Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Brawe
Posts: 243
Joined: 20 Sep 2009, 00:24

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Brawe » 14 May 2011, 10:46

Většina top hráčů nepoužívá žádné addony, protože na tournamentech nejsou addony povoleny. :)

Artisan
Core Developer
Posts: 1523
Joined: 03 Oct 2009, 18:56

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Artisan » 14 May 2011, 14:15

Hydra to je pán diskant. (Podľa mňa the best).
Taktiež som skoro bez addonov maximálne gladius, ale základ je mať čisté UI aby ste mali prehľad, ovládať svoju classu a mať sakra načasovanie :D
I keď Hydra na cata už drtí shadow , pretože healeri na cata sú strašne low oproti dmgerom ( resto shaman je výnimka).
Čo sa týka komba , tak určite do 2v2 k diskovi (mage,rogue) a do 3v3 určite RMP tam je kontrolu až až . :evil:

Vilandra
Posts: 18
Joined: 09 May 2011, 19:47
Location: Praha
Contact:

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Vilandra » 14 May 2011, 15:54

Otazecka- cim tedy nahradit xperl a bartender? VSichni asi bindujete ze?

PepiS
Posts: 221
Joined: 23 Mar 2011, 21:24

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby PepiS » 14 May 2011, 18:31

Ano Bindy do pvp jsou duležite - Bartender jsem použival ale nakonec sem to vzdal :) Xperl sem skoušel změnit na Pitbull ui ale na cataclysmu zatim jedu čiste blizzlike ui.

Vilandra
Posts: 18
Joined: 09 May 2011, 19:47
Location: Praha
Contact:

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Vilandra » 14 May 2011, 18:54

ja mam prave bindy, ale ne na vsechny spelly - jsem klikar, driv jsem hrala na touchpadu, ted si odvykavam a zvykam si na bindy, ale sem tam udelam nejaky ten klik. Ale nedokazu si to predstavit s normalni interface =D a v tom blizz ui muzu si nastavit velikost ukazatele hpecek atak??

PepiS
Posts: 221
Joined: 23 Mar 2011, 21:24

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby PepiS » 14 May 2011, 20:08

Ne nemuzes skoro nic :D Asi az rozjedu zase více pvp hodim tam starej dobrej xperl, gladius a to bude vše :) na wotlk sem měl addonu jak na.... a pak sem skoro přez ně neviděl vlastni postavu - v jednoduchosti je síla.

Vilandra
Posts: 18
Joined: 09 May 2011, 19:47
Location: Praha
Contact:

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Vilandra » 14 May 2011, 20:31

ja mam ted jen bartender gladius a xperl + decursive a omni cc teda =D

PepiS
Posts: 221
Joined: 23 Mar 2011, 21:24

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby PepiS » 14 May 2011, 20:55

Kcemu decursive?

Vilandra
Posts: 18
Joined: 09 May 2011, 19:47
Location: Praha
Contact:

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Vilandra » 14 May 2011, 21:09

k dispellum

Qbert
Posts: 131
Joined: 29 Apr 2011, 16:03
Contact:

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Qbert » 30 May 2011, 00:29

Hydra to hra pekne, vela priestov, aspon na serveri dke som hral na Wotlku, nic ine ako burn nepozna, oni dokonca burnuju v BG ked su 1v1 aj retriho, huntra, atd... Na Hydre sa mi paci, ze isiel dmg. T oje najlepsie taktika za diskanta. Osobne som cely Wotlk hral za retriho, az ku koncu som zacal hrat Shadow priesta. Na cata uz hram len shadow.

btw, v tom videu sa divim, ako ho nechaju cast odopit. Napr. 8:00-9:00, podla mna nelogicky superi idu do jeho partaka a on si sam dole dopije. Taktisto okolo 19. minuty, nechapem ze oni sa rezu na kope, musia vidiet ze on je uplne bez many a nechaju ho dopit. To je demencia protihracov.
hold, ak ide disco DMG, tak mu to berie vela many.


A co sa tyka comba, planujem hrat Shadow + frost mage. Hral som to aj na wotlku. Najvacsi problem robili comba s rogunou, a uplna catastrofa je rogue + feral :D Doteraz som nezistil, ako prezit ten uvodny burst. A aj v slabsom equipe sme si davali na Wrath sezone vela lepsie equipnutych ludi.


Return to “Priest”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests