Priest - talenty

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
MAKMAK
Posts: 242
Joined: 16 Jul 2011, 20:27

Priest - talenty

Postby MAKMAK » 20 Oct 2011, 14:41

Shadow Priest:

http://maksp.xf.cz/shadow.jpg

Masochism - Nejde cast kdy pri dmg vetsim nez player's 10% HP dá 5% many

Improved Shadow Word: Pain- Nepřidává 6% ale daleko více. Při dmg 267 po talentu to dávalo přes 350

Paralysis - v PVP funguje dobře, ale v PVE má obrácený efekt - příšerka k casterovi skočí instantě jak při heroic leapu.

Mind Melt - obcas se mi podarilo pri stacku Mind Spikes dokonce vycastit Mind Blast instantne a podruhe mi to uz nezvysovalo rychlost castu Mind Blastu

Harnessed Shadow - dostávám Shadow Orb při každém hitu ne jen critical. A i bez tohoto talentu, tak nevidim v nem moc smysl proto

Pain and Suffering Nefunguje ani jedna část

Discipline priest:

http://maksp.xf.cz/discipline.jpg

Inner Sanctum Nefunguje recuded spell dmg

Divine Aegis Při crit healu se aktivuje ale mělo by i při prayer of healing noncritu - poslední část nefunguje.

Focused Will Nefunguje při normálním attacku větším než 10% player's hp. Jinak funguje při crit non periodick dmg. (barvu potom opravím)

EDIT: obrázky se často mění proto doporučuji dát někdy F5 pro aktualizaci obrázku
Last edited by MAKMAK on 21 Oct 2011, 14:55, edited 8 times in total.

Ohy
Posts: 148
Joined: 04 May 2011, 12:02

Re: Priest - talenty

Postby Ohy » 20 Oct 2011, 15:07

Jen doplním :

Masochism - nejde ta prvni cast (when you take a damaging attack equal to or greater than 10% of your total health - you instantly gain 5% of your total mana)

Pain and suffering - tam jsi chtel asi napsat, ze nerefreshuje sw:p , to cos tam napsal se tyka talentu
Sin and Punishment, a ten funguje.

MAKMAK
Posts: 242
Joined: 16 Jul 2011, 20:27

Re: Priest - talenty

Postby MAKMAK » 20 Oct 2011, 15:22

Díky ještě dnes jsem testoval tu jednu část u Sin and Punnishment s hynkem a šlo to xD - uplně jsem na to zapoměl.

No ale Pain and Suffering mi nefunguje vůbec - zkoušel jsem teďka.

Ohy
Posts: 148
Joined: 04 May 2011, 12:02

Re: Priest - talenty

Postby Ohy » 21 Oct 2011, 00:42

jo myslel jsem to tak ze Sin a punishment jde, ale pain and suffering ne :D

EDIT: Sin a punishment podle me funguje spravne, mind flay crity zkracuji dobu cd u shadowfienda, nebo aspon posledne jo, kdyz jsem to zkousel

MAKMAK
Posts: 242
Joined: 16 Jul 2011, 20:27

Re: Priest - talenty

Postby MAKMAK » 21 Oct 2011, 08:47

Já sem to nedávno zkoušel a nešlo to.. ale tak testnu pro jistotu znova :)

EDIT: Mas pravdu.. ja to nemohl testnout protoze nemam dost criticalu.. ale funguje díky.

A acc na normal worldu jsem to neměl v talentech xD a divil se, že to nejde

PepiS
Posts: 221
Joined: 23 Mar 2011, 21:24

Re: Priest - talenty

Postby PepiS » 21 Oct 2011, 11:12

EDIT: Sin a punishment podle me funguje spravne
Podle všeho spravně nejde - ma dat fear tomu kdo to dispelnul ne ten kdo to na sobe ma - tak warrovi healer dispelne dotku a pak mu dispelne fear. Takze skoro na nic talent.

sarika
Posts: 88
Joined: 13 May 2011, 22:33

Re: Priest - talenty

Postby sarika » 21 Oct 2011, 11:17

Nevím která část inner sanctum myslíš, že nejde, ale ta část na inner will běh zrychluje, dmg se mi nechce testovat.

Ohy
Posts: 148
Joined: 04 May 2011, 12:02

Re: Priest - talenty

Postby Ohy » 21 Oct 2011, 11:25

Podle všeho spravně nejde - ma dat fear tomu kdo to dispelnul ne ten kdo to na sobe ma - tak warrovi healer dispelne dotku a pak mu dispelne fear. Takze skoro na nic talent.
Tak to s tim fearem jsem netestoval, predpokladal jsem, ze to jde jak ma (nebo si na to driv aspon nikdo nestezoval :D )

MAKMAK
Posts: 242
Joined: 16 Jul 2011, 20:27

Re: Priest - talenty

Postby MAKMAK » 21 Oct 2011, 14:54

Podle všeho spravně nejde - ma dat fear tomu kdo to dispelnul ne ten kdo to na sobe ma - tak warrovi healer dispelne dotku a pak mu dispelne fear. Takze skoro na nic talent.
Tak to nevím my sme to testovali s hynkem, že si ji on sám sobě dispellnul a to dalo fear jemu a všem v okolí. Tím jsem to uzavřel, že funguje správně. Pořeším pak.
Nevím která část inner sanctum myslíš, že nejde, ale ta část na inner will běh zrychluje, dmg se mi nechce testovat.
Ano testoval jsem tu spell dmg recude a ta nefungovala. Běh jsem předpokládal, že nejde a upř. se mi nechtělo testovat 6% speed či kolik to je xD bych musel stopkama na nějakou vzdálenost, ale pak to udělám.

Luxius
Posts: 26
Joined: 08 May 2011, 06:16

Re: Priest - talenty

Postby Luxius » 26 Oct 2011, 10:01

Pain and Suffering pořád nefunguje
Improved Shadow Word: Pain Přidává to místo 6% 22% (testováno)


Return to “Priest”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests