Holy Mastery

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Laky
Posts: 15
Joined: 07 Oct 2012, 21:37

Re: Holy Mastery

Postby Laky » 25 Mar 2013, 10:20

Sorry ale vzhľadom k tomu, že ste nenahlásili ten OP bug z Holy Word: Sanctuary (overhealy v miliónoch ak je v dosahu veľa cieľov), je malá pravdepodobnosť, že vám to niekto opraví.
A ak niekto uvidí, že to nejaký priest zneužíva, screenujte s časmi v combat logu, zaslúži si aspoň 1-dňový ban na character.

Děláš si srandu ? Kvůli tomu že vám něco nechodí jak má ? Spousta hráču to ani nepoznalo včetně mě, protože pokud sis nevšiml tak v raidu se to zas tak používat taky nedá , když si to castlíš vesele dál jen furt pod zadek - je to problém už od patche 4.0.6 a taky se to nehejbe ... Jako nezlob se na mě , ale pokud řekneš že kvůli jednomu bugu, kterej ste zneužívaly se vám vykašlem na druhej, je trochu z cesty pokud chcete mít vše v kupě ...

Temu
Posts: 603
Joined: 22 Dec 2012, 01:07

Re: Holy Mastery

Postby Temu » 25 Mar 2013, 10:27

Děláš si srandu ? Kvůli tomu že vám něco nechodí jak má ? Spousta hráču to ani nepoznalo včetně mě, protože pokud sis nevšiml tak v raidu se to zas tak používat taky nedá , když si to castlíš vesele dál jen furt pod zadek - je to problém už od patche 4.0.6 a taky se to nehejbe ... Jako nezlob se na mě , ale pokud řekneš že kvůli jednomu bugu, kterej ste zneužívaly se vám vykašlem na druhej, je trochu z cesty pokud chcete mít vše v kupě ...
jo presne tohle je ta "skvela" mentalita za kterou bych vas kopal. Pokud se najde pozitivni bug tak pssst, to se musi ututlat, pripadne rikat - je ja nevedel, ja myslel ze to tak je dobre, ja si toho nevsim a ono to tak byt nema?.. Ale pokud neco nejde, tak se krici, dupe a breci. Proberte se. Bohuzel je na ice jen par lidi, co maji koule nato, aby hlasili i pozitivni bugy svojich class a pred nima klobouk dolu..

Laky
Posts: 15
Joined: 07 Oct 2012, 21:37

Re: Holy Mastery

Postby Laky » 25 Mar 2013, 10:34

Nakopej nejdřív sám sebe .. píšu že jsem to tak často nepoužíval a hlavně priestova ploška healovala nejmíň ze všech ploch, tudíš jsem opravdu myslel že to tak má být ... Ale aby řekli kvůli jednomu pozitivnímu se vám vykašlem na ty negativní ??.. prober se Temu

Temu
Posts: 603
Joined: 22 Dec 2012, 01:07

Re: Holy Mastery

Postby Temu » 25 Mar 2013, 10:35

Nepsal jsem o vykaslani se nebo nevykaslani se, ale o tom jak tu probiha "nahlasovani" bugu

Housac
Posts: 279
Joined: 06 Dec 2011, 16:11

Re: Holy Mastery

Postby Housac » 25 Mar 2013, 10:56

aha.. a proto všechny bugy s priestem jsme musel nahlásit já..

SwaCZa
Posts: 1086
Joined: 01 Jul 2012, 15:03

Re: Holy Mastery

Postby SwaCZa » 25 Mar 2013, 14:00

@ Temu:

věř tomu nebo ne, ale je tu hooodně lidí, kteří stejně tak neví, že jsou buglí negativně... resp neví CO mají buglé, jen vidí že mají méně než měli, nebo než ostatní... Taky budou psát, že to nevěděli nebo nepoznali, protože to tak je... ne každý je theorycrafter jako ty nebo housac a pozná v čem je zakopaný pes, resp má čas na to sedět a měřit co vlastně šlo dolů a tahá dolů ten global.

A v obecné rovině vzato:

9/10 lidí si při nalezení pozitivního bugu řekne, že to je "vyšší spravedlnost" a "kompenzace" za to co všecko ostatní nefunguje.
Vím, že je to zcestné a špatné, ale nemůžeme se tomu divit.

Temu
Posts: 603
Joined: 22 Dec 2012, 01:07

Re: Holy Mastery

Postby Temu » 25 Mar 2013, 14:19

@ Temu:

věř tomu nebo ne, ale je tu hooodně lidí, kteří stejně tak neví, že jsou buglí negativně... resp neví CO mají buglé, jen vidí že mají méně než měli, nebo než ostatní... Taky budou psát, že to nevěděli nebo nepoznali, protože to tak je... ne každý je theorycrafter jako ty nebo housac a pozná v čem je zakopaný pes, resp má čas na to sedět a měřit co vlastně šlo dolů a tahá dolů ten global.

A v obecné rovině vzato:

9/10 lidí si při nalezení pozitivního bugu řekne, že to je "vyšší spravedlnost" a "kompenzace" za to co všecko ostatní nefunguje.
Vím, že je to zcestné a špatné, ale nemůžeme se tomu divit.
S tim co jsi napsal se neda nez souhlasit. Bohuzel spravedlnost jako blazen :) Bohuzel vymluvu - ja nevedel- pouziva snad kazdej, stejne jako si pak hraje na blbce, ze faaaakt? To je divny, ja myslel..

SwaCZa
Posts: 1086
Joined: 01 Jul 2012, 15:03

Re: Holy Mastery

Postby SwaCZa » 25 Mar 2013, 15:16

To je marné, jsme lidi, všichni, bez výjimky... pravda, jsou mezi námi ti, kdo mají omezenou způsobilost k právním úkonům, ale nikdo není víc, než běžný smrtelník, který chybuje ... a na to zapomíná jak vrchnost, při pohledu seshora, tak poddaní, při pohledu nahoru :)

mischo5500
Core Developer
Posts: 1412
Joined: 05 Oct 2011, 21:06
Location: Žilina-SK
Contact:

Re: Holy Mastery

Postby mischo5500 » 25 Mar 2013, 17:20

@ Temu:

věř tomu nebo ne, ale je tu hooodně lidí, kteří stejně tak neví, že jsou buglí negativně... resp neví CO mají buglé, jen vidí že mají méně než měli, nebo než ostatní... Taky budou psát, že to nevěděli nebo nepoznali, protože to tak je... ne každý je theorycrafter jako ty nebo housac a pozná v čem je zakopaný pes, resp má čas na to sedět a měřit co vlastně šlo dolů a tahá dolů ten global.

A v obecné rovině vzato:

9/10 lidí si při nalezení pozitivního bugu řekne, že to je "vyšší spravedlnost" a "kompenzace" za to co všecko ostatní nefunguje.
Vím, že je to zcestné a špatné, ale nemůžeme se tomu divit.
Oni na to nemaju cas ale my ho mame cez skolu/pracu neobmedzene ze?:-D

Housac
Posts: 279
Joined: 06 Dec 2011, 16:11

Re: Holy Mastery

Postby Housac » 25 Mar 2013, 17:21

jj pravda pravda.. ale už dost OT :)


Return to “Priest”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests