Shaman jak je na tom?

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Dvoulistek
Posts: 1
Joined: 29 Jun 2015, 11:19

Shaman jak je na tom?

Postby Dvoulistek » 29 Jun 2015, 12:11

Ahoj,

pročítám tu starší fora a hodně se tu píše o tom, že je šaman na tomhle serveru dost zabugovaný. Nefungujou některé talenty, je neschopný na PVP a pod. Jde mi konkrétně o elemental šamíka. Hrával jsem ho na jiném serveru a na PVP byl vždy silný, proto bych se vás rád zeptal. Jak je na tom elemental v současné době? Vzhledem k tomu že vlákna co tu o tom jsou, jsou už několik let staré, tak by to mohlo být už opraveno. Předem díky za odpověď.

Nefron
Posts: 117
Joined: 06 Sep 2012, 17:14

Re: Shaman jak je na tom?

Postby Nefron » 29 Jun 2015, 13:39

Přesně tak. Ty starý posty jsou needitovaný. Já mám teda na shamovi přes rok ban, ale už v tý době fungoval dobře. A když tě nebude nikdo fokusovat, tak to v bg strašně zničíš přes oneshot macro a chain spam.

sewak
Posts: 349
Joined: 05 Jun 2012, 18:33

Re: Shaman jak je na tom?

Postby sewak » 29 Jun 2015, 13:43

Cca 3 sezóny zpět jsem za ele shamika ( s fire magem a holy palou) nahral elite. Zabugovaný není, avšak na cata celkově není až tak viable do pvp díky blizzardu, nemá žádné výrazné defenzivní cooldowny, takže má výhodu pouze v arenach jako je dalaran,b.edge arena,. Nehratelný však určitě není, jen se musíš narozdíl třeba od retri paladina trochu více snažit :)

kentaureus
Posts: 190
Joined: 16 Mar 2014, 14:41

Re: Shaman jak je na tom?

Postby kentaureus » 29 Jun 2015, 14:49

funguje celkem dobře krom pár talentů, což mu stěžuje práci ale to je spíš v pve (talenty na zvýšení range fire totemu), dokážeš nadělat ohromnou dmg v grupě co se drží dost blízko

rhornin
Posts: 72
Joined: 06 Sep 2014, 14:24

Re: Shaman jak je na tom?

Postby rhornin » 08 Jul 2015, 17:00

Shaman funguje na pul slova, nektere funkcni talenty se spusti jen nahodou, ty ostatni treba nikoliv .... ale nevim co si porad stezujete jste na freecku si to opravte sami :D

Jesper_rulezz
Posts: 14
Joined: 21 Jun 2015, 02:22

Re: Shaman jak je na tom?

Postby Jesper_rulezz » 23 Feb 2016, 14:42

Bugzilla nejede, tak se ptám tady, řeší se Searing totem u shamana? Že startuje Combat a útočí na Neutral mobky, a nemá to dělat?!


Return to “Shaman”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests