Protection PvP

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Protection PvP

Postby hlavmen » 20 Jun 2012, 19:39

Ahoj, mám dotaz ohledně protection warrů co se týče PvP.
Zkusil jsem to a možná už mě někteří znáte z duel zóny. Udělal jsem si 1-shot macro a proti fury warrům funguje úžasně (35-70k crity!) :o , ale bez CD mi to přijde celkem dost slabé oproti třeba Blood DK nebo feral druidovi v bear formě. Největší roli tam asi hraje hlavně nedostatek rage. Kdyby tu byl nějaký zkušený Protection war tak prosím poraďte co se týče taktik a jak to asi bude vypadat v patchi 4.3..
Díky za každou reakci :)

ERUVEO
Posts: 126
Joined: 20 Sep 2009, 10:33

Re: Protection PvP

Postby ERUVEO » 20 Jun 2012, 20:21

Ted nevim jestli jsem to spravne pochopil, ale jsi si jisty, ze jsi dal nejkemu fury warovi v protection talentech dmg za 35-70k? :mrgreen:
Potkal jsem par prot waru v bg a nebylo to zas tak spatne. Evidentne to nehrali tak dlouho, ale i tak prezili hodne.
Co se tyce feral druida v bear forme, tak jsem zkousel "tank" EQ v PvP a je to k nicemu :mrgreen: Sice vse prezije, ale dmg nema zadnej. Coz bude asi dost spolecne vsem tankum v PVP.

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Protection PvP

Postby hlavmen » 20 Jun 2012, 21:03

jj 35k do full vici a 70k jsem dal jednomu co nemel ani glyphy na death wish a green equip tak to slo v pohode

Lokuta
Posts: 23
Joined: 22 Jul 2013, 22:57

Re: Protection PvP

Postby Lokuta » 23 Jul 2013, 17:49

HEHE ono to bude tím, že jako tank nemáte dělat dmg, ale přežít.
Všichni hrají v pvp BDK díky špatnému uvažování, že tank přežije když dělá dmg.
BG jsou plná sólistů, nikdo nespolupracuje, ale jste tam přeci tým 10 lidí.

A z vlastí zkušenosti vím, že když skupina x dps naběhne na efc tak BDK jde k zemi jako první, pak druid a prot war vydrží nejdéle. To je důvod, proč jsou nejsou v rbg teamech BDK, ovšem v randomech se to jimi jen hemží díky tomu, že všichni sobecky myslí jen na sebe :-).
Mám zažito mnoho 0 / 0 RBG, kde prot waři na obou stranách ustáli opakované nájezdy celých nepřátelských týmů.

Daimon
Posts: 13
Joined: 02 Sep 2011, 18:03

Re: Protection PvP

Postby Daimon » 02 Mar 2014, 19:00

Nemohlo by se nejaky GM kouknout u prota warru na Vengeance? At dostavam dmg nebo rozdavam tak se pohybuju porad jen na par %..nemam jeste 85 lvl tak treba to pak bude ok. Muze tu nejaky prot warr napsat jak je to doopravdy na 85? diky vsem co nato kouknou

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Protection PvP

Postby Onsatko » 02 Mar 2014, 20:20

Když dostáváš v PvE na 85 extrémní nálož tak to něco málo nastackuje. Během dungů to ale žádnej zázrak není a v PvP už vůbec ne. Funguje to dost zvláštně, řešilo se to snad víc jak před rokem. Podle mě se to stackuje málo (pokud nejdeš raid bosse).

skaweonah
Posts: 1
Joined: 02 Mar 2014, 20:30

Re: Protection PvP

Postby skaweonah » 02 Mar 2014, 20:42

o vengeance je ciastocny report uz v buggzile http://icewow.pilsfree.net/bugzilla/show_bug.cgi?id=201 a jednym problemom je ze je neustale v mode klesania a neprejde do modu stackovania.

druhym problemom je chybajuci odrazovy mostik (33% z prvej rany) ktorym by sa stackovanie nastartovalo na vyssich cislach. namiesto toho je aj prva rana vzdy len z 5% transformovana do venge.

Daimon
Posts: 13
Joined: 02 Sep 2011, 18:03

Re: Protection PvP

Postby Daimon » 02 Mar 2014, 21:05

tak to je skoda..:( doufal sem, ze je to problem jen u low lvl..snad nebude oprava tezka a nekdy se nato cas najde i kdyz sem ted koukal na bugzillu a vypada to slozite tak kdo vi jestli se vubec nejaky gm nato vrhne..


Return to “Warrior”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests