Začátek

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Mirvanek
Posts: 8
Joined: 16 Jun 2013, 22:49

Začátek

Postby Mirvanek » 16 Jun 2013, 23:19

Ahoj. Nevím jestli to sem patří ale píší to sem. Poprvé hraji wowko. Začal sem hrát vcera a jsem lvl 9 za wariora za toho vlka. Mel jsem před tím v i jiné postavy ale vždy sem našel nějaký bug v questu. Tak bych chtěl položit par otázek.
1. Kamarád je hunter. Hodí se ke mě?
2. Ze začátku jsem byl jako war oproti hunterovi celkem slaby . Ted už jsem skoro silnější a taky hodně v držím. Mám se zaměřovat spis na tank nebo na dmg?
3. Dají se někde vyrábět zbraně?
4. Je někde napsáno co z čeho padá za věci jako jaký Brno zbraně nebo je to o náhodě?

Píší z mobilu doufám ze prehlednete menší chybky ;)

mischo5500
Core Developer
Posts: 1412
Joined: 05 Oct 2011, 21:06
Location: Žilina-SK
Contact:

Re: Začátek

Postby mischo5500 » 16 Jun 2013, 23:43

Najlepsia stranka na questy, itemy a podobne je asi wowhead.com . Itemy ti bud dropnu, alebo sa daju vyrobit z profesii (kazdy moze mat 2 hlavne + vsetky vedlajsie). To, ci budes tank, alebo dmg je cisto na tebe, kedze su to 2 uplne odlisne specializaci,e ale na expenie sa ti oplati skor dmg s tym ze si das pripadne aj par tankovacich talentov ak budete hrat stale spolu, aj ked pri hunterovi je to dost zbytocne, lebo vam to tankne jeho pet.

Mirvanek
Posts: 8
Joined: 16 Jun 2013, 22:49

Re: Začátek

Postby Mirvanek » 16 Jun 2013, 23:56

Polovinu toho co jsi nepsal vůbec nechapu. Ber ze sem úplný tacatecnik. Vůbec nevym co jsou talenty kdy je získal apod. A ani co jsou ty profese nevím.

SwaCZa
Posts: 1086
Joined: 01 Jul 2012, 15:03

Re: Začátek

Postby SwaCZa » 17 Jun 2013, 00:19

Neboj se, jsi teprve na začátku cesty a tvůj finální (85.) lvl je ještě daleko.
Sám zkoušej a uč se, tím se naučíš nejvíc ;)
předměty (brnka, zbraně, apod) jsou často kvalitní i jako odměny z Questů, takže se jim nevyhýbej.
A jak napsal mischo, mrkni na ten Wowhead.com kde i s minimální znalostí ENG jsi schopný dohledat téměř vše - od toho jak se které povolání hraje, až po informace o předmetech apod.

Aliquis
Core Developer
Posts: 674
Joined: 13 Oct 2011, 21:10
Location: Žilina

Re: Začátek

Postby Aliquis » 17 Jun 2013, 10:29

jsem lvl 9
Tak potom ešte dávaš viac damage ako by si mal, pretože ako som zistil na ofiku kým tam ešte bol 4.3.4, majú warriorovia do najmenej 10. levelu dostávať menej rage ako na vyšších leveloch, tuším sa to má postupne zvyšovať. Neviem sa ale dopátrať k presným hodnotám.

Mirvanek
Posts: 8
Joined: 16 Jun 2013, 22:49

Re: Začátek

Postby Mirvanek » 17 Jun 2013, 20:26

Doufám, že to bude jak říkáte. Ted jsme si dávali pvp, a v poho mě zabije, ani se k němu nedostanu(dá mi stun+ spomalení+ jed a jsem v pr...). Navíc mě zabije i jeho pes, a to tomu psovi ještě zůstane 1/2 hp :(

xxleoxx
Posts: 9
Joined: 19 May 2013, 21:28

Re: Začátek

Postby xxleoxx » 18 Jun 2013, 21:15

V 90% se stejným equipem si huntra vyndáš na top lvlu pokud to extrémě nezalamíš nebo mu nevyjdou dobře krity a všechno udělá jak má. Také musíš brát v potaz že duel má jiné podmínky jako třeba arena nebo battleground..
Na lvlu cca do 55 je hunter pokud má slušný equip docela IMBA, ale později už spíše zaostává a na top lvlu spíše průměrný.. samozřejmě záleží i na skillu a anti classach

Corey
Posts: 192
Joined: 30 May 2013, 17:03

Re: Začátek

Postby Corey » 18 Jun 2013, 21:27

Konečne realny pohlad na to v akom stave tu je hunter a nie tie krčma "keci" o tom jak je hunter OP

xxleoxx
Posts: 9
Joined: 19 May 2013, 21:28

Re: Začátek

Postby xxleoxx » 19 Jun 2013, 08:48

Konečne realny pohlad na to v akom stave tu je hunter a nie tie krčma "keci" o tom jak je hunter OP
Na krčmě jsou OP skoro všechny classy :D jednou je to hunter, jednou paladin, jednou DK.. samozřejmě když nechá člověk huntrovi volné pole působnosti tak dokáže naložit slušně, stejně jako destro lock nebo ele šammy.. proto je v bg moje pořadí targetů heal>huntři,ele šamani, loci, fire mage, SP> všechno ostatní.

bráno z pohledu wariora

Mirvanek
Posts: 8
Joined: 16 Jun 2013, 22:49

Re: Začátek

Postby Mirvanek » 07 Jul 2013, 23:59

Ahoj. Už jsem se vyzkoušel skoro všechny classy a už jsem trošku rozkoukaný :) . Nejvíc mě bavil mág frost, ale strašně dlouho čekám na dungy a tak si chci založit znovu wariora akorát na hordě abych sním mohl chodit dungy a BGcka + sem tam ten duel. Chtěl bych vědět, jestli se vůbec dá chodit BG a i přes všechny ty spomalení někoho zabít. Popř jaké by ste mi doporučily talenty na to BG a dungy. Popř se chci zeptat jestli je fakt tak špatnej v boji 1v1. Co sem se díval jak si dávali duely 85 i menší lvly mezi sebou, tak war skoro vždy prohrál, hlavně proti mágům a hunterům (přes ty stuny a spomalení se k nim vůbec nedostal). Nebo mě napadlo, že když jsem tedka začal, tak se zeptat jestli by ty mé podmínky lépe nesplňoval paladin. Toho sem zkoušel, ale měl podle mě až moc malé dmg a nešlo my sním samotným expit. Díky moc :)
PS: buďte na mně hodní, také jste určitě někdy začínaly :)


Return to “Warrior”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests