Shadow priest alias věčný problém se shadow orby

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Shellie
Posts: 465
Joined: 04 Apr 2011, 21:07

Shadow priest alias věčný problém se shadow orby

Postby Shellie » 26 Dec 2013, 16:05

Zdravím všechny shadow priesty,

Chtěl bych otevřít znova diskuzi ohledně shadow orbů, protože ten proc není vůbec normální a výrazně ovlivnuje damage done celého priesta. Často se mi v raidech stává, a co jsem se ptal prejtů v guildě nejsem jediný, kdy se nenahodí orb klidně i celou minutu. Asi si dokážete představit jaká je to nepříjemná doba při fightu bosse a připočtete k tomu fakt, že se to ještě parkrát za fight opakuje.

Poprosil sem Nispa, aby mi natočil pro vás důkaz problému s procováním mých orbů na dummech. A zde je výsledek.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bKvq7FgO ... e=youtu.be[/youtube]

Vzhledem k tomu, že tento problém je globální čili i u jiných priestů. Přiložím video i s jiným priestem. Viz Metalstrey

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Rmh4Cfca ... e=youtu.be[/youtube]

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Shadow priest alias věčný problém se shadow orby

Postby Scanties » 26 Dec 2013, 16:08

Nechci být provokatér, ale diskuze na toto téma by se už měla přesunout na nové bugtracker https://icewow.pilsfree.net/bugzilla/.

Shellie
Posts: 465
Joined: 04 Apr 2011, 21:07

Re: Shadow priest alias věčný problém se shadow orby

Postby Shellie » 26 Dec 2013, 16:46

Není třeba hned taková arogance i když na druhou stranu vím jak mě to dovede vytočit v raidech. Koneckonců se omlouvám za tu reakci ve videu :D

Artisan
Core Developer
Posts: 1523
Joined: 03 Oct 2009, 18:56

Re: Shadow priest alias věčný problém se shadow orby

Postby Artisan » 26 Dec 2013, 19:37

Zial toto nema ziadnu vypovednu hodnotu ...
Porovnajte proc sancu, ktoru by ste mali mat s tou ktoru realne dosahujete.
A otestujem mozne priciny mensieho procu.

Housac
Posts: 279
Joined: 06 Dec 2011, 16:11

Re: Shadow priest alias věčný problém se shadow orby

Postby Housac » 26 Dec 2013, 19:54

já to ted zkoušel, nevím nikdy jsem s tím neměl nějakej větší problém, pomalejší to je, ale že by mi neprocnul ani jednou do minuty se mi ještě nestalo

Temu
Posts: 603
Joined: 22 Dec 2012, 01:07

Re: Shadow priest alias věčný problém se shadow orby

Postby Temu » 26 Dec 2013, 20:08

zkouseno a nastackovani orbu mi trvalo od 15 do 33 vterin (nejpozdeji). Nejrychlejsi to neni, ale ze bych nemel proc ani jednou za minutu to se mi nestalo. Jestli nebude chyba v tom talentu na moznost procnuti orbu (mam tam jen 1 bod)

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Shadow priest alias věčný problém se shadow orby

Postby Scanties » 26 Dec 2013, 20:50

S talentem je to 18% šance na Shadow Orb. Když vememe hodně rychle ticky SW:P 2,5s (24 ticků za minutu) a Mind Flay 0,833s (72 ticků za minutu), tak by během minuty mělo procnout 17,24x Shadow Orb, a na videu vidíme 0.

24 ticků SW:P = 4,32 za minutu
72 ticků Mind Flaye = 12,96 za minutu

Zkoušel jsem s mým priestem:

Můj Mind Flay tick = 0,838s
1. test: 67 ticků Mind Flaye během 1 min, mě procl Shadow Obr 11x
2. test: 64 ticků Mind Flaye během 1 min, mě procl Shadow Orb 9x
3. test: 66 ticků Mind Flaye během 1 min, mě procl Shadow Orb 17x :shock:

Průměr = 12,333 Orbů za minutu

Můj SW:P tick = 2,52s
1. test: 22 ticků SW:P během 1 min, mě procl SHadow Orb 4x
2. test: 22 ticků SW:P během 1 min, mě procl SHadow Orb 3x
3. test: 22 ticků SW:P během 1 min, mě procl SHadow Orb 4x

Průměr = 3,666 Orbů za minutu

Nevím čím to může být způsobeno u ostatních Shadow Priestů, můžete taky doložit měření ;)

Tishka
Posts: 35
Joined: 18 Oct 2012, 21:57

Re: Shadow priest alias věčný problém se shadow orby

Postby Tishka » 27 Dec 2013, 08:34

Zdravim. Mám radost, že tenhle topick založil někdo s pořádným eq na shadow priesta, tedy není pochyb o tom, že je něco špatně na této straně. Už delší dobu řeším stejný problém s tím, že mi orby neprocují. Dnes jsem to zkoušela opět na dummy, kde to i po retalentu a pár relozích dělalo to samé. Přes cca průměrně 45 sec. žádný shadow orb -- DPS se tedy propadlo o v průměru 2,5k, pak orb opět naskočil. Největší problém je s tím v raidu a při delší alikaci rotace. Stává se to pokaždé během rotace, na které si dávám opravdu záležet. Věřím, že to je globální problém. Mluvila jsem o stejném problému už s více shadow priesty, kteří mi potvrdili moji teorii. Doufám, že se na to opravdu někdo podívá, protože je to velká ztráta DPS a problém se během bosse opakuje několikrát :!:

Feren
Posts: 301
Joined: 03 May 2010, 09:18

Re: Shadow priest alias věčný problém se shadow orby

Postby Feren » 27 Dec 2013, 09:02

Nevím čím to může být způsobeno u ostatních Shadow Priestů, můžete taky doložit měření ;)
V předchozím topicu jsem psal výsledky mého měření.

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Shadow priest alias věčný problém se shadow orby

Postby Scanties » 27 Dec 2013, 10:12

V předchozím topicu jsem psal výsledky mého měření.
Tak promiň, nevšiml jsem si v předchozím. Jen jsem chtěl ukázat, že mě to jde a nevím, čím to je způsobeno u ostatních.
Věřím, že to je globální problém. Mluvila jsem o stejném problému už s více shadow priesty, kteří mi potvrdili moji teorii. Doufám, že se na to opravdu někdo podívá, protože je to velká ztráta DPS a problém se během bosse opakuje několikrát.
Já osobně jsem už několikrát měnil talenty do arény, takže nedokažu říct jestli se to respectování a retalentování ústálilo na mém předchozím příspěvku.


Return to “Priest”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests