Fascination of a Priest

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Angeluslolz
Posts: 42
Joined: 08 Mar 2012, 11:31

Fascination of a Priest

Postby Angeluslolz » 13 Mar 2012, 21:57

Zdravím tento článek je spíše pro WoW nadšence než pro obyčejné hráče a hlavně pro milovníky svojí clásy v mém případě o Priestovi .

Úvod : WoW hraji bezmála 4.5 roku , neříkám že první charakter který jsem založil když jsem zapnul WoW byl priest (Night Elf - Hunter klasika) ale i tak jsem se rychle vzpamatoval a vybral jsi správnou dráhu a dodnes nelituji

Jak to tedy vypadá začneme klasikou .

World of Warcraft ( 1.12.1)
Tento patch jsem osobně nehrál zas tak dlouho a ani tak jako další datadisky (myslím skill atp.)ale své jsme si užili
Tento patch byl jeden z posledních a taky nejdokonalejším ať se týkalo PvP či PvE .

Začneme tématem Priest PvP :
Ačkoli Vanilla WoW nebyla myšlena na PvP , což šlo poznat na pouhých 2 pvp setech navíc bez resilience pouze se zvýšenou staminou kterou poté i tak dohnali pve lidé v T3 nebo AQ 40 setech (T2.5) i přesto se na Vanilla zažívali úžasná PvP dobrodružství v podobě premadů , Battle of Hillsbrad Foothills (nečekaně vytížená mapa na world pvp)
nebo domluvených arén 2v2 až po nekonečné bitvy raidu v Hlavních Městech nebo random mapách , či můj neoficiální Battleground Silithus .

Shadow : Priest se na Vanille vyznačoval ohromnou silou i když byl odsouzen na pouhých pár spelů početně 3 -
Mind Blast , Shadow Word: Pain a Mind Flay , poté pomocné spelly jako Vampiring Embrance a největší výhoda za rasu Undeadů Devouring Plague .
Velké + bylo že priest v Shadow talentech vlastnil Blackout což byl Stunt na 3sekundy po způsobení shadow dmg (tento talent vydržel ještě TBC ale na wotlku byl !Nadobro! odstraněn ) .
Jak si všimnete v tomto Buildu esi jste nadšenci a trochu se vyznáte jako já tak si zajiste povzdechnete nad silou těchto talentů http://wow112.gamestool.net/priestt.php ... 2510315141" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; .
V těchto talentech je podle mě největší výhodou Improce Mana-Burn protože na classick wow jse celkem dost hřešilo na manu .Dalším bodem je Focus casting na 8 sec po aktivaci což bylo přímo ďábelské na zaspamováni mind flaye či mana burnu . Jak asi víte priest i zprvu valil spell crit protože měl pouze 1 cast spell a to mind blast a bylo velice důležité způsobit s ním co největší újmu . ( u talentů nehleďte na obrázky ale i čtěte jsou špatně rozházené )

Disciplin :
Disciplin priest na 1.12.1 byl jedním z nejsilnějších na pvp i když jste vlastnil Full pvp set (spell dmg ) bezproblému jste se uehalil a když jste na druhou stranu měli to štěstí a možnost běhat v něčem jako T2 / T3 měli ste tolik Healingu/mana regenu a i spell dmge že jse bezproblému zničili kdejaký target . obzvlášť s tímto Buildem :
http://wow112.gamestool.net/priestt.php ... 0000000000" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Jak můžete vidět opět je dokonale zaměřen na interupt castu a utočné spelly . V tomto případě Holy Fire , Smith ,MAna Burn (nejlepší zbraň proti casterum/healum ) a Stunt + time z dotek .

World of Warcraft : The Burning Crusader (2.4.3)

Po Vanille datadisk zaměřený na pvp .
Přibyli zde Areny , BG , Resilience , Sockety a WoW jse konečně vyvážil v PvP . I když na TBC bylo pár Top Arena setupů(DP a Rogue ,DP a Frost mage , DP a hunter ,DP a warlock ) priest patřil a bude vždy patřit mezi nejlepší Heal/DMG do areny . Jeho dokonalá schopnost přežívat , dispellovat a na TBCv Disciplin i Dmgovat ho bleskurychle vyzvedla na jedno z prvních míst hratelnosti a rozšířenosti v Arenách .

Disciplin :
TBC bylo podle mého jedním z nejlepšího co mohlo priesty potkat .Sloučení resilience a Dispeable healů štítů za pomocí nového dokonalého spellu player of mending bylo pro priesta požehnáním . Jeho dokonalá schopnost načasovat Feary a Mind control z ostatními CC (cyclon ,blind ,resap,kostka od huntra , poly ) ,nebo za fear s pomocí power infusion (haste z talentů )spálit až 3500 many byli nepostradatelné + to že Disciplin priest byl na TBC nejlepší dmger mezi Healery .
http://wow243.gamestool.net/priestt.php" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
5000323130525102031501230151302020000000000000000000000000000000
Tato spec byla zaměřena na dmg v aréně v hodné pro 2v2 z rogunou či mágem .

Shadow : Oproti VAnille a ostatní DAtadiskum na TBC nebyl shadow priest zaměřen na crit ale na spell dmg .
přidáním nové dotky : Vampirick Touch ktery se vyznačoval velkým dmgem ale i manou kterou vracel se shadow priest povznesl na novou ůroveň .
http://wow243.gamestool.net/priestt.php ... 1123051051" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Za pomocí těchto talentů si priest zredukoval mana cost instant spellu o slušných pár % .

pokračování příště .
Rate coment

Return to “Priest”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests