Fulmination

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
windu
Posts: 82
Joined: 20 Sep 2009, 12:52

Fulmination

Postby windu » 28 Mar 2013, 21:48

Hele nevim jestli se to deje jenom mne, ale po padu, co byl mezi sedmou a osmou hodinou se mi buglo fulmi. Davam na 9 stacku podle recountu treba 4k dmg, nebo 1,5k obcas.. pred padem jsem do trashe, vcetne Dia, tranning dummy daval bez critu i 35k .. nevim jestli jste s tim neco delali a po.... nebo jsem buglej jen ja. diky za vyjadreni.
ps. chtelo by to vic bossu v raidech, kde by fungoval :D

OJaaaa
Core Developer
Posts: 1211
Joined: 08 Jan 2010, 22:20
Location: Praha
Contact:

Re: Fulmination

Postby OJaaaa » 28 Mar 2013, 22:20

na lokalni masine u me doma se mi na zadnem bossovi nepodarilo bug Fulmination potvrdit (na iCe ano). vzhledem k tomu jsem nemohl nic testovat a napsal teoretickou opravu "naslepo". jestli uz probehla kompilace a "pokus" je aktivni, to nevim.

jeste dnes tomu dam nejake testovani. predevsim bych ocenil dalsi informace i od vice hracu o aktualnim stavu.

windu
Posts: 82
Joined: 20 Sep 2009, 12:52

Re: Fulmination

Postby windu » 28 Mar 2013, 22:34

Tak fulmination uz nejde ani do hracu v arene.. nevim co jste s tim udelali, ale proste po tom padu nedava dmg

OJaaaa
Core Developer
Posts: 1211
Joined: 08 Jan 2010, 22:20
Location: Praha
Contact:

Re: Fulmination

Postby OJaaaa » 28 Mar 2013, 23:48

ted jsem testoval Fulmination na live a funguje mi do Argalotha v BH. takze problem je jinde.

Weshet
Posts: 24
Joined: 29 Nov 2011, 18:33

Re: Fulmination

Postby Weshet » 29 Mar 2013, 00:22

Ja som spozoroval rovnaky problem niekedy okolo 7 hodine vecer prestalo davat Fulmination dmg stacky zo shieldu vsak vzalo ale dmg nedalo... skusal som to v botku na valione nefungoval, na elitach ano ale po pade serveru asi po tej oprave uz ani na elitach

windu
Posts: 82
Joined: 20 Sep 2009, 12:52

Re: Fulmination

Postby windu » 29 Mar 2013, 11:17

potvrzuju. Stacky z lightning shieldu to sezere, da to i effect earth shocku (mluvim o trashi) ale dmg to nepripocita. nekde je chybicka :)


Return to “Shaman”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests