Resto shaman na 85

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Resto shaman na 85

Postby Teu » 21 May 2012, 10:40

Jak jsem slíbil, tak činím:

talentbuild: http://www.wowhead.com/talent#hZbhMZcGb ... :bdsacmzMm

summary:

enha větev: - všechny talenty v mém buildu fungují
resto větev:
Ancestral resolve - co jsem zkoušel tak nefunguje
Tidal focus - funguje
Focused insight - podle propočtů useless talent do PvE, dle Morma funguje
Spark of life - funguje
Resurgence - funguje (sice si nevšimnete, že by se vám vrátila mana, ale ve výsledku stojí heal o správnou hodnotu many méně)
Totemic focus - funguje
Nature's guardian - funguje
Ancestral healing - ta 10% dmg redukce se zjišťuje těžko, každopádně buff se na target nahodí, nenahodí se jen z GHW
Nature's swiftness - funkční
Nature's blessing - funkční
Soothing rains - podle hodnot healing rainu funkční, nefunkční pro totem
Improved cleanse spirit - funguje
Cleansing waters - funguje (dokonce tak, že heal efekt se dostaví kdykoliv, ne jen jednou za 6 vteřin)
Ancestral awakening - funguje (nic nevysummoní, ale healne za správnou hodnotu)
Mana tide totem - bez toho by byl resto shaman trochu plonkovej, takže funguje (100% základního spiritu + 400% navíc, celkem 500%)
Telluric currents - funkční
Spirit link totem - až od patche 4.1.0
Tidal waves - funguje, buff naskočí jak z riptide, tak z chainhealu, cast time sníží o správnou hodnotu, crit chance se zjišťuje dost těžko; healing surge shodí jednu charge, zbytek dotiká dle timeru
Blessing of eternals - funguje
Riptide - funguje

všechny healy z hotek/talentů (cleansing waters) se zdají být hodnotově v pořádku, tzn. neahealují ani přehnaně moc ani přehnaně málo. Propočítával jsem to podle vzorců co jsem našel a +- to sedí.

Resto shaman je tedy vcelku hodně dobře hratelný co se PvE týče.

add glyphy:
všechny glyphy co mám jsou funkční (snad jen kromě toho, že glyph of healing totem zvýší nature/frost/fire rezistanci na 195, ale nepočítá s racial resistencí taurenů +85)

Mormegil
Posts: 271
Joined: 20 Sep 2009, 15:43

Re: Resto shaman na 85

Postby Mormegil » 21 May 2012, 15:44

Já bych jen doplnil že :

Focused insight - funguje
Ancestral healing - nenahodí buff jen když critne Great healing wave, ostatní crity ho nahodí
Nature's guardian - měl sem dojem, že v bg na 80-84, fungoval, teď nevím..otestuji ještě
Soothing rains - nepřidává +50% na totem
Tidal waves - healing surge sežere dva stacky a může pořád být aplikovaná do doby než vyprší čas tohoto talentu (positivní bug)
Blessing of eternals - když sem testoval, zdal se mně nefunkční (pokud sem správně pochopil, tak cíl pod 35 % by měl mít o 80% větší šanci na proc Earthliving, už v základu je 20% myslím, takže ve výsledku 100%, testováno tak, že sem z lítaka spadl a měl tak 10% HP a rozhodně to neprocovalo tak často, jak by podle procent uvedených mělo)

No to bude asi tak všechno, ale souhlasím s Teuem, že je resto dobře hratelný, bráno z mého pohledu, jako PvP hráče.

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Resto shaman na 85

Postby Teu » 21 May 2012, 15:51

add tidal waves - healing surge sežere jen jednu charge, druhá přetrvá po dobu trvání buffu souhlasím
add blessing of eternals - mě to nahodilo vždycky u targetu pod 35%, testoval jsem to na poražených duelujících před OG

jinak díky za doplnění nebo korekci

Humunug
Posts: 92
Joined: 29 Feb 2012, 00:08

Re: Resto shaman na 85

Postby Humunug » 21 May 2012, 16:37

oc diky teu za ty talenty diky tobe du doexpit shamu :)

Humunug
Posts: 92
Joined: 29 Feb 2012, 00:08

Re: Resto shaman na 85

Postby Humunug » 21 May 2012, 16:41

btw teu oprav tam toho Nature Guardian protoze funguje naprosto presne 15% prida

Corrupter
Posts: 358
Joined: 24 Apr 2011, 19:40
Contact:

Re: Resto shaman na 85

Postby Corrupter » 21 May 2012, 16:45

Cleansing waters - funguje (dokonce tak, že heal efekt se dostaví kdykoliv, ne jen jednou za 6 vteřin)
Ten interny cd sa pridaval v patchi mylsim 4,1 alebo tak nejak.

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Resto shaman na 85

Postby Teu » 21 May 2012, 16:48

příspěvek editnut a opraven dle morma i tebe... teď by tedy měla být resto větev aktuální co se funkčnosti týče
Ten interny cd sa pridaval v patchi mylsim 4,1 alebo tak nejak.
nezkoumal jsem, kdy byl icd přidán, bral jsem aktuální wowhead tooltipy, pokud byl přidán v pozdějším patchi, tím lépe a cleansing waters jsou bug free :)

Humunug
Posts: 92
Joined: 29 Feb 2012, 00:08

Re: Resto shaman na 85

Postby Humunug » 21 May 2012, 16:53

Ancestral resolve - co jsem zkoušel tak nefunguje

tohle by chtelo zkusit vim ze to bude na prd ale aspon by se vedelo jestli to slape xD

btw teu je mozne aby si predesle komenty atd smazal at je to tvoje nejauktualnejsi bude to lepsi :)

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Resto shaman na 85

Postby Teu » 22 May 2012, 07:37

Ono veškeré procentuelní navýšení dmg (done/recieved) nebo healu se zjišťuje hodně blbě, protože nemáš konstantní hodnoty

MAKMAK
Posts: 242
Joined: 16 Jul 2011, 20:27

Re: Resto shaman na 85

Postby MAKMAK » 23 May 2012, 22:27

Co jsem to Ancestral Resolve testoval tak to fungovalo. Na Ptr kamos do me dal 10 ran, zprumeroval jsem, pak do me dal znova 10 ran pri castu a fakt to bylo cca 10% mensi ;)


Return to “Shaman”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests