Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
PepiS
Posts: 221
Joined: 23 Mar 2011, 21:24

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby PepiS » 30 May 2011, 11:18

Většina špičkovych hráču jak tu někdo psal hrajou bez addonu proto jim Gladius nehlásí : Hydra is Drinking nebo tak něco :D

A docela by ses divil někdy protihrači sou važně retardi když sem hral na wotlku combo shadow a resto druid v jedny arene sem se 7x dopil do full a resto druid se nechal mlatit :DD

pasler
Posts: 251
Joined: 21 May 2011, 15:35
Location: Ostrava

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby pasler » 30 May 2011, 12:49

pretože healeri na cata sú strašne low oproti dmgerom
Nemyslím si, jelikož už je jen 10% rekudce, u healera stačí umět fake cast , zvlášť u diska který umí dobře fake(ovat) penenenci, protože ho pak 2 flashe hodí na full :D

Artisan
Core Developer
Posts: 1523
Joined: 03 Oct 2009, 18:56

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Artisan » 30 May 2011, 19:33

To ešte len uvidíš tie čísla ktoré budú padať classám ako warrr a pod .... na 85 sa to celé vyboosti , warr do hráča na prvej sezóne s naj resilkou čo sa dala zohnať dáva mordy za 35k každé 2-3 sekundy a pomedzi to mu tam lietajú taktiež veľmi zaujímavé cifry :P
A hlavne teraz je veľa vecí dobugovaných takže nevidíte ten potenciál čo sa z toh dá vyťažiť :D

krudujiri
Posts: 7
Joined: 30 May 2011, 18:06

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby krudujiri » 02 Jun 2011, 18:39

Hydra děla dobry videa, a hraje to dobře ;)
Ja chodil z unholy dk, multilate/sub rogue, frost mage, resto druid, ele shamy - s těma asi nejvic jinak sem byl v areně snad s každou classou :) byl sem zadlužen tak sem tahal rating :D - nejhorši byl arms warr toho vytahnout to byla práce.

Dle mě je omyl že by ti mělo jit lépe z rogunkou, jednoduchší to bylo z frost magem z rogunkou to bylo více o skillu bych řek.

Na cata planuji chodit z kamošem ktery jede sub rogunu.

Jojo, s hydrou jsem často hrával a skill priest , eventy měl vždy v kapse on

Clockwork
Posts: 124
Joined: 25 Oct 2013, 13:20

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Clockwork » 27 Oct 2013, 01:07

Většina top hráčů nepoužívá žádné addony, protože na tournamentech nejsou addony povoleny. :)
Hlavně že Hydra na žádném turnaji už minimálně 5 roků nebyl, vlastně wowko už nepatří mezi esporty pár let...

Addony to prostě kazí, není nad blizz ui.
Nemyslím si, jelikož už je jen 10% rekudce, u healera stačí umět fake cast , zvlášť u diska který umí dobře fake(ovat) penenenci, protože ho pak 2 flashe hodí na full :D
To je hodně zajímavé, jelikož mám 138k hp a flash mě healuje za 17k... Pokud teda nemám 100k, tak mě to do full hodí fakt málokdy.

Laky
Posts: 15
Joined: 07 Oct 2012, 21:37

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Laky » 28 Oct 2013, 12:06

2 roky jsi zaspal toto téma xD

Clockwork
Posts: 124
Joined: 25 Oct 2013, 13:20

Re: Priesteček, comba a oblíbený spell ^^

Postby Clockwork » 28 Oct 2013, 12:52

No jo... na to, kolik je lidí online na serveru, je na tom fóru fakt mrtvo. :D


Return to “Priest”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests