Priest - Holy Talenty

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Laker
Posts: 12
Joined: 31 Aug 2011, 21:12

Re: Priest - Holy Talenty

Postby Laker » 23 Mar 2012, 08:07

oproti treba palachovi priest nema sanci stim co u nej funguje
drooda prehealovat jde ale musite mit eq a proste jet a jet

kdyby se dokazala opravit alespon ta chakra + 2 set bonus u T11 bylo by to o neco lepsi
doufam ze se na to nejaky dev koukne =)

Sharpie
Posts: 353
Joined: 06 Feb 2012, 16:03

Re: Priest - Holy Talenty

Postby Sharpie » 23 Mar 2012, 12:44

Přesně co říkal laker, opravit chakru, set bonus a za mě ještě Surge of Light, který místo 20k healů dává 7k (na druhou stranu procuje snad z každého spellu, ale i tak se to nevyplatí) a už by se to celkem dalo, ostatní není tak důležité..

Sharpie
Posts: 353
Joined: 06 Feb 2012, 16:03

Re: Priest - Holy Talenty

Postby Sharpie » 14 Apr 2012, 12:51

Děkujeme za opravu u 4kového set bonusu pro Disco priesta. Pro holy priesta se to udělá kdy? Je to vpodstatě to samé... A Revelations je v plánu nebo zatím nic?

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Priest - Holy Talenty

Postby Gregory » 14 Apr 2012, 20:22

Počkej, on je jen jeden ten set pro holy / disco priesta? Jestli jo, tak by to mělo fungovat, tady nejde udělat nějaká "selekce podle specu", resp. nedělá se to. Prostě pokud máš ten set nasazenej a splňuješ podmínky, mělo by to fachat.

Sharpie
Posts: 353
Joined: 06 Feb 2012, 16:03

Re: Priest - Holy Talenty

Postby Sharpie » 14 Apr 2012, 20:40

No, je stejný set, jen pro Discipline priesta a Holy priesta jsou jiné podmínky. Ještě je tam jiný "buff", ale bonus to přidává stejný.

"Item - Priest T11 Healer 4P Bonus
When your Penance spell heals a target you gain 540 Spirit for 10 sec, and being in a Chakra state grants you 540 Spirit for the duration of the Chakra."

Set - http://www.wowhead.com/item=60261" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick=
Set bonus - http://www.wowhead.com/spell=89911" onclick="window.open(this.href);return false;
Discipline Priest buff - http://www.wowhead.com/spell=89913" onclick="window.open(this.href);return false;
Holy Priest buff - http://www.wowhead.com/spell=89912" onclick="window.open(this.href);return false;

Ptal jsem se Aliquise a psal toto:
"Opravil by som aj u holy priesta ten 4p bonus, ale nemám zdrojový kód od serveru a tá časť, kde je robená Chakra, sa líši od tej verzie, čo je voľne dostupná na internete."

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Priest - Holy Talenty

Postby Gregory » 14 Apr 2012, 20:44

Jo, má pravdu, zapomněl sem na to. Mluvili sme o tom asi před tejdnem.. tušim.. Jinak doopravdy je to dělaný jinak než ve SkyFire, takže Aliquis to nemůže opravit, protože nemá kopii funkčního live repozitáře.

Sharpie
Posts: 353
Joined: 06 Feb 2012, 16:03

Re: Priest - Holy Talenty

Postby Sharpie » 14 Apr 2012, 20:46

Jojo, vpohodě. Hlavně že se o tom ví. Doufám, že bude oprava možná co nejdřív. Btw. Revelations asi nebude možné jen tak opravit, nebo není to nějak připravené že?

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Priest - Holy Talenty

Postby Gregory » 14 Apr 2012, 20:58

Takhle.. Revelations sem neopravil mj. taky proto, že u mě to z naprosto nepochopitelnýho důvodu segfaultuje na naprosto běžně prováděnej věci bez bližší příčiny a bez jakýkoliv odlišnosti kódu, kterej je zkompilovanej na live realmu. Takže to buď musim opravovat "na slepo", nebo nevim no.. Modifikuju totiž rád za běhu různý věci od hodnot proměnnejch až po samotný části kódu, což mi umožňuje rapidně urychlit vývoj čehokoliv. Tohle je taková nepříjemnost, kvůli kterej to nemůžu na localu ani testovat.

Sharpie
Posts: 353
Joined: 06 Feb 2012, 16:03

Re: Priest - Holy Talenty

Postby Sharpie » 14 Apr 2012, 21:08

Je to celkem škoda, ale co se dá dělat.. Ještě poslední dotaz, jak to vypadá se Surge of Light? Chápu, že tam momentálně nejde nastavit jen + SP bonus, protože by to bylo opravdu OP. Ale kdyby se opravilo nahazování talentu jen na ty spelly, na které se to nahodit má, bylo by to pro priesta výhodnější, než je to teď. Mnohokrát se mi stalo, že jsem potřeboval někomu dát rychle 2 flashe + greater heal a místo 2 castů jsem měl 2x po sobě instant s GCD, který místo původně chtěných 40k healu (z flashe) dal jen 14k a mezi tím target umřel.

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Priest - Holy Talenty

Postby Gregory » 14 Apr 2012, 21:19

Jako neznamená to, že to někdo z nás neopraví, jen že to bude obtížnější vůbec navodit a otestovat vlastní opravu :D

Ohledně Surge of Light.. heleď, já vim že je to špatný, každej bug je špatnej, některej horší, ale prostě až na to dojde řada no.. sice neni vyloženě nějaký "pořadí priorit" co se opravování lehčích bugů týče, protože se to většinou řídí podle mojí nálady něco opravovat, protože vem si rozdíl v tom, že deš ze školy rovnou doučovat a pak domů v půl sedmý, to je nálada leda tak na opravení jen nějakýho blbýho čísla a něčeho malýho, a nebo když si o víkendu vstanu v půl dvanáctý, dojdu se v klidu nasnídat, uvařim si kafe, sednu ke kompu plnej energie a dostatečně si věřim na to, abych byl schopnej opravit něco s miliardou souvislostí kolem :D

Takže se na to nekašle záměrně, ani neni sestavenej žádnej žebříček "jaká classa se teď bude opravovat"


Return to “Priest”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests