Lava burst + flame shock

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Lava burst + flame shock

Postby Scanties » 27 Dec 2014, 11:53

To znamená, že pokud mám debuff Flame Shock a cleansnu si ho během letu Lava Burstu, tak mám stejně smůlu a dostanu 100 % crit ? :D
Ano, je to mnohonásobně logičtější než ten výplod na úvod.

Je tak mimochodem, proč na tomto (absurdním) principu nefunguje shatter od maga?

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: Lava burst + flame shock

Postby plmnko » 27 Dec 2014, 12:05

a ked mu to dispelnes tak samik dostane 90% haste ci kolko taze nic tym asi nevyriesis ked ta nerozsupuje s Lava burstom tak s boltom :D

kentaureus
Posts: 190
Joined: 16 Mar 2014, 14:41

Re: Lava burst + flame shock

Postby kentaureus » 27 Dec 2014, 13:27

dispell flame shock, dispell enemy jednoduché, prostě se musíš rozhodnout dle stavu HP jestli si to muzes dovolit. Ja většinou když na někom vidím flame shock hend ho shazuju a nasledne dispellnu všechno na shamanovi

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Lava burst + flame shock

Postby hlavmen » 27 Dec 2014, 15:04

Je tak mimochodem, proč na tomto (absurdním) principu nefunguje shatter od maga?
On tak myslím funguje, dostanes frost novu, on vystreli, nez dopadne tak si sundas novu, ale frostbolt uz byl vystrelen s tím, že to pujde do frost novy, takže critne. Nevim, jestli to tak má bejt, ale momentálně to tak funguje.

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Lava burst + flame shock

Postby Scanties » 27 Dec 2014, 15:58

On tak myslím funguje, dostanes frost novu, on vystreli, nez dopadne tak si sundas novu, ale frostbolt uz byl vystrelen s tím, že to pujde do frost novy, takže critne. Nevim, jestli to tak má bejt, ale momentálně to tak funguje.
Asi jsi mě, špatně pochopil. Myslel jsem to ve smyslu Frostblot + Ice Lance a pak Frost Nova od Elementala.

kentaureus
Posts: 190
Joined: 16 Mar 2014, 14:41

Re: Lava burst + flame shock

Postby kentaureus » 27 Dec 2014, 22:39

melo by to tak byt, proste ve chvili dopadu

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Lava burst + flame shock

Postby hlavmen » 27 Dec 2014, 23:43

Aha, už jsem to pochopil. Ale vždyť přece když vycastíš frostbolt + ice lance a teprve po vystřelení hodíš novu od mentala, tak novu to breakne, ale shatter neprocne. Ta nova musi bejt na targetu ve chvili, kdy prostě z tebe vyletí ty spelly. To by potom bylo RM celkem useless, protože by rogun rozmlátil všechny frost novy dřív než by tam ty frostbolty a ice lance doletěly. Ale místo teorií by to chtělo spíš nějaký oficiální potvrzení..

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Lava burst + flame shock

Postby Scanties » 28 Dec 2014, 10:34

Aha... oficiální potvrzení.
Samozřejmě, že pokud má Lava Burst critnout, když po vycastění dám Flame Shock, tak ať sem dotyčný doloží důkazy!

Protože tady -> http://icewow.pilsfree.net/bugzilla/sho ... gi?id=1322 fakt žádný officiální důkaz, video... nevidím.

A ano, myslel jsem to tak, že když dáš Frostbolt + Ice Lance, tak Freeze od peta se dává, "těsně" před docastěním FB + IL právě kvůli tomu, že v okamžík docastění FB + IL se počítá s talenty Shatter a Fingers of Frost a mastery Frostburn.

A to, že se Freeze breakne, před dopadem nemá vliv na výsledek. Proto je nesmysl, aby Lava Burst + Flame Shock fungoval na "jiném" principu než je ukázkový s FB + IL.

kentaureus
Posts: 190
Joined: 16 Mar 2014, 14:41

Re: Lava burst + flame shock

Postby kentaureus » 28 Dec 2014, 15:01

dotycny by si mohl precist prvni post... a uvedomit si že to byl dotaz a vzhledem k tomu že se to týdne nenašla jasná odpověď, tak sem to hodil na bugtracker...

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Lava burst + flame shock

Postby Scanties » 28 Dec 2014, 18:33

dotycny by si mohl precist prvni post... a uvedomit si že to byl dotaz a vzhledem k tomu že se to týdne nenašla jasná odpověď, tak sem to hodil na bugtracker...
Protože ti nikdo na tvou hloupou otázku nedokázal odpovědět a nedokázal sis na ní nalézt odpověď sám, tak to považuješ za bug?


Return to “Shaman”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests