Divine Storm - healing

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
markyzek
Posts: 53
Joined: 09 Sep 2011, 16:55
Location: Ostrava
Contact:

Divine Storm - healing

Postby markyzek » 13 Mar 2013, 10:02

Retri paladinův Divine storm (http://www.wowhead.com/spell=53385) také healuje členy party, ale díky včerejších pár testů jsem zjistil že je healuje i na mnohem větší vzdálenost než 8 yardů. Nejsem si úplně jist, jestli je ta vzdálenost brána i co se týče oněho healingu, pakliže ano, tak se jedná o kladný bug (díky kterému se z retri paladina sice nestane OP healer, ale přecejen to není tak jak to má být), přesný přepis tooltipu:

An instant attack that causes 100% weapon damage to all enemies within 8 yards. The Divine Storm heals up to 3 party or raid members totaling 25% of the damage caused, and will grant a charge of Holy Power if it hits 4 or more targets.

Nedávám to na bugtracker, protože nevím jestli to má healovat pouze na těch 8 yardů a nebo to je správně a má to healovat na vetší vzdálenost jako teď..

EDIT: Plus ještě přidává 1 charge holy poweru ikdyž se jím vůbec nehitne, takže stačí jen třikrát castnout Divine Storm a holy power je zase full a je možno použít v plném rozsahu Templar's Verdict, což asi taky není úplně správně.
Dle patchonotesu: Divine Storm now generates 1 point of Holy Power if it deals damage to 4 or more targets.

Díky za případné reakce..

Mordevolt
Posts: 25
Joined: 28 Feb 2013, 13:13

Re: Divine Storm - healing

Postby Mordevolt » 13 Mar 2013, 11:37

Retri paladinův Divine storm (http://www.wowhead.com/spell=53385) také healuje členy party, ale díky včerejších pár testů jsem zjistil že je healuje i na mnohem větší vzdálenost než 8 yardů. Nejsem si úplně jist, jestli je ta vzdálenost brána i co se týče oněho healingu, pakliže ano, tak se jedná o kladný bug (díky kterému se z retri paladina sice nestane OP healer, ale přecejen to není tak jak to má být), přesný přepis tooltipu:

An instant attack that causes 100% weapon damage to all enemies within 8 yards. The Divine Storm heals up to 3 party or raid members totaling 25% of the damage caused, and will grant a charge of Holy Power if it hits 4 or more targets.
Tech 8y se tyka jen nepratel, ktere Divine storm trefi. Healovani clenove party potom muzou byt samozrejme dal. Takze se o bug nejedna.

TORPEDO
Posts: 212
Joined: 30 Oct 2012, 21:32

Re: Divine Storm - healing

Postby TORPEDO » 13 Mar 2013, 11:59

Horší bug se mi zdá že hituje POUZE 4 targety jako dříve :(

markyzek
Posts: 53
Joined: 09 Sep 2011, 16:55
Location: Ostrava
Contact:

Re: Divine Storm - healing

Postby markyzek » 13 Mar 2013, 16:18

Horší bug se mi zdá že hituje POUZE 4 targety jako dříve :(
jo, toho jsem si taky všiml, dost zásadní při dps addů kterých je víc a musí se dát rychle dolů (BWD ikdyž to je práce spíš pro ranged, ale i tak nějakej ten dmg od mdps pomůže..)

sewak
Posts: 349
Joined: 05 Jun 2012, 18:33

Re: Divine Storm - healing

Postby sewak » 12 Dec 2013, 15:19

+ Další bug, procuje z něj Divine Purpose bez hitu kohokoliv, ale alespoň nějaká kompenzace jelikož ten talent má procovat z několika spellů z kterých zde neprocuje ;)


Return to “Paladin”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests