Malé detaily u priesta

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Kaddafi
Posts: 72
Joined: 18 May 2011, 16:47
Location: Praha
Contact:

Malé detaily u priesta

Postby Kaddafi » 12 Feb 2012, 00:44

Prosil bych o opravu těchto maličkosti jestliže si najdete čas :

1. za zmíňku by stálo opravit abilitu Fade * , která by měla rušit spomalovaci efekty jen s přispěním talentu *http://www.wowhead.com/spell=47570 , né jenom že u sh stromu má tak priest +2 tp navíc , ale i disco/holy tento bug zneužívají.

2. SW:D http://www.wowhead.com/spell=32379 Je hezké že před vycastenim poly SW:D ovečku zruší, ale že SW:D pokud target nezničí nevrati z5tný dmg je ještě hezčí. Popřípadě pak doladit talent http://www.wowhead.com/spell=47581 (tu redukci zpětného dmge SW:D)


Gregu/Oja mrkněte nato a hopsněte na to . Pro vás by to měla být brnkačka .

Děkuji.

soadak
Posts: 26
Joined: 06 May 2011, 19:48

Re: Malé detaily u priesta

Postby soadak » 12 Feb 2012, 18:14

SW:D polku dmg vrati to viem naisto uz kopu krat ma to napriklad zabilo na konci duelu :D

alicz
Posts: 240
Joined: 03 Jan 2012, 19:30

Re: Malé detaily u priesta

Postby alicz » 13 Feb 2012, 10:51

SW:D dmg vrací, to fade je opravdu buglé.

Další věc je že Cure Disease vyhazuje z shadow formy při dispelování což by podle mě nemělo a je to dost otravné.

Dálší bug:
Talent Harnessed Shadows by měl fungovat takto:
Zvyšuje šanci na získání Shadow Orb při jednání poškození s Mind Flay a Shadow Word: Pain o X %, a máš Y% šanci získat Shadow Orb při kritickém zásahu u jakohokoliv útoku.
Potřeba 10 bodu v Talentech Shadow.

U tohoto talentu je problém v tom, že vaše critic zasahy nenahazují shadow orby, ale jen zásahy které do vás udělí target.

Spell Vampiric touch
Způsobuje X Shadow poškození po dobu 15 sekund ke vašemu cíli a způsobuje až 10 členům party nebo raidu k zisku 1% z jejich maximální many na 5 sekund, při jedání poškození z Mind Blast.
Potřeba 1 talent bod ve Vampiric Embrace.

U vampiric touch si nejsem jistý že vrací manu po zakouzlení mind blastu, buffik se sice oběví ale to je tak vše, nastavil sem si aby mi to vypisovalo změny statů u postavy a doplnění many mi to neukazuje a ani přímo po najetí na manu mi to po zakouzlení mind blastu nepřipadá že by to manu doplňovalo.

Ohy
Posts: 148
Joined: 04 May 2011, 12:02

Re: Malé detaily u priesta

Postby Ohy » 13 Feb 2012, 11:06


Spell Vampiric touch
Způsobuje X Shadow poškození po dobu 15 sekund ke vašemu cíli a způsobuje až 10 členům party nebo raidu k zisku 1% z jejich maximální many na 5 sekund, při jedání poškození z Mind Blast.
Potřeba 1 talent bod ve Vampiric Embrace.

U vampiric touch si nejsem jistý že vrací manu po zakouzlení mind blastu, buffik se sice oběví ale to je tak vše, nastavil sem si aby mi to vypisovalo změny statů u postavy a doplnění many mi to neukazuje a ani přímo po najetí na manu mi to po zakouzlení mind blastu nepřipadá že by to manu doplňovalo.
Kdyz das MB do VT, tak dostanes buff replenishment, a ten ti pak doplnuje manu.

Aliquis
Core Developer
Posts: 674
Joined: 13 Oct 2011, 21:10
Location: Žilina

Re: Malé detaily u priesta

Postby Aliquis » 13 Feb 2012, 12:14

Cure Disease od Cata má zhadzovať shadowform takže to funguje správne. Bug s Fade potvrdzujem.

Kaddafi
Posts: 72
Joined: 18 May 2011, 16:47
Location: Praha
Contact:

Re: Malé detaily u priesta

Postby Kaddafi » 13 Feb 2012, 22:52

tak Jo teď jsem zkoušel SW:D na Training Dummy , na něm to dmg nevrací , na hráči ano ... Takže fajn.
A ten Cure Disease je Holy spell . Na cata všechny holy spelly rušít sh formu mají.

/edit by Oj: potvrzuji, ze SW:D na Training Dummy damage opravdu nevraci. mozna dokonce i klient vyhodi chybovou hlasku typu "You can't do that yet." nevim, cim to je; asi nejaka z vlastnosti dummy targetu brani triggerovani nekterych spellu. kazdopadne jinak to funguje, jak ma.

Dios
Posts: 77
Joined: 27 Jul 2011, 16:09

Re: Malé detaily u priesta

Postby Dios » 14 Feb 2012, 17:37

U vampiric touch si nejsem jistý že vrací manu po zakouzlení mind blastu, buffik se sice oběví ale to je tak vše, ....
jen upřesním, že pokud to zkoušíš na Dummy max do 85lvl (odhaduju, že to byl asi tvůj případ), tak ti to manu nedá (bug). Jediná Dummy, která přidává je Boss.
Je to chybka , která by stála za opravu. PVP hráč většinou testuje svoje schopnosti na Dummy 85lvl kvůli hitu a když ti to nedodá manu, tak jsi za chvíli vyždímanej.

/edit by Oj: zrejme podobny, ne-li totozny, problem jako se SW:D na dummy targetech. problem nebude v abilite, ale v konceptu tech dummy. ale zkoumat, cim presne to je, se mi zrovna moc nechce :)

Shavik
Posts: 1081
Joined: 19 Oct 2011, 14:32
Contact:

Re: Malé detaily u priesta

Postby Shavik » 14 Feb 2012, 23:32

Niektore dummy maju 1 HP a SW:D ich zabije, preto nedostanete manu ani spatny DMG.

PepiS
Posts: 221
Joined: 23 Mar 2011, 21:24

Re: Malé detaily u priesta

Postby PepiS » 02 Mar 2012, 10:44

Dálší bug:
Talent Harnessed Shadows by měl fungovat takto:
Zvyšuje šanci na získání Shadow Orb při jednání poškození s Mind Flay a Shadow Word: Pain o X %, a máš Y% šanci získat Shadow Orb při kritickém zásahu u jakohokoliv útoku.
Potřeba 10 bodu v Talentech Shadow.

U tohoto talentu je problém v tom, že vaše critic zasahy nenahazují shadow orby, ale jen zásahy které do vás udělí target.
http://www.wowhead.com/spell=78228" onclick="window.open(this.href);return false;
Nechapu to nahodu špatně? Dle mě to mahazet orb když do tebe někdo critne ne když ty critnes.

Shellie
Posts: 465
Joined: 04 Apr 2011, 21:07

Re: Malé detaily u priesta

Postby Shellie » 02 Mar 2012, 10:48

To by pro PvE Shadow priesty ztrácel smysl ten talent.


Return to “Priest”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests