Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Vilandra
Posts: 18
Joined: 09 May 2011, 19:47
Location: Praha
Contact:

Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Vilandra » 13 May 2011, 22:16

A abychom to tu trošku oživili =D, tak by mě zajímalo jaká comba se vám chodí nejlépe=)) Především tedy cataclysm, protože s ním nemám absolutně zkušenosti.

Ve wotlk se mi hrálo za spriesta nejlépe s frost mágem ^^ ( i když by mělo asi s rogunou, ale to prostě nebylo ončo=P )

:evil: Mind Control :evil:

Kdyžtak bychom se mohli trošku rozšířit - kdo má nějaký dobrý talentbuild nebo tak, tak by třeba založil sekci talenty =P

Příkládám jedno skvělé PvP videjko, ačkoli takový fanda nejsem =D a už vůbec nemusím disco priesty ^^ ale tenhle má styl =) (možná je to tou hudbou =D)

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=133081

PepiS
Posts: 221
Joined: 23 Mar 2011, 21:24

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby PepiS » 13 May 2011, 22:22

Hydra děla dobry videa, a hraje to dobře ;)
Ja chodil z unholy dk, multilate/sub rogue, frost mage, resto druid, ele shamy - s těma asi nejvic jinak sem byl v areně snad s každou classou :) byl sem zadlužen tak sem tahal rating :D - nejhorši byl arms warr toho vytahnout to byla práce.

Dle mě je omyl že by ti mělo jit lépe z rogunkou, jednoduchší to bylo z frost magem z rogunkou to bylo více o skillu bych řek.

Na cata planuji chodit z kamošem ktery jede sub rogunu.

Vilandra
Posts: 18
Joined: 09 May 2011, 19:47
Location: Praha
Contact:

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Vilandra » 13 May 2011, 22:32

Hydra děla dobry videa, a hraje to dobře ;)
Ja chodil z unholy dk, multilate/sub rogue, frost mage, resto druid, ele shamy - s těma asi nejvic jinak sem byl v areně snad s každou classou :) byl sem zadlužen tak sem tahal rating :D - nejhorši byl arms warr toho vytahnout to byla práce.

Dle mě je omyl že by ti mělo jit lépe z rogunkou, jednoduchší to bylo z frost magem z rogunkou to bylo více o skillu bych řek.

Na cata planuji chodit z kamošem ktery jede sub rogunu.
S unholy dk? může být zajímave =D S mentálem jsem to též jednou zkoušela, celkem zábavná hra=)
No mně všichni říkali, že bych s rogunou měla vyhrávat prakticky vše, ale mě prostě vadilo to vybíhání z shadow formy, abych ho mohla healit, s mágem si tam třískam dmg o 106 a nemusim se o něj starat =D
Ty jo nechtěla bych vás potkat =D já se právě moc o talenty ostatních class nezajímám, tak nevím jak moc by se pozměnily comba, ale taky přemýšlím o frost mágovy - zpět a nebo for fun dual shadow power =D=D

Jogurt
Posts: 1220
Joined: 13 Sep 2009, 09:17
Location: Místo píva, mlíko.

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Jogurt » 13 May 2011, 22:40

Ja chodil jako SP s Amagem, ale proti urcitym kombum to bylo obtizny az nedatelny. Jinak budu chodit asi s rogunou jeste nevim jestli disco nebo shadow, ale uvazoval jsem i nad disco+hunter.

Edit: Kdyz uz zminujes double SP, tak disco+SP bylo taky funny :D

PepiS
Posts: 221
Joined: 23 Mar 2011, 21:24

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby PepiS » 13 May 2011, 22:45

Z Unholy DK to opravdu bylo funny a op - moje první pořadny areny za sh priesta :D
S arcane magem sem taky chodil ale prostě některe ty comba opravdu nešli dat ;)
Jednou sem na videu viděl triple shadow priest - prostě v 3v3 opravdu zajimavé mit 9 dotek na sobě.
Sp a disco je slušny - parkrat sem disco potkal ve skirmech ale na některy comba to je taky špatné - i když máš tam double dispel teoreticky maloco tě odstavi. Ale takovy feral rogue - no chance.

Vilandra
Posts: 18
Joined: 09 May 2011, 19:47
Location: Praha
Contact:

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Vilandra » 13 May 2011, 22:51

Nas davali tehdy pouze - a ted se nesmejte =D je to vas byvaly hrac pokud vim - ashannan (druid) a jeden hunter. To bylo jedine combo, ktere nas dalo a vubec netusim jak =D

Triple shadow jsme hrali na jednou arena tournamentu - nehorazna sranda =D ale pak se zacali prepisovat dotky :-/ Jeste by bylo super tripple disco =D=D=D

Kazdopadne monoclass comba se mi libi i kdyz kolikrat je to na prd, je to sranda =D

Nj rogunaci, to je hrozny =D

PepiS
Posts: 221
Joined: 23 Mar 2011, 21:24

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby PepiS » 13 May 2011, 23:05

Hm u nas na serveru byl MM hunter z SH priestem - Prvně jste se divili že je to zajimavy combo pak jste se divili proč jste mrtvi :D. Btw. z huntem a r druidem sem nikdy problém neměl pro mě nejhorší byl asi Holy Pala , Unholy DK

Vilandra
Posts: 18
Joined: 09 May 2011, 19:47
Location: Praha
Contact:

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Vilandra » 13 May 2011, 23:07

Hm u nas na serveru byl MM hunter z SH priestem - Prvně jste se divili že je to zajimavy combo pak jste se divili proč jste mrtvi :D. Btw. z huntem a r druidem sem nikdy problém neměl pro mě nejhorší byl asi Holy Pala , Unholy DK
To nebyl resťák - kéž by=P feralek to byl=D

Drujd
Posts: 740
Joined: 09 Jan 2010, 12:55

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Drujd » 14 May 2011, 10:34

K tomu videu, Hydra patří mezi ty nej této classy...takže se nedivím že se ti to líbí.

Jogurt
Posts: 1220
Joined: 13 Sep 2009, 09:17
Location: Místo píva, mlíko.

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Jogurt » 14 May 2011, 10:35

Me strasne libi, ze nepouziva skoro zadne adony a stejne to vali jak drak :)


Return to “Priest”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests