Discipline Priest 85 PvP - Kidstaar Guide

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Kalco
Posts: 331
Joined: 19 Jun 2012, 15:37
Location: Bratislava

Discipline Priest 85 PvP - Kidstaar Guide

Postby Kalco » 04 Jul 2012, 12:50

Na začiatok by som sa rád predstavil a ozrejmil niektorým moju PvP históriu , kto vlastne som a postupne ukázal (možno vám poradil ) aký playstyle vlastne hrám a predstavil vam jeho výhody a nevýhody

Krátko z mojej PvP histórie : Hrával som na Wotlk-u ako Assasin Rogue a nebyť viacerých deletov týmov s ratom okolo 2,2k mám na danej postave aj T2 weapony . Tak isto som istý čas hral aj na offi kde mi ale PvP absolútne nevyhovovalo kvôli delayu ktorým som mal a ked sa do toho zapojil ešte pvp spell delay boli arény pre mna takmer nehratelné . Už na Wotlk-u som mal Disco Priesta , na offi som ho vyexpil taktiež a na Ice-WoW hrám už iba za Disco Priesta . Pomedzi Wotlk a Offik som taktiež hrával na Arena-Tournamente či Rogue alebo Priest . Za moju krátku pvp históriu som vystriedal rôzné combá či za rogue alebo priesta ale pártákov som mal len dvoch . Irisan - priest ( alá Bonbonek) a Izin ( Shaman , Rogue a Mage ) . S izinom hrám aktívne pvp snád už 1,5 Roka a chodím s ním všade ( kam sa pohne on tam s ním hrám pvp ) . Hrali sme spolu Rshaman+Rogue , Rshaman+Spriest, Ele Sham+Rogue , Fire mage+Spriest , Frost Mage + Disco , Frost mage + shadow , Rogue + Disco priest . Tolko z mojej PvP histórie

Momentálne hrávame Disco+Frost Mage a zbieram gear na Shadow + Fire a preto by som rád pristúpil k môjmu Disco gearu ( ktorý musím ešťe doladiť ) and skill :D


Začal by som gearom ( K gearu dopíšem reforge k socketom a nechantom sa dostaneme neskôr) :

[HEAD] Vicious Gladiator's mooncloth Helm - Reforge - Mastery na Haste
[SHOULDRE] Vicious Gladiator's mooncloth Mantle - Reforge - Spirit na Haste
[CHEST] Vicious Gladiator's mooncloth Robe - Reforge - Spirit na Haste
[HANDS] Vicious Gladiator's mooncloth Gloves - Reforge - Haste na Spirit
[LEGS] Vicious Gladiator's satin leggings - Reforge - Mastery na Hit
[NECK] Vicious Gladiator's pendant of alacrity (haste neck) - Reforge - Haste na Spirit
[CLOAK] Vicious Gladiator's drape of meditation (spirit back) - Reforge - Spirit na Haste
[WRIST] Vicious Gladiator's cuffs of meditation (spirit wrist) - Reforge - Spirit na Haste
[WEAPON] Vicious Gladiator's energy staff (spirit wep) - Reforge - žiadny
[RANGED] Vicious Gladiator's baton of light (spirit wand) - Reforge - Spirit na Haste
[WAIST] Vicious Gladiator's cord of meditation (waist spirit) - Reforge - Spirit na Hit
[FEET] Vicious Gladiator's treads of meditation (feet spirit) - Reforge - Spirit na Hit
[RING 1] Vicious Gladiator's band of dominance (ring spirit) - Reforge - Spirit na Haste
[RING 2] Vicious Gladiator's band of accuracy (ring hit) - Reforge - žiadny
[TRINKET 1] Vicious Gladiator's medaillon of tenacity ( resi insig )
[TRINKET 2] Darkmoon Card : Tsunami

Ako ste si všimly idem hodne na haste jednak kvôli combu ktoré hrám a jednak som zvyknutý z wotlk-u
Darkmoon Card : Tsunami je jeden z najlepších PvP heal trinketov a je používaný doteraz na offi (Patch 4.3.4)

Gemy :
Jednoznačne idem na socket bonusy takže :
žltý - 20 intel + 20 haste - Reckless Ember Topaz
červený - 40 intel - Brilliant Inferno Ruby
modrý - 20 intel + 20 spirit - Purified Demonseye

Enchanty :
[HEAD] - 60 intel + 35crit
[SHOULDRE] - 50 intel + 25 resi
[BACK] - Tailoring enchant - 580 spirit
[CHEST] - 40 resi
[WRIST] - 50 haste
[WEAPON] - Heartsong - 200 spirit
[GLOVES] - Engineering - 480 intel
[LEGS] - 95int + 55spirit
[FEET] - 50 Haste

Talenty + glyphs : 2vé2 - http://wowtal.com/#k=v_aHJjL.bqj.priest.RLqBd0
3vé3 - http://www.wowhead.com/talent#bfhzrosbf ... :qmcrqoVmz



Otázky a Odpovede

Prečo reforguješ spirit na haste ?

S týmto Reforgom , Talentami a socketmy sa dostávam na hranicu 7% haste čo je dostačujúce pre potrebný playstyle s mojím mágom . Potrebujem Haste aby som pomohol mágovi s dmgom v aréne a aby som necastil dmg spelly dlho . Tak isto si môžem dovoliť nehať spadnut môjho mága s hp trochu nižšie lebo viem že mám dostatok haste na to aby som ho bez väčších problémov dostal späť na full HP.

Prečo používaš staffku ako weaponu a nie one-hand + off hand ?

One hand spell pvp weapon má v statoch critical . Nieje to zlý stat ale nieje ani najlepší . Staff mi dá omnoho viac spiritu ako one hand + off hand .


Prečo používaš Heartsong a nie Power Torrent ?

Asi by mi Master Hydralord dal facku ale osobne si nemyslím že power torrent je boost pre Disco priesta . PT síce dáva intel , tzn SP ale procne ti ,,hocikedy" takže pokial mi zrovna neprocne do burst s mágom je mi na nič . Navyše hrám arény s Fmágom takže su to velmi dlhé arény preto mám radšej Heartsong.

Prečo v 2vé2 Talentoch nemáš Barrieru ako posledný talent point ?

V dvojkách sme s mágom stále v pohybe . a preto nevyužijem tento talent na 100% . Radšej si zredukujem o 2% spell dmg ako mať talent na zbytok .

Čo používaš na dmg enemy targetu ?

Disco priest bol na Cata nerfnutý ako healer - dmger . Na wotlk-u to bolo lepšie , na cata je to tažšie ale ide to .
Osobne používam Mindspike a na 3 stackoch dávam mindblast a zase dookola.
Tak isto mindspike stojí menej many ako smite a holy fire + dotky .

Používaš mana burn v aréne ? Ak áno tak ako ?

Áno , používam . Cast mana burnu oproti wotlku je síce dlhší ale stále sa dá použíť :) . Taktiku nanho mam dosť vychytanú takže toto tajomstvo si nehám pre seba :p

Kolko máš spiritu ked ho tak vela reforguješ preč z gearu ?

Spiritu mám 1314 . V prípade že mi procnú všetky vecičky na full stacky etc dostávam sa na hodnotu 2500 spiritu

Prečo hráš Blood Elf Female ?

Osobne neznášam mužské postavy a blood elfka je proste sexy ;) , Navyše mi silence a ten dáva aj manu O_o


V Prípade že by ste mali nejaké otázky , niečo sa vám nezdalo , nech sa páči pýtajte/píšte tu alebo in-game na postavu Kidstaar .



Verím že sa vám moja mini guide páčila a niektorý priesti sa niečo možno priučia . Kid

Hardlife
Posts: 126
Joined: 16 Dec 2011, 16:33

Re: Discipline Priest 85 PvP - Kidstaar Guide

Postby Hardlife » 04 Jul 2012, 15:22

mana burn - pouzivat ked dam fear a mam volny priestor ho vyburnovat, ked mi ho mag primrazi burnem, ak je na strede a nema sa kde schovat

Angelus1993
Posts: 43
Joined: 23 May 2015, 14:20

Re: Discipline Priest 85 PvP - Kidstaar Guide

Postby Angelus1993 » 06 Jun 2015, 11:22

Moc dobré počtení, mohl by se tu někdo zhostit i Shadow priesta?Ten se hraje též dost často,a mě jako nováčka by potěšilo,dozvědět se něco více


Return to “Priest”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests