Elemental Shaman - Pomoc s PvP

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
mosycz
Posts: 124
Joined: 06 Nov 2013, 13:50

Elemental Shaman - Pomoc s PvP

Postby mosycz » 27 Mar 2014, 21:04

Ahoj,
žádám zde všechny Elemental Shamany, kteří si to přečtou o pomoc :) Konečně jsem doexpil svého Ele Shamana a udělal SKORO celý Vici eq, ale potřeboval bych se trochu "zdokonalit", proto vám píšu o pár rad, protože jsem tu nikde žádnou guide na elemental shamana nenašel...

Můj Equip (Ingame se mi ukazuje trochu jiný set bonus):
http://icewow.pilsfree.net/armory/char.php?guid=71245

Moje talenty a glyphy (Novější verze na konci topicu):
http://talents.ice-wow.eu/eng/?SH#30320 ... 1,-1,0,4,9

Moje Bindy a Macra (zatím jen ve fázi BETA):
http://www.imagehosting.cz/images/interfrlr.jpg

Staty (Echanty, Gemy, Reforging):
Nevím, jestli si vybrat Haste, Mastery neb Crit. Všechny staty se mi zdají stejně prospěšné. Zatím jsem reforgoval jen jeden prsten Hit Rating -> Crit... Takže potřebuji vědět, co preferujete vy.

Battlegroundy:
Tady ani moc problém nemám... Moje taktika: Postavit se za zadek nějakému Plate Kámošovi, naclicknout skupinku lidí, spamovat Chain Lighting (možná noobská taktika, pokud máte lepší, tak neváhejte napsat). Jakmile se přes tab dostanu k člověku, který očividně healuje, nahazuji Flame Shock, Unleash Elements (používám Flame Enchant), Lava Burst, Chain Lighting (dokud nemám 9 stacků Shieldu), Earth Shock a rotace odznova, dokud neumře.

Arény:
Koho si vybrat za parťáka??? Radši 2v2, nebo 3v3??? Co dělat v aréně, na to žádný guide neexistuje, jen to asi zkoušet :)

Největší problémy:
1) FROST DK: Nevím jak na něj... Dává strašné šlupky, drží perma slow + death grip + vylepšené Chain of Ice... Navíc dokáže instantně castit na dálku nějaký spell (vypadá jako když se na mě vylije voda)... Ten mi dává šlupky minimálně za 30K a ještě slow... Na lvl 84 se mi stalo, že mě dokonce frost dk zabil jako nějaký mage (jen s pomocí toho castícího ho***).... Je tu nějaké Ele DKSlayer, co by mi pomohl.... taktika/jak si ho držet od těla???
2) ROGUE: Stun, stun, stun, disorient, kick, stun... Když mám šťěstí, tak mu uberu tak 60-70% HP.. (Já vím, jsem NOOB) Nějaká taktika/trick jak udolat Rogueho???
3) Fire/Frost Mage, Destro Lock: Zase tak velký problém to není (vedu si s nimi lépe než z DK nebo roguou). Většinou se je snažím předmgovat, nahazovat Grounding Totem na Soulfire, Pyroblast, Chaos Bolt...

Kdy použít heal??
Kdy se začít helovat??? Já osobně se snažím dávat DMG až do konce a buď lehnu já nebo on... Ono totiž Healing Surge (10K noncrit)... Chvilku se tímhle healuju a jsem bez many. Greater Healing Weave... Castí se strašně dlouho = interrupt a o zas tak moc víc nehealuje (20K noncit).

No, to je asi vše.... takže pokud se někomu bude chtít odpovědět, tak neváhejte.
Děkuji za vaše odpovědi.
PS: Odpovědi jako Shaman je na h****, hraj frost DK. Neberu Děkuji :)

EDIT: Po Ingame poradě s jedním Ele Shamanem sem si změnil talenty... vypadají takto:
http://talents.ice-wow.eu/eng/#30320232 ... 1,-1,0,4,9
Last edited by mosycz on 29 Mar 2014, 13:44, edited 2 times in total.

Chedaar
Posts: 54
Joined: 10 Dec 2012, 17:23

Re: Elemental Shaman - Pomoc s PvP

Postby Chedaar » 27 Mar 2014, 21:31

Proti frost DK ti můžu doporučit jen to, že musíš přežít pillar..není to těžké vzhledem k tomu že AMS neresistuje Hex, neustále si dávej Stoneclaw totem ( s glyphem) a rooty.. ale to je asi jasný, jak mu spadne pillar už pravděpodobně máš 9 stacků lighting shieldu a můžeš full burst, na AMS má CD takže nemá na výběr než chytit tu brutální ranu.. trinketuj jednoznačně silence, protože proti DK toho moc jiného není
Na taktiku Ele vs Rogue se stále snažím přijít a prostě nevím.. s castery až na dobré affli locky problém nemám a pak je tu Hunter.. :D Ty mě štvou ze všech class nejvíc.. :D nevim co proti nim dělat :(
Ještě proti DK si hlídej necrotic.. nehealuj se pokud ho máš na sobě.. root totem by ho měl zaměstnat, jak spadne necrotic tak můžeš začít

Tulash&FlashW
Posts: 708
Joined: 15 Jul 2012, 23:31

Re: Elemental Shaman - Pomoc s PvP

Postby Tulash&FlashW » 27 Mar 2014, 21:41

Na tomhle ptachi rogunu nedáš je moc op :)

mosycz
Posts: 124
Joined: 06 Nov 2013, 13:50

Re: Elemental Shaman - Pomoc s PvP

Postby mosycz » 29 Mar 2014, 16:40

Co se týče těch hunterů, tak ano i ne... Podle mě survival není zase tak těžký na poražení... zato Marksmanship to je OP jako svině :) Jeho silencing shot má strašně směšný cooldown.... fake death + disorienty + daze + trapky.... mno u těla si ho udržíte jen s těží... wind shear (interrupt) na něj nefunguje :( Mno prostě na shamana jasná anticlass :)

Chedaar
Posts: 54
Joined: 10 Dec 2012, 17:23

Re: Elemental Shaman - Pomoc s PvP

Postby Chedaar » 29 Mar 2014, 19:50

Rád bych se zeptal jestli je normální aby mi Fulmination při 9 stackách skoro nikdy necritnulo? Opravdu to critne v jednom z 15-ti případů.. To mi přijde na 23% crit chance docela málo :(

sewak
Posts: 349
Joined: 05 Jun 2012, 18:33

Re: Elemental Shaman - Pomoc s PvP

Postby sewak » 29 Mar 2014, 20:32

http://talents.ice-wow.eu/eng/?SH#02320 ... ,-1,4,0,11 Já osobně je nosím takto, hlavně teda do aren kde je poslední earthquake useless ;) . Preferuji haste, jak kvůli talentu Lava Surge, tak kvůli rychlejším castům právě healing surge. Jinak rogue se snad nedá dát pokud to není vyloženě lama :D Healovat se buď s lavawalkers grace, nebo kdyz je enemy v controlu ( rooty hex). Ve 2v2 se to dá celkem obstojně hrát s retrim, mage, balance druid, rogue, ale chce to pevné nervy proti některým combům :) Ve 3v3 už je to trochu vyrovnanější. Jinak nějaké rady už tu vidím, kdyžtak se ještě ptej

mosycz
Posts: 124
Joined: 06 Nov 2013, 13:50

Re: Elemental Shaman - Pomoc s PvP

Postby mosycz » 30 Mar 2014, 20:18

Chtěl bych se zeptat, koho si tedy vzít do areny??? Já osobně jsem jel šel jednou z frost magem.... Zdálo se mi to docela dobré (mage mrazí a shaman má volný cast).... Kamarád zde má balance druida, což by taky mohlo jít (velký burst), ale nedokážu si představit jak bychom šli třeba proti Hunter+Rogue nebo Hunter+Sh Priest :)

Tulash&FlashW
Posts: 708
Joined: 15 Jul 2012, 23:31

Re: Elemental Shaman - Pomoc s PvP

Postby Tulash&FlashW » 30 Mar 2014, 23:15

Chtěl bych se zeptat, koho si tedy vzít do areny??? Já osobně jsem jel šel jednou z frost magem.... Zdálo se mi to docela dobré (mage mrazí a shaman má volný cast).... Kamarád zde má balance druida, což by taky mohlo jít (velký burst), ale nedokážu si představit jak bychom šli třeba proti Hunter+Rogue nebo Hunter+Sh Priest :)
S warlockem :) nebo gej combo s prejtem. Jak Shadow tak disco.


Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Elemental Shaman - Pomoc s PvP

Postby Scanties » 31 Mar 2014, 17:05

K prvnímu videu: Enchy -> určitě bych dal na legy int+spirit, místo int+stam a gemy int+hit bych, pokud stále nebudeš mit hit cap, zaměnil za int+spirit (talent spirit = hit) a nebo lépe jen int.

K druhému: v komentech se vysmívají, že s takovým playstylem nemůže mít +2900, ale takový hráči prostě jsou, když je někdo lepší než oni.


Return to “Shaman”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests