Chakra . serenity a renew

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
DRALSR
Posts: 144
Joined: 21 Jun 2012, 17:38

Chakra . serenity a renew

Postby DRALSR » 20 Feb 2015, 18:35

Dnes jsme zjistlili, že plošné direkty neobnovují Renew, mohl bych se zeptat co se s tím dělalo ??

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Chakra . serenity a renew

Postby Scanties » 20 Feb 2015, 19:03


kentaureus
Posts: 190
Joined: 16 Mar 2014, 14:41

Re: Chakra . serenity a renew

Postby kentaureus » 20 Feb 2015, 21:06

pokud jde o ten renew z bubliny, už jsem posílal něco GMkám

DRALSR
Posts: 144
Joined: 21 Jun 2012, 17:38

Re: Chakra . serenity a renew

Postby DRALSR » 20 Feb 2015, 22:08

super, takže kvůli tomu že někdo ví jak to fungovat má a neřekne to, tak se nikdo nic nedozví, co se mění, přičemž se může každý holy priest teďka divit stejně jako já, proč vlastně mu nefunguje renew, a to jenom z toho důvodu že někteří developeři nepíšou changelog

P.S. klidně mi řekněte jak by se mi líbilo něco dělat a k tomu dělat blbou administrativu, ale pak se ušetří mnoho takovýchto cry topiců, kde se budou všichni dotazovat co se stalo a hráči pak nebudou zbytečně nasraní, protože takovéto změny zjistí ve chvíli kdy jsou v raidu a ne 2 hodiny před raidem, aby s tím byli schopni něco dodělat

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Chakra . serenity a renew

Postby Onsatko » 20 Feb 2015, 22:28

No kdyby sis před tim postem prošel fórum, našel bys ten topic sám a zjistil proč to tak je. Já to u sebe v changelogu mám, nepřijde mi to tak podstatný abych to samostatně dával do veřejnýho Changelogu. Až bude těch věcí víc, dám to tam hromadně.

Za to že ste si navykli healovat pomocí bugu já opravdu nemůžu, nebudu kvůli tomu dávat announce že se to chystám fixnout.

@kentaureus - už by to mělo zahrnovat i ten Glyph of PW:S a Desperate Prayer.

hromkocka
Posts: 468
Joined: 20 Dec 2012, 19:36

Re: Chakra . serenity a renew

Postby hromkocka » 21 Feb 2015, 11:56

no dobry po 3 letech si vzpomet že je to "bug" škoda všech těch itemu na disco co jsem si nikdy nebral..

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Chakra . serenity a renew

Postby Onsatko » 21 Feb 2015, 13:35

Bohužel, nehraju všechno, tim pádem holt musim počkat na hráče kterej si řekne "Aha, takhle by to asi jít nemělo", a dá někomu vědět. Opravdu nemam přehled o každým bugu kterej se hráči neobtěžujou nahlásit.

Chipmanek
Posts: 39
Joined: 11 Oct 2009, 10:13

Re: Chakra . serenity a renew

Postby Chipmanek » 21 Feb 2015, 23:22

Udělejme si sumárum po úpravě renew a chakra - serenity
bylo dost diskuzi, co je dost direct, aby spustil echo of light, ale pritom neni direct na refresh renew

spell__________________refresh renew ________________echo of light
Heal ______________________ano________________________ ano
Greater heal _______________ano_________________________ano
Flash heal _________________ano________________________ ano
Binding heal __________ano u targetu i prejta ______________ano
Desperate prayer ___________ano ________________________ano
PW:Shield -glyph___________ ano________________________ ano (zatim neovereno)
HW: Serenity ______________ano________________________ ano
Renew ____________________ - _________________pouze instant cast z talentu
Holy nova _________________ ne_________________________ ano
Circle of Healing____________ ne_________________________ ano
Prayer of Healing___________ ne _________________________ ano
Prayer of Mending __________ ne ________________________ ano
HW: Sanctuary ____________ ne _________________________ ano
Divine hymn _______________ ne ________________________ ano
lightwell___________________ne _________________________ ne (zatim neovereno)

Zajimave je, ze Binding heal obnovuje renew i na prejtovi, coz by teda melo byt brano jako AoE, protoze priest nema v targetu sam sebe. Viz debata s Onsatkem tu. Kazdopadne celej Binding heal je vlastne AoE, tak proc je bran za super-direct a ostatni ne?
Zase na druhou stranu, jakto, ze je povazovano za dostatecne direct i hymna, PoM, nebo SW:sanctuary, kde samotny heal neni vubec vyvolany castem hrace. Jedinej heal, kterej nepousti EoL je hot cast z Renew, tak proc zas zde psano direct???

Kazdopadne muzeme se rozloucit s holy priestem, protoze jako healer na ICE skoncil, pokud pojede sanctuary tak nevydrzi s manou, pokud serenity, tak krome tanka uz nic jineho neuhealuje. Do 5man nepouzitelnej na raid nechtenej. Sbohem a vzpominejme v dobrem

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Chakra . serenity a renew

Postby Onsatko » 21 Feb 2015, 23:53

Amen. Pokud ho neumíš hrát bez bugů tak bohužel. Jestli si ten topic co si zmiňoval čet, musel si narazit na http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/3225626225. Tam řešej že u Echa to je braný jinak než u Renewu.

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: Chakra . serenity a renew

Postby RagnarokCzD » 22 Feb 2015, 01:37

To vypadá, že sem jedinej priest co přehazuje chakru podle toho kde očekává větší dmg taken.
Vždyť se to dá přehodit co 20 sec, to ještě nikoho nenapadlo že to má svůj důvod? :D


Return to “Priest”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests