Warrior Slam

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Reignite
Posts: 28
Joined: 13 Dec 2012, 22:49

Warrior Slam

Postby Reignite » 12 May 2013, 10:52

Zdravím, popri hraní som sa stretol s menším bugom a to že pri niektorých encounteroch (nemôžem potvrdiť či je to encounterom) sa mi bugne slam tým spôsobom že mi tá abilita svieti a následne nefunguje autoattack čiže som odpísaný do konca fightu pokiaľ nedám relog (čo sa napríklad v BWD nedá). Tento problém som mával veľmi často napríklad na Sinestre keď sme ju chodievali tam sa mi to fakt z 10 pullov buglo povedzme 5 krát a ten môj relog zaberal kopu času... A podobná vec sa mi stáva aj napríklad s Mortal Strikom ale ten naštastie neovplyvňuje autoattack. Pokiaľ by tu bola možnosť opravy alebo prípadne nejaké nápady uvítam.

Deadfire
Posts: 146
Joined: 18 Feb 2013, 15:23

Re: Warrior Slam

Postby Deadfire » 12 May 2013, 11:08

Hele tento jev jsem také objevil ale né v takovém měřítku.Stalo se mi to tak maximálně 3x a to i u fury :shock: .Jinak warriorům z guildy se to taky párkrát stalo ale netuším čím je to ovlivněné.Ale co si pamatuju tak jednou si pamatuju proč se mi to stalo ,bylo to kvůli lagu při castu slamu pak mi zůstal automaticky stlačený a meele attack odepsaný.

srdas
Posts: 3
Joined: 12 Feb 2012, 13:59

Re: Warrior Slam

Postby srdas » 12 Dec 2013, 10:23

Charge ti autoattack zas obnovi.

iogou
Posts: 8
Joined: 15 Nov 2012, 21:35

Re: Warrior Slam

Postby iogou » 12 Dec 2013, 19:09

Charge ti autoattack zas obnovi.
Věř tomu,na buglej slam --) auto attack ti vážně Charge nepomůže.

Robby
Posts: 2275
Joined: 26 Dec 2011, 22:13

Re: Warrior Slam

Postby Robby » 12 Dec 2013, 19:12

Pomoze max na 1 autoattack ale potom dalej nefunguje. Inak chargovat sa u Ragnarosa/Sinestry neni mo dobry napad tam sa ten slam najcastejsie buguje.

Hylord
Posts: 242
Joined: 18 Apr 2012, 06:21

Re: Warrior Slam

Postby Hylord » 12 Dec 2013, 19:46

U nas v guilde to warriori riesia tak ze vzdy pred pullom daju relog , a pocas fightu sa necharguju ... :) Inak pomoze aj ked das vo fighte alt + f4 ... to im tiez pomohlo. :) Po mensom zistovani sme zistili ze sa ti to bugne chargom na mobku , tak isto aj odbugne chargom , ale iba na tu istu mobku inak si nepomozes.

Robby
Posts: 2275
Joined: 26 Dec 2011, 22:13

Re: Warrior Slam

Postby Robby » 12 Dec 2013, 19:55

U nas v guilde to warriori riesia tak ze vzdy pred pullom daju relog , a pocas fightu sa necharguju ... :) Inak pomoze aj ked das vo fighte alt + f4 ... to im tiez pomohlo. :) Po mensom zistovani sme zistili ze sa ti to bugne chargom na mobku , tak isto aj odbugne chargom , ale iba na tu istu mobku inak si nepomozes.
S cahrgom to nema nic spolocne, buguje sa to pocas fightu co som si vsimol buguje sa to ked laguje server, alt+f4 pocas fightu vetsinou skonci tak ze sa ocitnes mrtvy na GY a to stoho douvodu ze sa stava ze vetsina plosiek alebo nieco targetuju ludi teda aspon co som si vsimol ked mi skace nad ploskou "changing target". Slam sa urcite nebuguje chargom a nebuguje sa len slam ale aj ine ability ale ostatne ability pritm nebugnu autoattack a to kvoli tomu ze sa necastia( moja teoria) Takto sa buguju aj u ranged ability ze stale svietia ako kebyze stale nanu klikate takze to neni problem len zo slamom...


Return to “Warrior”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests