Resto Shaman PVP Guide

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Resto Shaman PVP Guide

Postby Teu » 25 Jun 2013, 19:46

Můj názor je spíš takový, že toho restoshamana neumí hrát moc lidí, proto se spíš přikloní k jednodušším heal class jako je disco priest nebo holy pala... ono není ani moc restodruidů (aspoň jich moc nepotkávám)

a o to AV ani zas tak nejde... ono to vypadá podobně i v ostatních BG a to už není o spamu chain healu nebo healing raidu

fazolko
Posts: 25
Joined: 28 Feb 2013, 17:37

Re: Resto Shaman PVP Guide

Postby fazolko » 25 Jun 2013, 19:51

asi tak , ja osobně neznam shamana který by si vychytaval fake casty uměl dávat dobře GT apodobný věci :)

marr
Posts: 176
Joined: 26 Aug 2012, 13:45

Re: Resto Shaman PVP Guide

Postby marr » 25 Jun 2013, 19:59

Já osobně bych dal do Grounding Totemu glyph, kdyby fungoval. Jinak celkem problém s manou v aréně, když jsou dlouhé. Přehazovat heal a mana totem, tak bych byl za chvílí bez many.

MAKMAK
Posts: 242
Joined: 16 Jul 2011, 20:27

Re: Resto Shaman PVP Guide

Postby MAKMAK » 25 Jun 2013, 20:03

shamanovi dojde mana? jsem jeste nevidel. Vždy jsem shamana vyburnil a neměl problémy healovat dál...

marr
Posts: 176
Joined: 26 Aug 2012, 13:45

Re: Resto Shaman PVP Guide

Postby marr » 25 Jun 2013, 20:09

shamanovi dojde mana? jsem jeste nevidel. Vždy jsem shamana vyburnil a neměl problémy healovat dál...
Během 45 sec spamu healing surge, riptide a greater healing wave bez many, s water shieldem a mana totemem. No když po mě jde někdo tak s water shieldem není problém. Ale jsou areny, kdy musím i 5krát doplňovat.

sewak
Posts: 349
Joined: 05 Jun 2012, 18:33

Re: Resto Shaman PVP Guide

Postby sewak » 25 Jun 2013, 22:45

No v aréně kde je holy paladin většinou výsledek: já 0 mana, holy pala full :D Ale naopak, myslím si že resto shaman je tu celkem hratelný, určitě má větší survive etc než resto druid, kterých tu je opravdu poskrovnu ;)
Do bot hit místo mastery nosím kvůli splnění hit capu, je to samozřejmě celkem jedno jak se hit capnout. Důležité je nedávat na ty boty různé enchanty s + movement speed jelikož ten už máme zvednudý z talentu Ancestral Swiftness
Jak říkám, až bude někdo v budoucnu trochu čas a chuť, doplním to guide. Je jasné že takovýchto je na netu mraky ale ne každý to chce hledat tak jsem to trochu zkompletoval, sepsal podle toho jak to hraju já ;)

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Resto Shaman PVP Guide

Postby Teu » 26 Jun 2013, 13:23

No ono ten hit ani nemusíš capovat, stačí se k němu přiblížit... ač to říkám nerad, ten hit rating funguje na iCu dosti pochybně a 50hit rating udělá na lvl85 kolik 0,4%? Je fakt, že v PvP už je i tato hodnota celkem významná vzhledem ke capu, to je pravda

Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Re: Resto Shaman PVP Guide

Postby Wasilij » 26 Jun 2013, 14:19

Ok taky něco přispěju a dodám :)

Já osobně preferuju talenty tímto způsobem : http://wowtal.com/#k=m1zrOVfYA.bqj.shaman.

Glyphy

Prime bych poupravil , ale je to na každým z vás

Prime:
- Glyph of Earth Shield
- Glyph of Riptide
- Glyph of Water Shield , a to z důvodu že Glyph of Earthliving Weapon zvyšuje periodic o 20% , bez glyphu to healuje za 1180 , a +20% je fakt nepotřebných :)

Spell pene cap na heal již tk není potřeba , testováno... takže stačí 4% hit a jste vysmátí.

Meta: 54spirit 3% Increased Critical Effect -> jelikoš shaman vždy se hrál hlavně na velké crity healu , tak si myslím že tohle je nejlepší volba + spirit. Mám aj 14% critu ,takže se to vyplatí kortk když 3v3 se hraje s feralem +5% critu dalšího.


Return to “Shaman”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest