thus, if you have enough Hit Rating so that you never miss with a melee attack, you will also never miss with a Judgement.

This Miss chance uses an effective weapon skill equal to your level * 5, regardless of what weapon you're actually wielding. In other words, if your Weapon Skill with the weapon you're wielding isn't fully trained up to your level * 5, this won't increase the Miss chance of your Judgements.
zdroj: http://www.wowwiki.com/Judgement#Chance ... _Judgement

Co se hitu týče, lze si vše spočítat: http://www.wowwiki.com/Hit_rating

Dandy
Posts: 117
Joined: 20 Sep 2009, 14:37
Location: Semily
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby Dandy » 07 Jun 2010, 10:58

Chodil sem několikrát BG v pve/pvp eq...pul na pul... hit okolo 190 a proste ty judgementy missujou porad,prijde mi ze je uplne jedno jestli mam hit 0 bo 200

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby Amaunet » 07 Jun 2010, 19:19

on funguje hit? Oooo

G.r.e.e.k
Posts: 182
Joined: 20 Sep 2009, 19:46
Location: Olomouc

Re: Retribution paladin

Postby G.r.e.e.k » 07 Jun 2010, 20:47

No já mám 120 hitu

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby Amaunet » 07 Jun 2010, 20:50

jen bych se chtěl zeptat... když člověk udělá level s postavu dostává nějaký hit point nebo něco takovýho jakej je rozdíl mezi hit pointem a hit ratingem?

BTW: pokud hit rating funguje tak tím jen líp nikdy jsem na hit rating nejel a když už jsem nějaký měl tak nejspíš asi tak málo, že mi to jen připadalo že nefunguje... ono těch % není zas tak moc rozdíl... (neřikám na bossovi nebo v dungu, tam už je to hodně znát)

Cukricek
Posts: 67
Joined: 20 Sep 2009, 16:45

Re: Retribution paladin

Postby Cukricek » 07 Jun 2010, 20:56

hit point - HP... zivoty
hit rating - volne - sance na zasah

btw do PVP by melo stacit 4,5% hitu abys nemissnul na 80 lvl (na melee utoky) na spelly je to tusim o 3% vic - stejne jako v PVE kdy na melee je 8% (pokud je v raidu chobotnice tak 7%) na spelly 11% samozrejme zalezi na talentech slozeni raidu atd. Ale v PVP je to jak jsem psal na zacatku

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Retribution paladin

Postby Amaunet » 07 Jun 2010, 21:28

omfg tak to Hit Point tak za to se snad smažu že mě to nedocvaklo :D a přitom musím říct že už jsem se s tím několikrát setkal a ne jen ve wowku...
jen prostě jak jsem řešil ten hit rating tak jsem to nějak chtěl spolu spojovat nebo co a uplně mě to zatemnilo myšlení že by to mohlo bejt něco jinýho :D
no stejně mělo mě to trknout aspon xD


Return to “Paladin”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests