PvE Enhancement Guide?

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Alette
Posts: 262
Joined: 09 Feb 2013, 03:33

PvE Enhancement Guide?

Postby Alette » 25 Jun 2013, 10:50

nenašel jsem tu žádnej návod jako třeba u jiných class na Enha shamíka ve kterym by byla popsána především rotace, a co používat v jakých situacích.. popravdě za enha shamíka neumím a mám teď nově 85 shamana s enha equipem, ale na google jsem nic co by bylo nějak přehledný na tenhle patch nenašel.. pokud by si někdo dal práci a pomohl určitě nejen mě, byl bych vděčný :)

Longbeard
Posts: 67
Joined: 12 Mar 2012, 10:26
Location: Přímo za tvými zády, šmejde!
Contact:

Re: PvE Enhancement Guide?

Postby Longbeard » 25 Jun 2013, 11:12

Code: Select all

http://elitistjerks.com/f79/t110295-enhancement_unleashing_elements_cataclysmic_discussion_now_more_fire_nova/
tohle by mohlo pomoct :)

gregz
Posts: 25
Joined: 08 Jun 2012, 15:27

Re: PvE Enhancement Guide?

Postby gregz » 25 Jun 2013, 11:20

pokusim se napsat akorat zaklad

Spell hit 17%
Expertiza 26

Enha shamik jede na mastery takze pokud splnujes to nad tim tak urcite reforgovat do ni

Gemy
Red:agi
blue: agi/hit
yellow: Agi/mastery

Crit a haste jsou posleni staty co potrebujes

Enchanty na zbrane: main WF+landslide.. OF flame+landslide

rotacku zacinam Stormstrike earthshock unleash lavalash kdyz procne instant tak Li bolt... kdyz je treba plosnit tak chain a takhle porad dokola... vlci nedelaj nejakou extra dmg takze ty si pust kdy chces :)

na velke plosneni flame shock a spam fire novy + plosnici fire totem.. enha je dobry aoe dmger

pokud bys chtel neco dalsiho vedet urcite se ptej ;)

Longbeard
Posts: 67
Joined: 12 Mar 2012, 10:26
Location: Přímo za tvými zády, šmejde!
Contact:

Re: PvE Enhancement Guide?

Postby Longbeard » 25 Jun 2013, 11:28

...

rotacku zacinam Stormstrike earthshock unleash lavalash kdyz procne instant tak Li bolt...
Já bych jen dodal, že jako první shock, bych házel i na single target Flame shock.
tzn. rotace single target = Searing totem - FS - Stormstrike - lava lash - Earth shock - LB (jen na 5 stacku maelstormy) + kdyz mas na vsechno CD, muzes odpalit firenovu (dalsi instantni dmg, ktermy nic neznazis)

jinak co se statu týče, kolega nademnou má pravdu, je to hodně o mastery. Lowky co neumí klikat spelly to dohání jen perma windfury a maxujou agilitu.


Return to “Shaman”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests