Single minded fury

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
elektro
Posts: 8
Joined: 11 Apr 2011, 13:42

Single minded fury

Postby elektro » 22 Nov 2012, 08:50

Chtěl jsem se zeptat jak funguje Single minded fury talent u warra? Dává ten slam ránu obouma weaponkama? A je zvednutej o 20% dmg jak má?

hornyface
Posts: 19
Joined: 21 Feb 2013, 15:48
Location: Velké Bílovice
Contact:

Re: Single minded fury

Postby hornyface » 07 Jun 2013, 09:21

Slam dava dmg obema zbranema. Nevim jak ten zvednuty dmg.. to si nejsem jisty. Pouzivam tento talent a docela jsem si ho oblibil, jen by me zajimalo, jestli neni na tomto serveru slabsi jak titan grip. Snazim se sehnat zbrane se stejnym item lvl abych to mohl otestovat:)

eifel
Posts: 1
Joined: 15 Jan 2012, 20:41

Re: Single minded fury

Postby eifel » 30 Jun 2013, 19:07

je bugnuty ma zvysovat all dmg o 20% momentálně funguje tak že zvyšuje autoatack 40% a z 0% z abillit

severino
Posts: 33
Joined: 20 Jan 2013, 08:36
Location: Nový Jičín

Re: Single minded fury

Postby severino » 01 Jul 2013, 06:15

to ja to občas hraju jak furyna one hand tak fury na titan grip a prevazne arms.
Fury je celkove slabší než arms hodně seto zredukovalo přechodem na patch 4.3.4 pro blizz byl fury dost op zapl CD a co vyděl umřelo.
jinak vs 2x 1h naebo 2x 2h je podme mě lepší 2x 1h z důvodu zajebo za stejny čas více ran take se mi dobije více rage takže větší spam Heroik strike u 2x2h je to take pomale dam sice večí ranu to jo ale muže se stat že 2x po sobe misnu a nemam rage a musím čekat.

podle mě závěr je Arms je lepší tam misnout nemužete a zajebáva večí dmg ;)

Deadfire
Posts: 146
Joined: 18 Feb 2013, 15:23

Re: Single minded fury

Postby Deadfire » 01 Jul 2013, 08:58

Viděl bych to stejně jako severino.Opravdu fury se přechodem patche šíleně snížilo.Dříve jsem měl ve fury v burstu 70k a ted jsem byl rád za 50k přičemž jsem spadl na 30k.V armsu se dá držet stabilně mnohem větší dps a navíc arms aoe dmg je celkem nepostradatelný v raidu. ;)

mischo5500
Core Developer
Posts: 1412
Joined: 05 Oct 2011, 21:06
Location: Žilina-SK
Contact:

Re: Single minded fury

Postby mischo5500 » 01 Jul 2013, 10:18

jinak vs 2x 1h naebo 2x 2h je podme mě lepší 2x 1h z důvodu zajebo za stejny čas více ran take se mi dobije více rage
Rage sa od cata rata nie na pocet zasahov, ale dmg done, ktory je pri oboch talentoch cca rovnaky, cize rage mas rovnako.

Deadfire
Posts: 146
Joined: 18 Feb 2013, 15:23

Re: Single minded fury

Postby Deadfire » 01 Jul 2013, 10:57

No ano,ale když máš 2x one hand tak dáš meele dmg častěji a tim pádem máš více rage jelikož při 2x two hand když missneš tak ti trvá mnohem déle než dáš znovu dmg.

Merwin
Posts: 12
Joined: 27 Aug 2012, 11:21

Re: Single minded fury

Postby Merwin » 12 Sep 2013, 15:11

Hraju fury, do armsu bych ani nuceně nešel. Ozkoušel jsem 2x 1H vs 2x 2H a dps mě vyšlo úplně stejně.. Co se týče vycházení s rage. Celé kouzlo fury je o hitu a critu.. Když si vytáhneš 21% hit a exp cap (26), tak se o netrefení moc starat nemusíš. Navíc když dáš crit, dostaneš 25% haste a to společně s haste z eq (kterej je bohužel většinou s haste), stáhneš 2H z 3.5 na 2.2, s executem na 1.8.. 2H dává větši direct dmg a když critne (například za 28k main hand), dostaneš takových 50 rage a si za vodou.. Navíc hs má stejnej dmg jako aa a pálí rage, která se dá použít na abilitky, takže hs se má dávat jen když máš cd na ostatní abilitky a zbejvá ti rage.
Nevýhoda fury je v tom, že musí nasbírat hit, proto všichni lamy hrajou armse.. A postih serveru je v tom, že arms má bugem dmg zvedlej, zatím co fury má buglej Raging Blow (dává výrazně méně než by měl) a taky whirlwind, který dává prd dmg..
A nějak se mi také nezdá, že arms dává více dmg Slamem, když fury má zvedlej dmg slamu při talentu o 20%..

Chito
Posts: 42
Joined: 12 May 2012, 18:33

Re: Single minded fury

Postby Chito » 12 Sep 2013, 18:21

Sice je to starý topic, ale koukám, že tu sem někdo napsal :D...Souhlasím s Merwinem ve všem, co napsal. Taky hraju Furyho a nikdo by mě nepřekecal na Armse...tam mi to prijde strasne jednoduche...spam Slamu, parkrat Heroic Strike, Mortal Strike a Overpower + samozřejmě Bladestorm se zapnutým Recklessness, vůbec si člověk nemusí hlídat rage zatímco u Furyho pořád, aby člověk neklesnul s DPSkem...Také hraji 2x 2H a hodně mě to baví, nikdy mě žádná tolik nebavila.

redbool
Posts: 12
Joined: 08 Feb 2013, 19:13

Re: Single minded fury

Postby redbool » 12 Oct 2013, 17:22

Merwin,Chito +1 :) fury je proste FURY !


Return to “Warrior”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests