Hráčské skvosty

Moderator: Forum moderator

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby Teu » 15 Nov 2013, 16:33

quest the rebel lord's arsenal je bugnuty

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby Teu » 16 Dec 2013, 21:17

tak co ty smetáku zapneš už ten server kurva?? do píče napíšeš tam ze nemáš náladu ani čas tak když to nemáš tak proč si ten server zakládal tvl lidi se těší že se přes vánoční prázdniny zahrají a ty to vypneš si normální??? hele radím ti abys nedopadl jako wotlk server drahyho server taky to furt delal a co se stalo? nemá lidi to se stalo tak to aspon nějak zapni

s pozdravem

milovník ice wow miloš zeman

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby Teu » 25 Dec 2013, 21:49

Zacni se chovat jako GM a ne jako Milos Zeman...
jako reakce na
As some proverb says: "don't argue with an idiot, he brings you down to his level and after that, he beats you with his experiences"

I would like to see you in my place. Nevermind, if I should paraphrase our exminister: " I'm maybe a person who can't fix my own computer, but you are a retard. Only difference between us is, I can grow up and learn how to fix it, but you won't.
viz zdejší offtopic, kde jsem byl označen za idiota, který neumí opravit ani svoje vlastní PC

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby Teu » 07 Jan 2014, 17:28

hojky mam stalej problem s banem ktery zavynil qest a resil jsem to s jednim od vas a pri se mam na vas obratit ja sam stim jeste neumim manypulovat natos delat nejaky hck klydne jse podivejte do databaze stvalo me to samotnyho ani log nepomoch abych se toho zbavyl nemoch jsem poradne plnit dalsi jiny q dokavat me nezabil alik prosim nenbyloto opravdu umyslem ale zavynenim q proto vam pisu o prozbu pusteni neho uctu dik moc a nezloptese nejsem z tech kdo by podvadel stvalo me to na pandariji a proto jsem tady tam to je na beznim pořadku

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby Teu » 31 Jan 2014, 19:00

Mám takovej problém zmizel mě druid troll 78lvl... člověkovi se pojebe komp chvili nehraje a postava zničeho nic v prdeli....

Bahamut_Lord
Master Spammer
Posts: 12398
Joined: 20 Sep 2009, 16:12
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby Bahamut_Lord » 31 Jan 2014, 19:27

Přihodím zprávu z FB předpokládám od stejného člověka. A pak se divíte, že dostáváte "neoprávněné" bany.
hej zmizla mě postava z učtu troll druid 78lvl čura** koukejte to napravit...

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby Teu » 05 Feb 2014, 19:06

Presunte mi postavu na ini acount lebo s timto serverom koncim je plni pojebanich hackerov a stale mi miznu goldy reset hesla mi nejde a vipisuje mi tam You already requested a new password. Please, check your e-mail inbox. lenze ten vimrdani email tam neni takze ak mi tu postavu nepremiesnite tak napisem kamosom aby na serveri nehrala Dakujem !!!!!!!!!

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby Teu » 05 Mar 2014, 15:55

Dobrý den pane admine stala se mi taková vec . Jeden chlap mi řekl že když ho najdu.Přesne tot vykrikl na general . a rekl že dá 1000g
dyž ho najdu a ja ho našel a nic nedal jen 2 žaby jmenuje se ************. Já jsem ************ . takže to jako naštve.Prosím udělali by ste stím neco prosím .chci aby mi to dal nebo jako ban ne ?Jako že podvod. děkuji za pochopení.

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby Teu » 19 Mar 2014, 20:04

cav chcel by som o reset hesla mi nedko zmenil heslo od *********** pls pls pls a ma dokonca okrad o goldy otpiste 

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby Teu » 03 Apr 2014, 10:45

byl by den kdy by ani jednou nespadl server za dva dny ? určitě nejsem jedinej koho to sere a díky tomu máte míň lídí !


Return to “RP příběhy / RP tales”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests