Mind Control > Bug Combo Pointov

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Majky232
Posts: 294
Joined: 07 Jul 2011, 19:38

Re: Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby Majky232 » 26 Sep 2011, 13:31

Tak to by sme sa ho mali fakt opýtať :D Lebo ja dám v aréne MC a hneď som čo? Bugger, takže rád by som vedel ako to ten hráč robí a nech sa prizná, a nech to posunie ďalej na opravu, nie využívať bug... Btw :
Bugnut Run/walk je jednoduche a to vie kazdy.
Miguel ja to neviem, pouč ma :D ale nie, inak máš celkom pekný podpis =)

PepiS
Posts: 221
Joined: 23 Mar 2011, 21:24

Re: Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby PepiS » 29 Sep 2011, 16:50

Bugnout chuzi slo na wotlku a tusim ze i na tbc :D Me zas stve ze nekdy dam nekomu MC a on si de kde chce a ja ho stejne ovladnout nemuzu - a ten bug combo pointu to je hnus - nedobrej pocit kdyz mi rekne partak v arene - bugnul mi combo pointy :D
Greg rikal ze leda zatim zakazat MC v arene ale to zas beru jako ochuzeni o jedno cc sice se to neda zrusit kdyz to nekomu dam ale hodi se to.

Artisan
Core Developer
Posts: 1523
Joined: 03 Oct 2009, 18:56

Re: Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby Artisan » 29 Sep 2011, 17:18

Ked zacatíš MC na niekoho kto ma daky disssorient effect/fear whatever.. tak hráča ovládať nejde ,ako keby stále počas trvania MC mal stále ten effekt.

Dios
Posts: 77
Joined: 27 Jul 2011, 16:09

Re: Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby Dios » 30 Sep 2011, 13:37

Ked zacatíš MC na niekoho kto ma daky disssorient effect/fear whatever.. tak hráča ovládať nejde ,ako keby stále počas trvania MC mal stále ten effekt.
To píšeš jako reakci na předchozí příspěvky, nebo oznamuješ jak to má fungovat?
Všiml jsem si totiž stejného "problému" na mém priestovi ... když dám dissorient effect/fear whatever a následně dám MC s tí, že ho chci shodit ze skáli v LM v AB dolů, tak ho nemůžu ovládat, jako by byl stále pod vlivem toho fear ... ale to je otázka .. má tedy MC efect přerušit fear, nebo je stále aktivní? a NEBO dokonce (což je moje podezření) sám hráč ovlivněný MC dokáže ovládat svojí postavu a ubránit se skoku ze skály?

EDIT:

tak jsem hledal a našel jsem asi odpověď na to MC a mé podezření ... viz příspěvěk (bod 1) od Pepa v bugtrackeru

EDIT2: Suma sumárum ....

Psychic Scream trvá 8s.
Po Screamu (+nějaká sekunda GCD) kástím 2,5s Mind Control, který trvá 30s. Jsem tedy na 4,5s kdy protihráč má zbývající fear (pokud není interrupt/whatever). Po uplynutí fear, tedy existuje ještě nějaká "jiná" síla, moc, která dovoluje protihráči vzpírat se, ač by měl být "mimo". Přeberte si po svém , co ta "jiná" síla, moc je. Stručně řečeno, MC je abilita priesta, nevidím důvod, proč by měla být zakázána (sebere někdo mágům mirrory? ;) ).
Na druhou stranu, vědomé využívání bugu, jako je hráč pod vlivem MC a přesto dokáže odolávat (každý kdo zneužívá bug ví o čem je řeč-protichůze, změna run/walk, (nejvíce uplatnitelný MC: shození ze srázu) by mělo být patřičně odměněno.
Last edited by Dios on 30 Sep 2011, 16:00, edited 3 times in total.

PepiS
Posts: 221
Joined: 23 Mar 2011, 21:24

Re: Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby PepiS » 30 Sep 2011, 14:55

Ano nechtěl sem to tu moc psat někteři by toho začli využivat ještě vic - každopadně dle mě když daš MC a target ma Fear neměl bys ho ovladat ale fear netrva věčně že?

Majky232
Posts: 294
Joined: 07 Jul 2011, 19:38

Re: Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby Majky232 » 30 Sep 2011, 19:05

Malo by to byť asi tak, že keď skončí fear a daný ovládaný target má na sebe MC, nemôže robiť NIČ (nemal by) ale to tu nefunguje, tú "SILU" som zažil už aj ja v Bg, a nie raz, dovolím si tvrdiť že z 10 MC sa mi podarilo úspešne celkovo kontrolovať protihráča iba s jedným MC (z tých 10)...

PepiS
Posts: 221
Joined: 23 Mar 2011, 21:24

Re: Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby PepiS » 30 Sep 2011, 19:35

Jo protoze byl bud fer nebo dement a nic nedelal

Dios
Posts: 77
Joined: 27 Jul 2011, 16:09

Re: Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby Dios » 30 Sep 2011, 20:47

Odskoušeno. Hráč skutečně "může" odporovat při MC.
Jinak, hráčův instinkt se uhýbat/utíkat je normální věc, tady selhala funkcionalita ability MC a ta je potřeba řešit (toto se dá skutečně nazývat zneužívání bugu, pokud to někdo dělá).


Return to “Priest”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests