Udrzeni si aggra v PVE za Prot

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
strmy
Posts: 104
Joined: 13 Jul 2012, 08:58

Udrzeni si aggra v PVE za Prot

Postby strmy » 21 Aug 2012, 13:10

Ahoj mám problém, a to takový,že si nedokžu udržet aggro proti furry warriorovi když jde semnou dung. Pokaždé pokud jdeme dmg jen do bosse mi po čase přeaggruje a ja musim znovu tauntovat, pořád dokola... Nikdo jiný mi nedokáže přeaggrovat.

To tu je fury tak šílený v tom PVE? Nebo tu snad nefunguje aggro tak jak má? Ani jeden addon na měření agra my nefunguje.

Moje nejčastěji používaná "rotace" je Charge, Heroic Throw, shield slam, surender armor, revenge...A potom už točím revenge, shield slam, surender, + když mam cd tak HT (plus jine spelly podle situace)

Na offi mi nikdo nedokazal přebrat aggro a to jsem používal stejnou rotaci.. Tak bych poprosil o nějakou radu jak na tankování tady.

Díky

Aureal
Posts: 216
Joined: 18 Oct 2011, 21:25

Re: Udrzeni si aggra v PVE za Prot

Postby Aureal » 21 Aug 2012, 13:22

Tehle rotaci chybi par veci....

Hlavni chyba u tebe bude ze pouzivas pouze sunder armor, shield slam a revenge, tudiz nepouzivas zadny skill na dmg kdyz jsou vyse zminene skilly na CD, diky tomu mas nizsi dps a tim padem taky nizsi aggro.

Taky tankuju na warrovi, jedu aji fury, znam to s obou pohledu a nikdy se mi nestalo aby mi fury warr prebral bosse krome zacatku kdy zapne trinkety, coz si ale zase vezmu zpet tauntem.

Moje "rotace" je nasledujici, nahodim rend, sunder armor vubec nepouzivam, misto toho nastackuju sunder armor pres skill devastate, a pak pouzivam shield slam on every CD, shield slam a revenge pri procu, devastate a kdyz je rage navic nejaky ten heroic strike. Udrzuji demoralizing shout, rend obnovuji Thunder Clapem pres talent Blood and thunder.

Kdyz tankuju bosse tak pouzivam taunt na CD, nema GCD tudiz te to nijak neomezi ho tam vzdy svihnout
(samozrejme na bossech s addama je to neco jineho)

strmy
Posts: 104
Joined: 13 Jul 2012, 08:58

Re: Udrzeni si aggra v PVE za Prot

Postby strmy » 21 Aug 2012, 14:38

Sry jsem napsal surrender armor..myslel jsem devastate.. No tak to mam uplne stejnout rotaci jako ty.. Divný tak asi chyba neni u mne , ale u našeho furryho :-)

Aureal
Posts: 216
Joined: 18 Oct 2011, 21:25

Re: Udrzeni si aggra v PVE za Prot

Postby Aureal » 21 Aug 2012, 14:44

kdyztak mu rekni at necha par vterin na nabrani aggra nez se do nej pusti, ono se dost tezko zase nabira aggro za prot warra kdyz to do tebe nemlati, protoze pak nemas rage na zadny skill. V tomhle pripade by se krasne hodil talent Vigilance ktery tu bohuzel nefunguje

Cyborg
Posts: 241
Joined: 12 Oct 2009, 15:02

Re: Udrzeni si aggra v PVE za Prot

Postby Cyborg » 21 Aug 2012, 14:56

Tak jsme to nějak poslední měsíc sledovali mám výraznej pocit, že u furryho má nějak přehnaný agrro u http://www.wowhead.com/spell=23881 ostatníma abilitama docela pohoda i přes oneshot (ikdyž to pak zaleží jak je výše na tankovi)

strmy
Posts: 104
Joined: 13 Jul 2012, 08:58

Re: Udrzeni si aggra v PVE za Prot

Postby strmy » 21 Aug 2012, 15:06

Oki díky za info-

Trymore
Posts: 449
Joined: 19 Dec 2011, 00:39

Re: Udrzeni si aggra v PVE za Prot

Postby Trymore » 21 Aug 2012, 15:20

Ono je nepísaným pravidlom, že dmg má chviľu počkať, kým si tank naberie agro (neplatí pre roguny a hunterov cez TotT/Misdirection). Ale tu každý ide dmgovať hneď, alebo dokonca skôr ako tank, čo je na facku.

Navyše, na offi sa patchmi zvyšoval threat u tankov z 300% na 540%, tak aj preto sa ti na offi mohlo tankovať lepšie.

strmy
Posts: 104
Joined: 13 Jul 2012, 08:58

Re: Udrzeni si aggra v PVE za Prot

Postby strmy » 22 Aug 2012, 10:04

Celkově jsme přišly asi na to kde je zakopán pes. Jelikož náš Furry warr má přece jenom o nějaký ten stupěň lepší EQ než já tak při použití skillu Colossus Smash + critu, který občas vyskočí mi to prostě uteče. (Stává se ve chvíli kdy mlátíme hlavně castera, jelikož já samozřejmně nemám takový rage)

Každopádně děkuji za rady a infa.

pilsner
Posts: 129
Joined: 13 Oct 2011, 09:46

Re: Udrzeni si aggra v PVE za Prot

Postby pilsner » 22 Aug 2012, 10:23

Kdyz tankuju bosse tak pouzivam taunt na CD, nema GCD tudiz te to nijak neomezi ho tam vzdy svihnout
(samozrejme na bossech s addama je to neco jineho)
No to, že používáš taunt na CD aniž by ti boss retargetnul na někoho jinýho je pěkná chujovina...taunt nemá žádné threat ani jiné účinky pokud je mob již na tobě, čili se mnohem víc vyplatí nechávat na chvíle kdy někdo přebere, než spamovat na CD a pak mít ho mít na cooldownu když je opravdu třeba použít.

Aureal
Posts: 216
Joined: 18 Oct 2011, 21:25

Re: Udrzeni si aggra v PVE za Prot

Postby Aureal » 22 Aug 2012, 10:27

Tak mi vysvetli jaktoze mi boss utikal kdyz jsem taunt pouzil jen jednou a kdyz ho pouzivam vickrat tak na me zustane. vim jak taunt funguje, ale taky vim co mi tu funguje. nemuzes se ridit podle offi, kdyz tu nektere veci funguji jinak.

Samozrejme taunt neni nutny, az naberes nejaky ten equip tak si bosse udrzis i bez tauntu


Return to “Warrior”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests