Mind Control > Bug Combo Pointov

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
MysticMan
Posts: 37
Joined: 15 Oct 2009, 20:01
Contact:

Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby MysticMan » 24 Sep 2011, 21:16

Prosím o opravu tohto závažného problému s MC a CP ...
Bugtracker link: http://bugtracker.ice-wow.eu/index.php? ... sk_id=2648" onclick="window.open(this.href);return false;
Ide o to, že sa otvorili arénky, a už nie raz ma priest úplne vyradil "jedným" spellom ... Niektorí priesti poznajú tento bug a schválne ho využívajú každú arénu, a potom je jasné, kto tú arénu prehrá ... Proste ak priest bugne roguovi CP, znemožní mu control, keďže nejde použiť Kidney shot a bez CD na kick / gouge sa priest vyhealuje aj do plna .... Dúfam, že sa na to niekto pozrie a za opravu vopred ďakujem.

OJaaaa
Core Developer
Posts: 1211
Joined: 08 Jan 2010, 22:20
Location: Praha
Contact:

Re: Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby OJaaaa » 24 Sep 2011, 21:22

dela to jenom mind control nebo i jine formy "kontroly"? fear, blind, desorientace,.. to nezpusobuji?

v lepsim pripade je to jen visual bug, ktery vyresi nejaky update packet (zabira "/reload ui" ?), v horsim si neumim predstavit, cim to je :D

MysticMan
Posts: 37
Joined: 15 Oct 2009, 20:01
Contact:

Re: Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby MysticMan » 24 Sep 2011, 21:24

dela to jenom mind control nebo i jine formy "kontroly"? fear, blind, desorientace,.. to nezpusobuji?

v lepsim pripade je to jen visual bug, ktery vyresi nejaky update packet (zabira "/reload ui" ?), v horsim si neumim predstavit, cim to je :D
Nie, robí to čisto len Mind Control, reload nepomáha, v BG ani smrť a neni to len visual bug, ability čo potrebujú CP nejdú použiť ani jedna.

OJaaaa
Core Developer
Posts: 1211
Joined: 08 Jan 2010, 22:20
Location: Praha
Contact:

Re: Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby OJaaaa » 24 Sep 2011, 21:32

Nie, robí to čisto len Mind Control, reload nepomáha, v BG ani smrť a neni to len visual bug, ability čo potrebujú CP nejdú použiť ani jedna.
"visual" bug jsem myslel jako "klient update" bug. kdyz si klient mysli, ze neco nejde, tak to nejde, ikdyz by to podle serveru slo :)

no, to je horsi..

Dios
Posts: 77
Joined: 27 Jul 2011, 16:09

Re: Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby Dios » 24 Sep 2011, 21:33

je to stejné jako když mág hodí mirror a někdo ho chce CC, vyřadí to hráče (co dělá CC) ze hry úplně (shození do Windows) a pak má za nic Desertera, ty aspon mužeš hrát. Tím chci jen říct, že toto je závažnější bug a nikdo to neřeší.

Pipin
Posts: 51
Joined: 20 Sep 2009, 15:13

Re: Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby Pipin » 24 Sep 2011, 21:43

je to stejné jako když mág hodí mirror a někdo ho chce CC, vyřadí to hráče (co dělá CC) ze hry úplně (shození do Windows) a pak má za nic Desertera, ty aspon mužeš hrát. Tím chci jen říct, že toto je závažnější bug a nikdo to neřeší.
není to kazde cc, jen cc ktere zmeni podobu maga (polymorph, hex atd) tim padem i mirrory = error

Jokey
Posts: 145
Joined: 11 May 2011, 10:04

Re: Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby Jokey » 25 Sep 2011, 09:03

Este k tomu Mind Controlu - ked som skusal hrat s priestom nejako sa nam stalo, ze priset bugol hraca pomocou Mind Controlu tak, ze mohol len stat a castit, hybat sa nemohol. Ostal ako keby zamrznuty sme mu pisali co mu je preco sa nehybe ze nemoze... skusali sme ho nejako odbugnut cez Frostnovu , Polymorph, Mind COntrol, no nejako sa dostal zase do pohybu :D Nevieme ako sme to spravili a dalsie areny sa nam to uz nepodarilo spravit.
je to stejné jako když mág hodí mirror a někdo ho chce CC, vyřadí to hráče (co dělá CC) ze hry úplně (shození do Windows) a pak má za nic Desertera, ty aspon mužeš hrát. Tím chci jen říct, že toto je závažnější bug a nikdo to neřeší.
Shodi to hru vsetkym okolo (tipujem 10 - 20y) nam sa to stalo v arene a letili sme vsetci do WIN.

chix
Posts: 241
Joined: 14 Jul 2011, 09:47

Re: Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby chix » 25 Sep 2011, 09:48

O tom ze by sa po Mind Controle nedalo hybat vobec neviem, ale mne to zopar krat prehodilo beh na chodzu (a teraz neviem ci samo, alebo ma prepol priest pocas MC ak sa to da :)). Kazdopadne slo to znova prepnut, takze no problem.

Majky232
Posts: 294
Joined: 07 Jul 2011, 19:38

Re: Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby Majky232 » 25 Sep 2011, 11:39

Este k tomu Mind Controlu - ked som skusal hrat s priestom nejako sa nam stalo, ze priset bugol hraca pomocou Mind Controlu tak, ze mohol len stat a castit, hybat sa nemohol. Ostal ako keby zamrznuty sme mu pisali co mu je preco sa nehybe ze nemoze... skusali sme ho nejako odbugnut cez Frostnovu , Polymorph, Mind COntrol, no nejako sa dostal zase do pohybu :D Nevieme ako sme to spravili a dalsie areny sa nam to uz nepodarilo spravit.
Jj stalo sa nám to, dal som MC paladinovi a on sa potom nemohol hýbať, o tomto bugu viem max, niekedy sa to stane a niekedy nie, príčinu nwm, neodhalili sme... Ale o tom bugu CP neviem nič, to prvýkrát počujem, daný rogue sa mi sťažoval, ale ja som mu neveril, veď to je hlúposť aby sa bugli combo pointy len z MC... + MC je dosť buglý tím, že sa dá vycastit do bladestormu a takisto naň nefunguje reflect, pri reflecte sa má odraziť a danému warrovi nič nespraviť a mne len zrušiť cast... nefunguje to... Ale najväčší problém vidím momentálne ten cast bug (Interrupted) + mágove mirrory a attack speed warriora ktorý sa dá veľmi ľahko bugnúť :)

Qbert
Posts: 131
Joined: 29 Apr 2011, 16:03
Contact:

Re: Mind Control > Bug Combo Pointov

Postby Qbert » 25 Sep 2011, 15:20

Este k tomu Mind Controlu - ked som skusal hrat s priestom nejako sa nam stalo, ze priset bugol hraca pomocou Mind Controlu tak, ze mohol len stat a castit, hybat sa nemohol. Ostal ako keby zamrznuty sme mu pisali co mu je preco sa nehybe ze nemoze... skusali sme ho nejako odbugnut cez Frostnovu , Polymorph, Mind COntrol, no nejako sa dostal zase do pohybu :D Nevieme ako sme to spravili a dalsie areny sa nam to uz nepodarilo spravit.

Mne toto spravil ZAMERNE hrac Memorie, potom sa mi k tomu aj priznal, cize urcite vie, ako to spravit.

Bugnut Run/walk je jednoduche a to vie kazdy. No Memorie prisiel na to, ako tento bug vyzdvihnut na vyssiu uroven. Mohli by ste sa ho spytat.


Return to “Priest”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron