Resto shaman na 85

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Mormegil
Posts: 271
Joined: 20 Sep 2009, 15:43

Re: Resto shaman na 85

Postby Mormegil » 29 Jan 2013, 10:33

Tohle teď už nemá smysl řešit Morme, v přípravě je další patch, část shamana už mám otestovanou, bohužel už na to teď vzhledem k povinnostem a potřebám v RL nemám čas, takže se na to snad vrhne někdo jiný (zájemci o testování z řad zkušených shamanů nechť se mi ozvou do PM - podotýkám, že je potřeba znát celého shamana, ne jen jedné určité spec)
Jasně :)

xeror
Posts: 7
Joined: 10 Feb 2013, 18:46

Re: Resto shaman na 85

Postby xeror » 28 Feb 2013, 22:46

Tak jsem teď pár dní testoval talenty, ještě jsem neotestoval vše, ale alespoň něco:
(Tier = řádek)
Zelená - funguje
Žlutá - funguje částečně
Červená - nefunguje
Oranžová - ještě jsem kompletně neotestoval


Tier 1:
Ancestral Resolve
Tidal Focus
Spark of Life

Tier 2
Resurgence - díky tomu ubohému množství many co to vrací je to pro mě prostě nefunkční, viz. report bugu
Totemic Focus
Focused Insight
Nature's Guardian

Tier 3
Ancestral Healing - nelze spustit z Greater Healing Wave a nezvyšuje max HP cíle, report bugu
Nature's Swiftness
Nature's Blessing

Tier 4
Soothing Rains - nezvyšuje sílu Healing Stream Totemu a na r2 zesiluje Healing Rain jen o 20% report bugu
Improved Cleanse Spirit
Cleansing Waters

Tier 5
Ancestral Awakening
Mana Tide Totem
Telluric Currents
Spirit Link Totem - DMG redukuje, ale ještě jsem neotestoval vyrovnávání HP

Tier 6
Tidal Waves
Blessing of the Eternals

Tier 7
Riptide - direct heal je OK, ale HOT není ovlivněna z Focused Insight, report bugu

Jen dodám, že healování ztíží i částečně funkční talent Elemental Weapons v Enhancement tree, report bugu

Ozvěte se pokud jsem něco špatně napsal ;)
Last edited by xeror on 05 Mar 2013, 09:34, edited 5 times in total.

aggro
Posts: 90
Joined: 14 Oct 2012, 19:42

Re: Resto shaman na 85

Postby aggro » 01 Mar 2013, 02:51

ako mozes oznacit Riptide za funguje ked funguje ciastocne... Hotka od riptide nieje vobec affektnuta healing bonusom [unleash elements, a to zo shocku (neviem to naspamat, niesom lognuty)]
Tzn ze pre mna hotka je perma 3k tick, pritom by mala s nimi byt cca 4800

zmetekk
Posts: 482
Joined: 22 Jan 2013, 15:37

Re: Resto shaman na 85

Postby zmetekk » 01 Mar 2013, 09:41

Je Focused Insight opravdu buglej? podle popisu v reportu to autor pocita jako snizeni ceny spellu o 75% po shocku, ale má to redukovat cenu healu o 75% ceny shocku a ne samotnyho healu

xeror
Posts: 7
Joined: 10 Feb 2013, 18:46

Re: Resto shaman na 85

Postby xeror » 01 Mar 2013, 12:44

ako mozes oznacit Riptide za funguje ked funguje ciastocne... Hotka od riptide nieje vobec affektnuta healing bonusom [unleash elements, a to zo shocku (neviem to naspamat, niesom lognuty)]
Tzn ze pre mna hotka je perma 3k tick, pritom by mala s nimi byt cca 4800
Ok ještě vyzkouším, u Riptide jsem si nebyl úplně jistý.

EDIT2: Máš napůl pravdu, Unleash Life nemá zvedat sílu HOTky, má zvedat jen direct heal. Ale Focused Insight má zvedat i sílu HOTky a to nedělá.

Je Focused Insight opravdu buglej? podle popisu v reportu to autor pocita jako snizeni ceny spellu o 75% po shocku, ale má to redukovat cenu healu o 75% ceny shocku a ne samotnyho healu
Máš pravdu, sakra. Mrknu ještě na redukci té ceny dle ceny shocku a případně to změním.

EDIT: Tak je to tak, spletl jsem se rozdíl se pohybuje kolem 200 MP, což je přijatelné. Upraveno, díky.

aggro
Posts: 90
Joined: 14 Oct 2012, 19:42

Re: Resto shaman na 85

Postby aggro » 01 Mar 2013, 18:08

https://www.youtube.com/watch?v=rbPUIC4_mwY 4:40 , typek vysvetluje ako to s riptide ide, ako dvyhnut bonus hotky na maximum... unleash elements je zahrnuy do bonusu

xeror
Posts: 7
Joined: 10 Feb 2013, 18:46

Re: Resto shaman na 85

Postby xeror » 01 Mar 2013, 18:31

Ok udělal jsem ještě nějakej search a máš pravdu, že to na ofi fungovalo(i když to byl bug). Ale netuším jak donutíš devy aby to udělali :D

aggro
Posts: 90
Joined: 14 Oct 2012, 19:42

Re: Resto shaman na 85

Postby aggro » 01 Mar 2013, 18:49

prave testujem shamana sam... dufam ze to vyhodnotim skoro :) a tak to je na nich co sa prve spravi

Dontbanmeanymorepls
Posts: 250
Joined: 10 Jul 2012, 00:00
Location: Jičín <3

Re: Resto shaman na 85

Postby Dontbanmeanymorepls » 06 Apr 2013, 21:55

Čau, chci se zeptat, kolik je třeba cca. spiritu a mana regenu na pre raid resto shamu...kromě toho, že čím víc, tím líp ;) . Mám teď 2900 combat regen, 4900 noncombat + perma 400 spiritu z trinketu a popřípadě +1710 z dalšího..


Return to “Shaman”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest