Fury War - Jak je na tom?

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Icecharlie
Posts: 1
Joined: 17 Apr 2014, 11:50

Fury War - Jak je na tom?

Postby Icecharlie » 17 May 2014, 22:19

Zdravím všechny WoWkoholiky :D

Chtěl bych se zeptat jak je na tom Fury War v PvP?
Fungují talenty jak mají nebo se tam najde nějaký ten bug?
Chtěl bych také poprosit zda by mi nemohl někdo kdo se ve Warriorovi vyzná poradit ohledně PvP buildu na Fury případně na Protect.

Děkuji a přeji hodně zdaru

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: Fury War - Jak je na tom?

Postby RagnarokCzD » 18 May 2014, 08:33

Osobně bych sázel, že "každej kdo se ve Warriorovi trochu vyzná" ti řekne, že hrát furynu do pvp je nesmysl ... a proťáka ještě větší nesmysl. :D

SwaCZa
Posts: 1086
Joined: 01 Jul 2012, 15:03

Re: Fury War - Jak je na tom?

Postby SwaCZa » 18 May 2014, 10:51

Osobně bych sázel, že "každej kdo se ve Warriorovi trochu vyzná" ti řekne, že hrát furynu do pvp je nesmysl ... a proťáka ještě větší nesmysl. :D
totéž by podobný "znalec" mohl prohlásit o Holy prejtovi, Prot palachovi, Assa roguně, Frost DK (resp UH - u nás, kde je to všecko trošku opačně :D), Fire mágovi...

Prostě jsou do pvp snazší specky a pak ty ostatní, které ale můžou být daleko větší fun.
Vím o warrovi u ali, co s Furynou udělal vyšší rank (tuším r2 nebo r3), ale nick si nevzpomenu.

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Fury War - Jak je na tom?

Postby hlavmen » 18 May 2014, 20:20

No po tom brutálním (pro mě az zbytecne velkém) nerfu mastery u fury warra na 4.3 je to do PvP zas o něco těžší.
Ony by se s tím daly dělat dobrý věci, ale proč, když si můžeš tady uplně v pohodičce uslamovat 2,2k rat za armsa. Pokud nejsi dítě, tak ale asi budeš spíš hrát to, co tě baví, než to, co je silnější (více faceroll).
Já tu fury warra hrál, ale na 4.0.6, kde jsem si vydělaval goldy tim, že jsem 70+ protahoval arenama s one shot macrem. Na 4.3 jsem to nezkoušel, ale určitě to bude taky sranda, jen moc nepouživej raging blow (kterej se stal s nerfem temeř useless) a spíš si sežeň healera, ale nějakyho, co to hraje pro zábavu a ne proto, aby se dostal na co nejvyšší příčku, jinak o něj zachvilu přijdeš :D
Prota jsem hral jen do duelů a byl to dokonalej counter na fury warry, jelikož [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6xLLXi4VLaw[/youtube]
No je to silný, ale jen dokud máš rage, a ta se získává dost blbě, konkrétně za prota. Nejvíc mi tam vadí asi ten bug se stackováním sunder armoru -> nezvyšuje damage devastationu.


Return to “Warrior”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest