Resto Shaman PVP Guide

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
sewak
Posts: 349
Joined: 05 Jun 2012, 18:33

Resto Shaman PVP Guide

Postby sewak » 25 Jun 2013, 11:47

Jelikož jsem si všiml , že u hordy je celkově málo resto shamanů, rozhodl jsem se udělat menší guide, snad to někomu pomůže :)

Talenty a Glyphy

Talent build

http://talents.ice-wow.eu/eng/#.19-2030 ... -1,1,30,25

Takto je mám já, lze tam samozřejmě provést pár změn - záleží na vašem herním stylu, pokud hrajete více agresivně, je dobrý Focused Insight, pokud hrajete combo kde záleži hodně na maně, více talentů do Tidal/Totemic Focus.

Glyphy

Prime:
- Glyph of Earth Shield
- Glyph of Riptide
- Glyph of Earthliving Weapon

Major:
- Glyph of Hex (Do areny) / Glyph of Chain Heal (pokud hrajete resto pouze v BG)
- Glyph of Stoneclaw Totem (Bez tohoto se v PvP neobejdete)
- Glyph of Healing Stream Totem / Glyph of Healing Wave

Staty

Priorita statů se bere takto:

Resillience > Intellect > Spirit > Mastery > Crit > Haste
Samozřejmě musíte mít hit cap ( 4.00% ) a spell penetration cap (195) - nikdo přece nechce missnout hex nebo resistnout purge ;)

Gear

http://www.wowhead.com/itemset=-388

Tento full set s tím, že je lepší nosit legy z elemental setu, protože přidávají dost mastery- ty resťácké mají na sobě haste, které by šlo stejně do reforge. Předpokládám, že bude opraven stack set bonusů(který se vyplatil víc na 4.0.6), proto záměrně nepíšu 2 části elemental setu.

Doplňky vybíráme podle výše uvedené priority statů:

Belt/feet/wrist/back se spiritem
Neck: s mastery a nebo se spell penetration.
Fingery : Spirit Ring a Hit Ring
Trinkety: Jednoznačně insignie, druhý trinket Darkmoon Card: Tsunami - nepřetržitě máte + 400 spirit, momentálně nejlepší volba.

Gemy:

Red/Prismatic:
- Brilliant [+40 Intellect]
Yellow:
- Willful Ember Topaz [+20 Intellect,+20 Resillience] / Mystic Amberjewel [+40 Resillience]
Blue:
- Veiled [+20 Intellect, +20 Hit Rating] / Stormy [+40 Spell pene]
Meta:
- Ember Shadowspirit Diamond [+54 Intellect, 2% Maximum Mana] / Forlorn Shadowspirit Diamond [+54 Intellect and Silence Duration Reduced by 10% ]

Enchanty

Helm: +60 Intellect +35 Resillience [Arcanum of Vicious Intellect]
Shoulder: +50 Intellect +25 Resillience [Greater Inscription of Vicious Intellect]
Cloak: +50 Intellect [Enchant Cloak - Greater Intellect]
Chest: +40 Resillience [Enchant Chest - Mighty Resilience]
Bracer: +50 Intellect [Enchant Bracer - Mighty Intellect]
Gloves: +65 Mastery [Enchant Gloves - Greater Mastery]
Legs: +95 Intellect +55 Spirit [Powerful Ghostly Spellthread]
Boots: +50 Hit Rating [Enchant Boots - Precision]
Weapon: Power Torrent [Enchant Weapon - Power Torrent]
Off-hand: +40 Intellect [Enchant Off-Hand - Superior Intellect]

Tady je takový ten základ, příště až bude čas, dodám nějaká macra,spelly,tipy :)
Last edited by sewak on 09 Jun 2015, 00:19, edited 1 time in total.

zmetekk
Posts: 482
Joined: 22 Jan 2013, 15:37

Re: Resto Shaman PVP Guide

Postby zmetekk » 25 Jun 2013, 12:34

co je spatnyho na resolve a insight?:P

sewak
Posts: 349
Joined: 05 Jun 2012, 18:33

Re: Resto Shaman PVP Guide

Postby sewak » 25 Jun 2013, 13:17

Neříkám že je, jen to nepoužívám ve 2v2, resolve mi přijde spíš do 3v3 :) A k focused insight jsem se už vyjadřoval

Mormegil
Posts: 271
Joined: 20 Sep 2009, 15:43

Re: Resto Shaman PVP Guide

Postby Mormegil » 25 Jun 2013, 14:13

No u Soothing Rains nejede druhá část, takže ho nemám vůbec (pokuď bude funkční plně, tak jasná volba). A Blessing of the Eternals mi připadne že nefunguje, ale testoval sem dávno, takže ho taky nemám.
A mám dojem že tu spell pene funguje jen jako "probiječ" resistance, ale že se ti tu resist nestane ani když máš O spell pene.

Jinak standartní Guide, kterých jsou na netu mraky, ale díky za ni ;) Karma +1

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Resto Shaman PVP Guide

Postby Teu » 25 Jun 2013, 15:10

V podstatě není co vytknout, osobně bych tedy preferoval intelect před resilkou, se zbytkem se dá souhlasit...

co se týče enchantů, tam bych akorát upravil boty, místo 50 hitu bych preferoval 50 mastery, ale jak jsi řekl, je to otázka volby a herního stylu...

To samé platí i pro ten hit/spell pene - otázka herního stylu -> BG/arény

marthas92
Posts: 31
Joined: 20 Aug 2012, 11:37

Re: Resto Shaman PVP Guide

Postby marthas92 » 25 Jun 2013, 16:03

dá se hrát elemental shaman v pvp ?

Tishka
Posts: 35
Joined: 18 Oct 2012, 21:57

Re: Resto Shaman PVP Guide

Postby Tishka » 25 Jun 2013, 18:16

Málo restoshamanů je tu z důvodu, že z healerů funguje nejméně..viz. bugtracker. (např. earth shield healing, unleash elements>riptide, mastery)

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Resto Shaman PVP Guide

Postby Teu » 25 Jun 2013, 19:28

Hm, a proto se svým restoshamanem obsazuji přední (rozuměj první 3 příčky v AV) příčky v healingu, 1v1 mě má problém zabít jakákoliv class (zabije, ale trvá to)... ale to asi tedy bude skillem, když ten resto shaman nefunguje...

Mormegil
Posts: 271
Joined: 20 Sep 2009, 15:43

Re: Resto Shaman PVP Guide

Postby Mormegil » 25 Jun 2013, 19:33

Hm, a proto se svým restoshamanem obsazuji přední (rozuměj první 3 příčky v AV) příčky v healingu, 1v1 mě má problém zabít jakákoliv class (zabije, ale trvá to)... ale to asi tedy bude skillem, když ten resto shaman nefunguje...
Resto je "držák" rozhodně lepší než Disco priest, aspoň z mojí osobní zkušenosti..takže myslím, že hratelně je tu na vysoké úrovni..

Tishka
Posts: 35
Joined: 18 Oct 2012, 21:57

Re: Resto Shaman PVP Guide

Postby Tishka » 25 Jun 2013, 19:36

promin ale spamovat v avcku healing rain s chainama a v 1v1 si libovat ze bud target kituju nebo si dam stoneclaw totem pomuzu si absorbem a pak se prohealuju a tesim se z toho ze mam hodne resil..nepovazuju za ukazku skillu a nevidim to ani jako poradne lobovani za to jak je funkcni a vlastne OP..ale no offence :) a slo o to ze kdyby vic fungoval hraje ho vic lidi (to vsak neznamena ze nefunguje a neda se s nim v pohode nahrat 2k ratingu)


Return to “Shaman”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests